Vivo V19
Vivo V19 сипаттамалары
Жалпы
| Бренд атауы | Vivo |
| Модель атауы | V19 |
| Жарияланған күні | Сәрсенбі, 29 Сәуір 2020 |
| Сатылымға шыққан күні | Сәрсенбі, 29 Сәуір 2020 |
| Күйі | Тоқтатылды |
| Бағалар | €310 |
Дизайн
| Биіктігі | 159.6 мм (6.28 дюйм) |
| Ені | 75 мм (2.95 дюйм) |
| Қалыңдық | 8.5 мм (0.33 дюйм) |
| Салмақ | 186 g (6.56 унция) |
| Корпус материалдары | Артқы: Шыны Рамка: Пластик Алдыңғы жағы: шыны |
| Түстер | Mystic Silver/Sleek Silver, Piano Black/Gleam Black |
Дисплей
| Дисплей түрі | Super AMOLED |
| Дисплей өлшемі | 6.44 дюйм |
| Ажыратымдылық | 1080 × 2400 пиксель |
| Пішім қатынасы | 20:9 |
| Пиксель тығыздығы | 409 ppi |
| Экран-дене қатынасы | ≈ 83.7% |
| Ең жоғары жарықтылық | 1200 cd/m² |
| Сенсорлық экран | Иә |
| Жақтаусыз дисплей | Иә |
| Экран мүмкіндіктері | Емкостты сенсорлы экран HDR10 Көп нүктелі сенсорлы экран |
Аппараттық
| Чипсет (SoC) | Qualcomm Snapdragon 712 |
| CPU ядролары | 8 |
| Өндіріс техпроцесі | 10 nm |
| CPU ең жоғары жиілігі | 2.3 GHz |
| CPU архитектурасы | 64-bit |
| Микроархитектура | Cortex-A75 Cortex-A55 Qualcomm Kryo 360 |
| Жедел жад түрі | LPDDR4X |
| GPU | Qualcomm Adreno 616 |
| RAM | 8GB |
| Сақтау орны | 128GB, 256GB |
| Ішкі сақтау түрі | UFS 2.1 |
| Нұсқалар | 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM |
| Кеңейтілетін сақтау | Иә |
| Карта ұялары | microSDXC |
Бағдарламалық жасақтама
| Операциялық жүйе | Android 10 (Quince Tart) |
| Пайдаланушы интерфейсі (UI) | Funtouch 10.0 |
Негізгі камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Төрт камера | 48 MP, ƒ/1.8 ( Кең бұрыш ), 0.8 μm, 1/2.0" Сенсор өлшемі PDAF 8 MP, ƒ/2.2, 13 mm ( Ультракең бұрыш ), 1.12 μm, 1/4.0" Сенсор өлшемі 2 MP ( Макро ) 0.08 MP ( Көмекші объектив ) |
| Жарқыл | Иә |
| Жарқыл түрі | LED жарқылы |
| Мүмкіндіктер | Авто-жарқыл Үздіксіз түсіру режимі Сандық зум Экспозицияны өтеу Бет анықтау Жоғары динамикалық диапазон (HDR) ISO параметрлері Панорама Фокустау үшін түртіңіз |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30/60 fps |
Алдыңғы камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Қос камера | 32 MP, ƒ/2.1, 23 mm ( Кең бұрыш ), 0.8 μm, 1/2.8" Сенсор өлшемі 8 MP, ƒ/2.3, 17 mm ( Ультракең бұрыш ) |
| Мүмкіндіктер | Жоғары динамикалық диапазон (HDR) |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 1080p @ 30 fps |
Батарея
| Сыйымдылық | 4500 mAh |
| Сымды қуаттау қуаты | 33 W |
| Жылдам қуаттау | Иә |
Желі
| SIM карталары | Қос SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE қолдауы | Иә |
| Деректер жылдамдығы | LTE, HSPA |
| 2G диапазондары | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G диапазондары | HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz |
| 4G диапазондары | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b20 (800), b28 (700), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
Байланыс
| Wi-Fi қолдауы | Иә ( Wi-Fi 4 ) |
| Wi-Fi стандарттары | 802.11/a/b/g/n |
| Wi-Fi мүмкіндіктері | Dual-band, Мобильді хотспот, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Иә, v5.0 |
| USB порттары | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB қосылымы | USB арқылы зарядтау, USB жаппай сақтау құрылғысы (UMS) |
| GPS қолдауы | Иә |
| GPS мүмкіндіктері | GPS, BDS, GALILEO, GLONASS |
| NFC қолдауы | Жоқ |
Мультимедиа
| Дыбыс зорайтқыш | Иә |
| Құлаққап ұясы | Иә |
| FM-радио | Жоқ |
Мүмкіндіктер
| Сенсорлар | Акселерометр Компас / Магнитометр Саусақ ізін тану сенсоры Гироскоп Жақындау сенсоры |
Ескерту: Бұл беттегі ақпараттың 100% дәлдігіне кепілдік бере алмаймыз.
Vivo V19 шолулары
Бейне шолулар
Vivo V19 суреттері
Жиі қойылатын сұрақтар
-
Vivo V19 бағасы қандай?
Vivo V19 бағасы - €310, ал алдағы күндерде баға өзгеруі мүмкін.
-
Vivo V19 шығарылым күні қандай?
Vivo V19 ресми түрде Сәрсенбі, 29 Сәуір 2020 шығарылды
-
Vivo V19 дүкендерде бар ма?
Жоқ, Vivo V19 ресми дүкендерде бола бермейді, өйткені ол бұдан былай өндіріске кірмейді. Бірақ сіз оны eBay және т.б. сияқты бейресми дүкендерден таба аласыз ...
-
Vivo V19 салмағы қандай?
Vivo V19-дің салмағы 186 грамм
-
Vivo V19 экранының өлшемі қандай?
Vivo V19 экранының өлшемі - 6.44 дюйм
-
Vivo V19 5G желілерін қолдайды ма?
Жоқ, Vivo V19 5G желісін қолдамайды
-
Vivo V19-де қанша камера бар?
Vivo V19 артында Төрт камера және алдыңғы жағында Қос камера бар