Vivo S1
Vivo S1 сипаттамалары
Жалпы
| Бренд атауы | Vivo |
| Модель атауы | S1 |
| Модельдің басқа атауы | 1907 (Халықаралық) V1907 (Халықаралық) 1907_19 (Халықаралық) V1913A (Халықаралық) |
| Жарияланған күні | Дүйсенбі, 01 Шілде 2019 |
| Сатылымға шыққан күні | Дүйсенбі, 01 Шілде 2019 |
| Күйі | Тоқтатылды |
| Бағалар | €230 |
Дизайн
| Биіктігі | 159.5 мм (6.28 дюйм) |
| Ені | 75.2 мм (2.96 дюйм) |
| Қалыңдық | 8.1 мм (0.32 дюйм) |
| Салмақ | 179 g (6.31 унция) |
| Корпус материалдары | Артқы: Пластик Рамка: Пластик Алдыңғы жағы: шыны |
| Түстер | Космиялық жасыл, Алмаз қара, Skyline көк түсі |
Дисплей
| Дисплей түрі | Super AMOLED |
| Дисплей өлшемі | 6.38 дюйм |
| Ажыратымдылық | 1080 × 2340 пиксель |
| Пішім қатынасы | 19.5:9 |
| Пиксель тығыздығы | 404 ppi |
| Экран-дене қатынасы | ≈ 83.3% |
| Сенсорлық экран | Иә |
| Жақтаусыз дисплей | Иә |
| Экран мүмкіндіктері | Емкостты сенсорлы экран Көп нүктелі сенсорлы экран |
Аппараттық
| Чипсет (SoC) | MediaTek Helio P65 |
| CPU ядролары | 8 |
| Өндіріс техпроцесі | 12 nm |
| CPU ең жоғары жиілігі | 2 GHz |
| CPU архитектурасы | 64-bit |
| Микроархитектура | Cortex-A55 Cortex-A75 |
| Жедел жад түрі | LPDDR4X |
| GPU | ARM Mali-G52 MC2 |
| RAM | 6GB, 4GB |
| Сақтау орны | 64GB, 128GB, 256GB |
| Ішкі сақтау түрі | eMMC 5.1 |
| Нұсқалар | 64GB 6GB RAM 128GB 4GB RAM 128GB 6GB RAM 256GB 6GB RAM |
| Кеңейтілетін сақтау | Иә |
| Карта ұялары | microSDXC |
Бағдарламалық жасақтама
| Операциялық жүйе | Android 9.0 (Pie) |
| Пайдаланушы интерфейсі (UI) | Funtouch 9 |
Негізгі камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Үш камера | 16 MP, ƒ/1.8 ( Кең бұрыш ), 1.12 μm, 1/2.8" Сенсор өлшемі PDAF 8 MP, ƒ/2.2, 13 mm ( Ультракең бұрыш ), 1.12 μm, 1/4.0" Сенсор өлшемі 2 MP ( Көмекші объектив ) |
| Жарқыл | Иә |
| Жарқыл түрі | LED жарқылы |
| Мүмкіндіктер | Авто-жарқыл Үздіксіз түсіру режимі Сандық зум Экспозицияны өтеу Бет анықтау Жоғары динамикалық диапазон (HDR) ISO параметрлері Панорама Фокустау үшін түртіңіз |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 1080p @ 30 fps |
Алдыңғы камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Бір камера | 32 MP, ƒ/2.0, 26 mm ( Кең бұрыш ), 0.8 μm, 1/2.8" Сенсор өлшемі |
| Мүмкіндіктер | Жоғары динамикалық диапазон (HDR) |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 1080p @ 30 fps |
Батарея
| Сыйымдылық | 4500 mAh |
| Алынуы | Алынбайтын |
| Сымды қуаттау қуаты | 18 W |
| Жылдам қуаттау | Иә |
Желі
| SIM карталары | Қос SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE қолдауы | Иә |
| Деректер жылдамдығы | LTE (2CA) Cat6 300/150 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| 2G диапазондары | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G диапазондары | HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz |
| 4G диапазондары | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b20 (800), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
Байланыс
| Wi-Fi қолдауы | Иә ( Wi-Fi 5 ) |
| Wi-Fi стандарттары | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Wi-Fi мүмкіндіктері | Dual-band, Мобильді хотспот, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Иә, v5.0 |
| USB порттары | Micro-USB 2.0 USB On-The-Go |
| USB қосылымы | USB арқылы зарядтау, USB жаппай сақтау құрылғысы (UMS) |
| GPS қолдауы | Иә |
| GPS мүмкіндіктері | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS |
| NFC қолдауы | Жоқ |
Мультимедиа
| Дыбыс зорайтқыш | Иә |
| Құлаққап ұясы | Иә |
| FM-радио | Иә |
Мүмкіндіктер
| Сенсорлар | Акселерометр Компас / Магнитометр Саусақ ізін тану сенсоры Жақындау сенсоры |
Ескерту: Бұл беттегі ақпараттың 100% дәлдігіне кепілдік бере алмаймыз.
Vivo S1 суреттері
Жиі қойылатын сұрақтар
-
Vivo S1 бағасы қандай?
Vivo S1 бағасы - €230, ал алдағы күндерде баға өзгеруі мүмкін.
-
Vivo S1 шығарылым күні қандай?
Vivo S1 ресми түрде Дүйсенбі, 01 Шілде 2019 шығарылды
-
Vivo S1 дүкендерде бар ма?
Жоқ, Vivo S1 ресми дүкендерде бола бермейді, өйткені ол бұдан былай өндіріске кірмейді. Бірақ сіз оны eBay және т.б. сияқты бейресми дүкендерден таба аласыз ...
-
Vivo S1 салмағы қандай?
Vivo S1-дің салмағы 179 грамм
-
Vivo S1 экранының өлшемі қандай?
Vivo S1 экранының өлшемі - 6.38 дюйм
-
Vivo S1-де қанша камера бар?
Vivo S1 артында Үш камера және алдыңғы жағында Бір камера бар