Vivo iQOO Pro
Vivo iQOO Pro сипаттамалары
Жалпы
| Бренд атауы | Vivo |
| Модель атауы | iQOO Pro |
| Модельдің басқа атауы | V1922A (Халықаралық) |
| Жарияланған күні | Бейсенбі, 01 Тамыз 2019 |
| Сатылымға шыққан күні | Бейсенбі, 01 Тамыз 2019 |
| Күйі | Тоқтатылды |
| Бағалар | €410 |
Дизайн
| Биіктігі | 158.8 мм (6.25 дюйм) |
| Ені | 75.7 мм (2.98 дюйм) |
| Қалыңдық | 9.3 мм (0.37 дюйм) |
| Салмақ | 215 g (7.58 унция) |
| Түстер | Қара, Көк |
Дисплей
| Дисплей түрі | Super AMOLED |
| Дисплей өлшемі | 6.41 дюйм |
| Ажыратымдылық | 1080 × 2340 пиксель |
| Пішім қатынасы | 19.5:9 |
| Пиксель тығыздығы | 402 ppi |
| Экран-дене қатынасы | ≈ 83.9% |
| Сенсорлық экран | Иә |
| Жақтаусыз дисплей | Иә |
| Экран мүмкіндіктері | Емкостты сенсорлы экран Көп нүктелі сенсорлы экран |
Аппараттық
| Чипсет (SoC) | Qualcomm Snapdragon 855+ |
| CPU ядролары | 8 |
| Өндіріс техпроцесі | 7 nm |
| CPU ең жоғары жиілігі | 2.96 GHz |
| CPU архитектурасы | 64-bit |
| Микроархитектура | 1x 2.96 GHz – Cortex-A76 3x 2.42 GHz – Cortex-A76 4x 1.8 GHz – Cortex-A55 |
| Жедел жад түрі | LPDDR4X |
| GPU | Qualcomm Adreno 640 |
| RAM | 8GB, 12GB |
| Сақтау орны | 128GB |
| Ішкі сақтау түрі | UFS 3.0 |
| Нұсқалар | 128GB 8GB RAM 128GB 12GB RAM |
| Кеңейтілетін сақтау | Жоқ |
Бағдарламалық жасақтама
| Операциялық жүйе | Android 9.0 (Pie) |
| Пайдаланушы интерфейсі (UI) | Funtouch 9.1 |
Негізгі камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Үш камера | 48 MP, ƒ/1.8 ( Кең бұрыш ), 0.8 μm, 1/2.0" Сенсор өлшемі 13 MP, ƒ/2.2 ( Ультракең бұрыш ) 2 MP ( Көмекші объектив ) |
| Жарқыл | Иә |
| Жарқыл түрі | LED жарқылы |
| Мүмкіндіктер | Авто-жарқыл Үздіксіз түсіру режимі Сандық зум Экспозицияны өтеу Бет анықтау Жоғары динамикалық диапазон (HDR) ISO параметрлері Панорама Фокустау үшін түртіңіз |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60 fps 720p @ 1920 fps |
Алдыңғы камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Бір камера | 12 MP, ƒ/2.0 ( Кең бұрыш ), 1.28 μm, 1/2.8" Сенсор өлшемі |
| Мүмкіндіктер | Жоғары динамикалық диапазон (HDR) |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 1080p @ 30 fps |
Батарея
| Сыйымдылық | 4500 mAh |
| Алынуы | Алынбайтын |
| Сымды қуаттау қуаты | 44 W |
| Жылдам қуаттау | Иә |
Желі
| SIM карталары | Қос SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE қолдауы | Иә |
| Деректер жылдамдығы | LTE (7CA) Cat20 2000/150 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| 2G диапазондары | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 MHz |
| 3G диапазондары | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 2100 MHz |
| 4G диапазондары | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
Байланыс
| Wi-Fi қолдауы | Иә ( Wi-Fi 5 ) |
| Wi-Fi стандарттары | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Wi-Fi мүмкіндіктері | Dual-band, Мобильді хотспот, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Иә, v5.0 |
| USB порттары | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB қосылымы | USB арқылы зарядтау, USB жаппай сақтау құрылғысы (UMS) |
| GPS қолдауы | Иә |
| GPS мүмкіндіктері | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS |
| NFC қолдауы | Иә |
Мультимедиа
| Дыбыс зорайтқыш | Иә |
| Құлаққап ұясы | Иә |
| Аудио мүмкіндіктері | 32-бит/192 кГц Hi-Res аудио |
| FM-радио | Жоқ |
Мүмкіндіктер
| Сенсорлар | Акселерометр Компас / Магнитометр Саусақ ізін тану сенсоры Гироскоп Жақындау сенсоры |
Ескерту: Бұл беттегі ақпараттың 100% дәлдігіне кепілдік бере алмаймыз.
Vivo iQOO Pro шолулары
Бейне шолулар
Vivo iQOO Pro суреттері
Жиі қойылатын сұрақтар
-
Vivo iQOO Pro бағасы қандай?
Vivo iQOO Pro бағасы - €410, ал алдағы күндерде баға өзгеруі мүмкін.
-
Vivo iQOO Pro шығарылым күні қандай?
Vivo iQOO Pro ресми түрде Бейсенбі, 01 Тамыз 2019 шығарылды
-
Vivo iQOO Pro дүкендерде бар ма?
Жоқ, Vivo iQOO Pro ресми дүкендерде бола бермейді, өйткені ол бұдан былай өндіріске кірмейді. Бірақ сіз оны eBay және т.б. сияқты бейресми дүкендерден таба аласыз ...
-
Vivo iQOO Pro салмағы қандай?
Vivo iQOO Pro-дің салмағы 215 грамм
-
Vivo iQOO Pro экранының өлшемі қандай?
Vivo iQOO Pro экранының өлшемі - 6.41 дюйм
-
Vivo iQOO Pro-де қанша камера бар?
Vivo iQOO Pro артында Үш камера және алдыңғы жағында Бір камера бар