Vivo iQOO Neo3 5G
Vivo iQOO Neo3 5G сипаттамалары
Жалпы
| Бренд атауы | Vivo |
| Модель атауы | iQOO Neo3 5G |
| Модельдің басқа атауы | V1981A (Халықаралық) |
| Жарияланған күні | Сәрсенбі, 29 Сәуір 2020 |
| Сатылымға шыққан күні | Сәрсенбі, 29 Сәуір 2020 |
| Күйі | Тоқтатылды |
| Бағалар | €350 |
Дизайн
| Биіктігі | 163.7 мм (6.44 дюйм) |
| Ені | 75.6 мм (2.98 дюйм) |
| Қалыңдық | 8.9 мм (0.35 дюйм) |
| Салмақ | 198 g (6.98 унция) |
| Түстер | Қара, Көк, қою көк |
Дисплей
| Дисплей түрі | IPS LCD |
| Дисплей өлшемі | 6.57 дюйм |
| Ажыратымдылық | 1080 × 2408 пиксель |
| Жаңарту жылдамдығы | 144 Hz |
| Пішім қатынасы | 20:9 |
| Пиксель тығыздығы | 402 ppi |
| Экран-дене қатынасы | ≈ 84% |
| Сенсорлық экран | Иә |
| Жақтаусыз дисплей | Иә |
| Экран мүмкіндіктері | Емкостты сенсорлы экран HDR10 Көп нүктелі сенсорлы экран |
Аппараттық
| Чипсет (SoC) | Qualcomm Snapdragon 865 |
| CPU ядролары | 8 |
| Өндіріс техпроцесі | 7 nm |
| CPU ең жоғары жиілігі | 2.84 GHz |
| CPU архитектурасы | 64-bit |
| Микроархитектура | 1x 2.84 GHz – Cortex-A77 3x 2.42 GHz – Cortex-A77 4x 1.8 GHz – Cortex-A55 |
| Жедел жад түрі | LPDDR5 |
| GPU | Qualcomm Adreno 650 |
| RAM | 6GB, 8GB, 12GB |
| Сақтау орны | 128GB, 256GB |
| Ішкі сақтау түрі | UFS 3.1 |
| Нұсқалар | 128GB 6GB RAM 128GB 8GB RAM 128GB 12GB RAM 256GB 8GB RAM |
| Кеңейтілетін сақтау | Жоқ |
Бағдарламалық жасақтама
| Операциялық жүйе | Android 10 (Quince Tart) |
| Пайдаланушы интерфейсі (UI) | IQOO UI 1.0 |
Негізгі камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Үш камера | 48 MP, ƒ/1.8, 26 mm ( Кең бұрыш ), 0.8 μm, 1/2.0" Сенсор өлшемі 8 MP, ƒ/2.2, 16 mm ( Ультракең бұрыш ), 1.12 μm, 1/4.0" Сенсор өлшемі 2 MP ( Макро ) |
| Жарқыл | Иә |
| Жарқыл түрі | LED жарқылы |
| Мүмкіндіктер | Үздіксіз түсіру режимі Экспозицияны өтеу Бет анықтау Жоғары динамикалық диапазон (HDR) ISO параметрлері Панорама Фокустау үшін түртіңіз |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
| Бейне мүмкіндіктері | Gyro-EIS |
Алдыңғы камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Бір камера | 16 MP, ƒ/2.0 ( Кең бұрыш ) |
| Мүмкіндіктер | Жоғары динамикалық диапазон (HDR) |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 1080p @ 30 fps |
Батарея
| Сыйымдылық | 4500 mAh |
| Сымды қуаттау қуаты | 44 W |
| Жылдам қуаттау | Иә |
Желі
| SIM карталары | Қос SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE қолдауы | Иә |
| Деректер жылдамдығы | 5G (3.3 Gbps DL), LTE, HSPA |
| 2G диапазондары | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| 3G диапазондары | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G диапазондары | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b8 (900), b18 (800), b19 (800), b25 (1900), b26 (850), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
| 5G диапазондары | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n41 (2500), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Байланыс
| Wi-Fi қолдауы | Иә ( Wi-Fi 6 ) |
| Wi-Fi стандарттары | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Wi-Fi мүмкіндіктері | Dual-band, Мобильді хотспот, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Иә, v5.0 |
| USB порттары | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB қосылымы | USB арқылы зарядтау, USB жаппай сақтау құрылғысы (UMS) |
| GPS қолдауы | Иә |
| GPS мүмкіндіктері | GPS, BDS, GALILEO, GLONASS |
| NFC қолдауы | Иә |
Мультимедиа
| Дыбыс зорайтқыш | Иә |
| Құлаққап ұясы | Иә |
| Аудио мүмкіндіктері | 24-бит/192 кГц Hi-Res аудио |
| FM-радио | Жоқ |
Мүмкіндіктер
| Сенсорлар | Акселерометр Компас / Магнитометр Саусақ ізін тану сенсоры Жақындау сенсоры |
Ескерту: Бұл беттегі ақпараттың 100% дәлдігіне кепілдік бере алмаймыз.
Vivo iQOO Neo3 5G шолулары
Бейне шолулар
Vivo iQOO Neo3 5G суреттері
Жиі қойылатын сұрақтар
-
Vivo iQOO Neo3 5G бағасы қандай?
Vivo iQOO Neo3 5G бағасы - €350, ал алдағы күндерде баға өзгеруі мүмкін.
-
Vivo iQOO Neo3 5G шығарылым күні қандай?
Vivo iQOO Neo3 5G ресми түрде Сәрсенбі, 29 Сәуір 2020 шығарылды
-
Vivo iQOO Neo3 5G дүкендерде бар ма?
Жоқ, Vivo iQOO Neo3 5G ресми дүкендерде бола бермейді, өйткені ол бұдан былай өндіріске кірмейді. Бірақ сіз оны eBay және т.б. сияқты бейресми дүкендерден таба аласыз ...
-
Vivo iQOO Neo3 5G салмағы қандай?
Vivo iQOO Neo3 5G-дің салмағы 198 грамм
-
Vivo iQOO Neo3 5G экранының өлшемі қандай?
Vivo iQOO Neo3 5G экранының өлшемі - 6.57 дюйм
-
Vivo iQOO Neo3 5G 5G желілерін қолдайды ма?
Иә, Vivo iQOO Neo3 5G келесі жиіліктерде 5G желілерін қолдайды: n1, n3, n41, n77, n78
-
Vivo iQOO Neo3 5G-де қанша камера бар?
Vivo iQOO Neo3 5G артында Үш камера және алдыңғы жағында Бір камера бар