Vivo iQOO 5 Pro 5G
Vivo iQOO 5 Pro 5G сипаттамалары
Жалпы
| Бренд атауы | Vivo |
| Модель атауы | iQOO 5 Pro 5G |
| Жарияланған күні | Дүйсенбі, 24 Тамыз 2020 |
| Сатылымға шыққан күні | Дүйсенбі, 24 Тамыз 2020 |
| Күйі | Тоқтатылды |
| Бағалар | €610 |
Дизайн
| Биіктігі | 159.6 мм (6.28 дюйм) |
| Ені | 73.3 мм (2.89 дюйм) |
| Қалыңдық | 8.9 мм (0.35 дюйм) |
| Салмақ | 198 g (6.98 унция) |
| Түстер | Қара, Ақ |
Дисплей
| Дисплей түрі | AMOLED |
| Дисплей өлшемі | 6.56 дюйм |
| Ажыратымдылық | 1080 × 2376 пиксель |
| Жаңарту жылдамдығы | 120 Hz |
| Пиксель тығыздығы | 398 ppi |
| Экран-дене қатынасы | ≈ 89.4% |
| Сенсорлық экран | Иә |
| Жақтаусыз дисплей | Иә |
| Экран мүмкіндіктері | Емкостты сенсорлы экран Көп нүктелі сенсорлы экран |
Аппараттық
| Чипсет (SoC) | Qualcomm Snapdragon 865 |
| CPU ядролары | 8 |
| Өндіріс техпроцесі | 7 nm |
| CPU ең жоғары жиілігі | 2.84 GHz |
| CPU архитектурасы | 64-bit |
| Микроархитектура | 1x 2.84 GHz – Cortex-A77 3x 2.42 GHz – Cortex-A77 4x 1.8 GHz – Cortex-A55 |
| Жедел жад түрі | LPDDR5 |
| GPU | Qualcomm Adreno 650 |
| RAM | 8GB, 12GB |
| Сақтау орны | 256GB |
| Ішкі сақтау түрі | UFS 3.1 |
| Нұсқалар | 256GB 8GB RAM 256GB 12GB RAM |
| Кеңейтілетін сақтау | Жоқ |
Бағдарламалық жасақтама
| Операциялық жүйе | Android 10 (Quince Tart) |
| Пайдаланушы интерфейсі (UI) | IQOO UI 1.5 |
Негізгі камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Үш камера | 50 MP, ƒ/1.9 ( Кең бұрыш ), 1.2 μm, 1/1.31" Сенсор өлшемі Dual-Pixel PDAF Оптикалық бейне тұрақтандыру (OIS) 8 MP, ƒ/3.4, 135 mm ( Перископты телеобъектив ), x5 Оптикалық зум, 1/4.0" Сенсор өлшемі Оптикалық бейне тұрақтандыру (OIS) 13 MP, ƒ/2.2, 16 mm, 120° ( Ультракең бұрыш ), 1.12 μm, 1/4.0" Сенсор өлшемі |
| Жарқыл | Иә |
| Жарқыл түрі | Қос LED жарқылы |
| Мүмкіндіктер | Авто-жарқыл Үздіксіз түсіру режимі Сандық зум Экспозицияны өтеу Бет анықтау Жоғары динамикалық диапазон (HDR) ISO параметрлері Панорама Фокустау үшін түртіңіз |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
| Бейне мүмкіндіктері | Gyro-EIS |
Алдыңғы камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Бір камера | 16 MP, ƒ/2.5 ( Кең бұрыш ) |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 1080p @ 30 fps |
Батарея
| Сыйымдылық | 4000 mAh |
| Сымды қуаттау қуаты | 120 W |
| Жылдам қуаттау | Иә |
Желі
| SIM карталары | Қос SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE қолдауы | Иә |
| Деректер жылдамдығы | 5G, LTE, HSPA |
| 2G диапазондары | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 MHz |
| 3G диапазондары | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G диапазондары | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
| 5G диапазондары | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n28 (700), n38 (2600), n41 (2500), n77 (3700), n78 (3500), n79 (4700 MHz) |
Байланыс
| Wi-Fi қолдауы | Иә ( Wi-Fi 6 ) |
| Wi-Fi стандарттары | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Wi-Fi мүмкіндіктері | Dual-band, Мобильді хотспот, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Иә, v5.1 |
| USB порттары | USB Type-C USB On-The-Go |
| USB қосылымы | USB арқылы зарядтау, USB жаппай сақтау құрылғысы (UMS) |
| GPS қолдауы | Иә |
| GPS мүмкіндіктері | BDS, GPS (L1 & L5), GALILEO, GLONASS |
| NFC қолдауы | Иә |
Мультимедиа
| Дыбыс зорайтқыш | Иә |
| Құлаққап ұясы | Жоқ |
| Аудио мүмкіндіктері | 32-бит/192 кГц Hi-Res аудио |
| FM-радио | Жоқ |
Мүмкіндіктер
| Сенсорлар | Акселерометр Компас / Магнитометр Саусақ ізін тану сенсоры Гироскоп Жақындау сенсоры |
Ескерту: Бұл беттегі ақпараттың 100% дәлдігіне кепілдік бере алмаймыз.
Vivo iQOO 5 Pro 5G суреттері
Жиі қойылатын сұрақтар
-
Vivo iQOO 5 Pro 5G бағасы қандай?
Vivo iQOO 5 Pro 5G бағасы - €610, ал алдағы күндерде баға өзгеруі мүмкін.
-
Vivo iQOO 5 Pro 5G шығарылым күні қандай?
Vivo iQOO 5 Pro 5G ресми түрде Дүйсенбі, 24 Тамыз 2020 шығарылды
-
Vivo iQOO 5 Pro 5G дүкендерде бар ма?
Жоқ, Vivo iQOO 5 Pro 5G ресми дүкендерде бола бермейді, өйткені ол бұдан былай өндіріске кірмейді. Бірақ сіз оны eBay және т.б. сияқты бейресми дүкендерден таба аласыз ...
-
Vivo iQOO 5 Pro 5G салмағы қандай?
Vivo iQOO 5 Pro 5G-дің салмағы 198 грамм
-
Vivo iQOO 5 Pro 5G экранының өлшемі қандай?
Vivo iQOO 5 Pro 5G экранының өлшемі - 6.56 дюйм
-
Vivo iQOO 5 Pro 5G 5G желілерін қолдайды ма?
Иә, Vivo iQOO 5 Pro 5G келесі жиіліктерде 5G желілерін қолдайды: n1, n3, n28, n38, n41, n77, n78, n79
-
Vivo iQOO 5 Pro 5G-де қанша камера бар?
Vivo iQOO 5 Pro 5G артында Үш камера және алдыңғы жағында Бір камера бар