Vivo iQOO 13
Vivo iQOO 13 сипаттамалары
Жалпы
| Бренд атауы | Vivo |
| Модель атауы | iQOO 13 |
| Модельдің басқа атауы | V2408A (Халықаралық) I2401 (Халықаралық) |
| Жарияланған күні | Сәрсенбі, 30 Қазан 2024 |
| Сатылымға шыққан күні | Жұма, 08 Қараша 2024 |
| Күйі | Қолжетімді |
| Бағалар | €590 |
Дизайн
| Биіктігі | 163.4 мм (6.43 дюйм) |
| Ені | 76.7 мм (3.02 дюйм) |
| Қалыңдық | 8 мм (0.31 дюйм) |
| Салмақ | 207 g (7.30 унция) |
| Корпус материалдары | Арқа панелі: шыны немесе талшықпен күшейтілген пластик Жақтау: алюминий қорытпасы Алдыңғы жағы: шыны |
| Түстер | Қара, Жасыл, күміс, Ақ |
| Қорғаныс (су/шаң) | Шаң мен суға төзімді (жоғары қысымды су ағындарына төзімді; 1,5 м тереңдікке 30 минутқа батыруға болады) |
| Қорғау сертификаттары | IP68, IP69 |
Дисплей
| Дисплей түрі | LTPO AMOLED |
| Дисплей өлшемі | 6.82 дюйм |
| Ажыратымдылық | 1440 × 3168 пиксель |
| Жаңарту жылдамдығы | 144 Hz |
| Пиксель тығыздығы | 510 ppi |
| Экран-дене қатынасы | ≈ 90.2% |
| Ең жоғары жарықтылық | 4500 cd/m² |
| Экран қорғанысы | Schott Xensation Alpha әйнегі |
| Сенсорлық экран | Иә |
| Жақтаусыз дисплей | Иә |
| Экран мүмкіндіктері | 1 миллиард түс 2592Hz PWM Dimming Емкостты сенсорлы экран HDR10+ Көп нүктелі сенсорлы экран |
Аппараттық
| Чипсет (SoC) | Qualcomm Snapdragon 8 Elite |
| CPU ядролары | 8 |
| Өндіріс техпроцесі | 3 nm |
| CPU ең жоғары жиілігі | 4320 MHz |
| CPU архитектурасы | 64-bit |
| Микроархитектура | 2x 4.32 GHz – Oryon V2 Phoenix L 6x 3.53 GHz – Oryon V2 Phoenix M |
| Жедел жад түрі | LPDDR5X |
| GPU | Qualcomm Adreno 830 (1100 MHz) |
| RAM | 12GB, 16GB |
| Сақтау орны | 256GB, 512GB, 1TB |
| Ішкі сақтау түрі | UFS 4.0 |
| Нұсқалар | 256GB 12GB RAM 256GB 16GB RAM 512GB 12GB RAM 512GB 16GB RAM 1TB 16GB RAM |
| Кеңейтілетін сақтау | Жоқ |
Бағдарламалық жасақтама
| Операциялық жүйе | Android 15 (Vanilla Ice Cream), Ең көбі 4 негізгі Android жаңарту |
| Пайдаланушы интерфейсі (UI) | Funtouch 15 (халықаралық), OriginOS 5 (Қытай) |
Негізгі камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Үш камера | 50 MP, ƒ/1.9, 23 mm ( Кең бұрыш ), 1.0 μm, 1/1.56" Сенсор өлшемі Оптикалық бейне тұрақтандыру (OIS) PDAF 50 MP, ƒ/1.9, 50 mm ( Телеобъектив ), 0.6 μm, x2 Оптикалық зум, 1/2.93" Сенсор өлшемі Оптикалық бейне тұрақтандыру (OIS) PDAF 50 MP, ƒ/2.0, 15 mm ( Ультракең бұрыш ), 0.64 μm, 1/2.76" Сенсор өлшемі Автофокус (AF) |
| Жарқыл | Иә |
| Жарқыл түрі | Қос LED жарқылы |
| Мүмкіндіктер | Жоғары динамикалық диапазон (HDR) Панорама |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 4320p @ 30 fps 2160p @ 24/30/60 fps 1080p @ 30/60/120/240 fps |
| Бейне мүмкіндіктері | Gyro-EIS |
Алдыңғы камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Бір камера | 32 MP, ƒ/2.5, 28 mm ( Кең бұрыш ), 0.7 μm, 1/3.15" Сенсор өлшемі |
| Мүмкіндіктер | Жоғары динамикалық диапазон (HDR) |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60 fps |
Батарея
| Түрі | Si/C Li-Ion |
| Сыйымдылық | 6150 mAh (Халықаралық) 6000 mAh (India) |
| Сымды қуаттау қуаты | 120 W |
| Мүмкіндіктер | Сымды зарядтау 0-100% 30 минутта (жарияланғандай) |
Желі
| SIM карталары | Қос SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE қолдауы | Иә |
| Деректер жылдамдығы | 5G, LTE, HSPA |
| 2G диапазондары | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G диапазондары | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| 4G диапазондары | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b26 (850), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b66 (1700 MHz) |
| 5G диапазондары | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n20 (800), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Байланыс
| Wi-Fi қолдауы | Иә ( Wi-Fi 7 ) |
| Wi-Fi стандарттары | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| Wi-Fi мүмкіндіктері | Dual-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Иә, v5.4 |
| USB порттары | USB Type-C 3.2 USB On-The-Go |
| USB қосылымы | USB арқылы зарядтау, USB жаппай сақтау құрылғысы (UMS) |
| GPS қолдауы | Иә |
| GPS мүмкіндіктері | BDS (B1I & B1C & B2a), GALILEO (E1 & E5a), GLONASS (G1), GPS (L1 & L5), QZSS (L1 & L5) |
| NFC қолдауы | Иә |
Мультимедиа
| Дыбыс зорайтқыш | Иә |
| Құлаққап ұясы | Жоқ |
| Аудио мүмкіндіктері | 24-бит/192 кГц Hi-Res аудио, Snapdragon Sound технологиясы, Стерео динамиктер |
| FM-радио | Жоқ |
Мүмкіндіктер
| Сенсорлар | Акселерометр Компас Гироскоп Жақындау сенсоры Дисплей астындағы ультрадыбыстық саусақ ізі сенсоры |
| Арнайы мүмкіндіктер | Бағдарламаланатын қоректендіру көзі (PPS) Артқы жағындағы RGB LED жарығы |
Ескерту: Бұл беттегі ақпараттың 100% дәлдігіне кепілдік бере алмаймыз.
Vivo iQOO 13 шолулары
Бейне шолулар
Vivo iQOO 13 суреттері
Жиі қойылатын сұрақтар
-
Vivo iQOO 13 бағасы қандай?
Vivo iQOO 13 бағасы - €590, ал алдағы күндерде баға өзгеруі мүмкін.
-
Vivo iQOO 13 шығарылым күні қандай?
Vivo iQOO 13 ресми түрде Жұма, 08 Қараша 2024 шығарылды
-
Vivo iQOO 13 дүкендерде бар ма?
Ия, Vivo iQOO 13 дүкендерде қол жетімді, өйткені ол әлі де өндірісте.
-
Vivo iQOO 13 салмағы қандай?
Vivo iQOO 13-дің салмағы 207 грамм
-
Vivo iQOO 13 экранының өлшемі қандай?
Vivo iQOO 13 экранының өлшемі - 6.82 дюйм
-
Vivo iQOO 13 5G желілерін қолдайды ма?
Иә, Vivo iQOO 13 келесі жиіліктерде 5G желілерін қолдайды: n1, n3, n5, n7, n8, n20, n28, n38, n40, n41, n77, n78
-
Vivo iQOO 13-де қанша камера бар?
Vivo iQOO 13 артында Үш камера және алдыңғы жағында Бір камера бар