Vivo iQOO 10 Pro
Vivo iQOO 10 Pro сипаттамалары
Жалпы
| Бренд атауы | Vivo |
| Модель атауы | iQOO 10 Pro |
| Модельдің басқа атауы | V2218A (Халықаралық) |
| Жарияланған күні | Сейсенбі, 19 Шілде 2022 |
| Сатылымға шыққан күні | Дүйсенбі, 25 Шілде 2022 |
| Күйі | Қолжетімді |
| Бағалар | €870 |
Дизайн
| Биіктігі | 164.9 мм (6.49 дюйм) |
| Ені | 75.5 мм (2.97 дюйм) |
| Қалыңдық | 9.5 мм (0.37 дюйм) |
| Салмақ | 215 g (7.58 унция) |
| Түстер | Қара, Ақ |
| Қорғаныс (су/шаң) | Шаңға төзімді Су өткізбейтін (су шашырандысына қарсы) |
Дисплей
| Дисплей түрі | LTPO3 AMOLED |
| Дисплей өлшемі | 6.78 дюйм |
| Ажыратымдылық | 1440 × 3200 пиксель |
| Жаңарту жылдамдығы | 120 Hz |
| Пішім қатынасы | 20:9 |
| Пиксель тығыздығы | 518 ppi |
| Экран-дене қатынасы | ≈ 89.1% |
| Ең жоғары жарықтылық | 1500 cd/m² |
| Сенсорлық экран | Иә |
| Жақтаусыз дисплей | Иә |
| Экран мүмкіндіктері | 1 миллиард түс Емкостты сенсорлы экран HDR10+ Көп нүктелі сенсорлы экран |
Аппараттық
| Чипсет (SoC) | Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1 |
| CPU ядролары | 8 |
| Өндіріс техпроцесі | 4 nm |
| CPU ең жоғары жиілігі | 3.0 GHz |
| CPU архитектурасы | 64-bit |
| Микроархитектура | 1x 3.0 GHz – Cortex-X2 3x 2.5 GHz – Cortex-A710 4x 1.8 GHz – Cortex-A510 |
| Жедел жад түрі | LPDDR5 |
| GPU | Qualcomm Adreno 730 |
| RAM | 8GB, 12GB |
| Сақтау орны | 256GB, 512GB |
| Ішкі сақтау түрі | UFS 3.1 |
| Нұсқалар | 256GB 8GB RAM 256GB 12GB RAM 512GB 12GB RAM |
| Кеңейтілетін сақтау | Жоқ |
Бағдарламалық жасақтама
| Операциялық жүйе | Android 12 (Snow Cone) |
| Пайдаланушы интерфейсі (UI) | Funtouch 12 (халықаралық), OriginOS Ocean (Қытай) |
| Google Play қызметтері | Иә |
Негізгі камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Үш камера | 50 MP, ƒ/1.9 ( Кең бұрыш ), 1.0 μm, 1/1.57" Сенсор өлшемі gimbal OIS PDAF 14.6 MP, ƒ/2.2, 69 mm ( Телеобъектив ), x3 Оптикалық зум Оптикалық бейне тұрақтандыру (OIS) PDAF 50 MP, ƒ/2.3, 15 mm, 150° ( Ультракең бұрыш ), 0.64 μm, 1/2.76" Сенсор өлшемі Автофокус (AF) |
| Жарқыл | Иә |
| Жарқыл түрі | Қос LED жарқылы |
| Мүмкіндіктер | Экспозицияны өтеу Бет анықтау Жоғары динамикалық диапазон (HDR) Панорама Фокустау үшін түртіңіз |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 4320p @ 30 fps 2160p @ 24/30/60 fps 1080p @ 30/60 fps |
| Бейне мүмкіндіктері | Gyro-EIS |
Алдыңғы камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Бір камера | 16 MP, ƒ/2.5 ( Кең бұрыш ), 1.0 μm, 1/3.1" Сенсор өлшемі |
| Мүмкіндіктер | Жоғары динамикалық диапазон (HDR) |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 1080p @ 30 fps |
| Бейне мүмкіндіктері | Gyro-EIS |
Батарея
| Сыйымдылық | 4700 mAh |
| Сымды қуаттау қуаты | 200 W |
| Сымсыз қуаттау | Иә |
| Сымсыз қуаттау қуаты | 50 W |
| Жылдам қуаттау | Иә |
| Мүмкіндіктер | Кері сымсыз зарядтау |
Желі
| SIM карталары | Қос SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE қолдауы | Иә |
| Деректер жылдамдығы | 5G, LTE, HSPA |
| 2G диапазондары | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 MHz |
| 3G диапазондары | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G диапазондары | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b32 (1500), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b66 (1700 MHz) |
| 5G диапазондары | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n12 (700), n20 (800), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n66 (2100), n77 (3700), n78 (3500), n79 (4700 MHz) |
Байланыс
| Wi-Fi қолдауы | Иә ( Wi-Fi 6 ) |
| Wi-Fi стандарттары | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Wi-Fi мүмкіндіктері | Dual-band, Мобильді хотспот, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Иә, v5.3 |
| USB порттары | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB қосылымы | USB арқылы зарядтау, USB жаппай сақтау құрылғысы (UMS) |
| GPS қолдауы | Иә |
| GPS мүмкіндіктері | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| NFC қолдауы | Иә |
Мультимедиа
| Дыбыс зорайтқыш | Иә |
| Құлаққап ұясы | Жоқ |
| Аудио мүмкіндіктері | 32-бит/384 кГц Hi-Res аудио, Қос динамиктер, Snapdragon Sound технологиясы |
| FM-радио | Жоқ |
Мүмкіндіктер
| Сенсорлар | Акселерометр Компас / Магнитометр Саусақ ізін тану сенсоры Гироскоп Жақындау сенсоры |
Ескерту: Бұл беттегі ақпараттың 100% дәлдігіне кепілдік бере алмаймыз.
Vivo iQOO 10 Pro шолулары
Бейне шолулар
Vivo iQOO 10 Pro суреттері
Жиі қойылатын сұрақтар
-
Vivo iQOO 10 Pro бағасы қандай?
Vivo iQOO 10 Pro бағасы - €870, ал алдағы күндерде баға өзгеруі мүмкін.
-
Vivo iQOO 10 Pro шығарылым күні қандай?
Vivo iQOO 10 Pro ресми түрде Дүйсенбі, 25 Шілде 2022 шығарылды
-
Vivo iQOO 10 Pro дүкендерде бар ма?
Ия, Vivo iQOO 10 Pro дүкендерде қол жетімді, өйткені ол әлі де өндірісте.
-
Vivo iQOO 10 Pro салмағы қандай?
Vivo iQOO 10 Pro-дің салмағы 215 грамм
-
Vivo iQOO 10 Pro экранының өлшемі қандай?
Vivo iQOO 10 Pro экранының өлшемі - 6.78 дюйм
-
Vivo iQOO 10 Pro 5G желілерін қолдайды ма?
Иә, Vivo iQOO 10 Pro келесі жиіліктерде 5G желілерін қолдайды: n1, n3, n5, n7, n8, n12, n20, n28, n38, n40, n41, n66, n77, n78, n79
-
Vivo iQOO 10 Pro-де қанша камера бар?
Vivo iQOO 10 Pro артында Үш камера және алдыңғы жағында Бір камера бар
-
Google Play қызметтерін Vivo iQOO 10 Pro-де қолдана аламын ба?
Иә, Google Play қызметтері Vivo iQOO 10 Pro-де толығымен қолдау көрсетіледі