Umidigi F1
Umidigi F1 сипаттамалары
Жалпы
| Бренд атауы | Umidigi |
| Модель атауы | F1 |
| Жарияланған күні | Сейсенбі, 01 Қаңтар 2019 |
| Сатылымға шыққан күні | Сейсенбі, 01 Қаңтар 2019 |
| Күйі | Тоқтатылды |
| Бағалар | €200 |
Дизайн
| Биіктігі | 156.7 мм (6.17 дюйм) |
| Ені | 74.3 мм (2.93 дюйм) |
| Қалыңдық | 8.8 мм (0.35 дюйм) |
| Салмақ | 186 g (6.56 унция) |
| Түстер | Қара, алтын, Қызыл |
Дисплей
| Дисплей түрі | IPS LCD |
| Дисплей өлшемі | 6.3 дюйм |
| Ажыратымдылық | 1080 × 2340 пиксель |
| Пішім қатынасы | 19.5:9 |
| Пиксель тығыздығы | 409 ppi |
| Экран-дене қатынасы | ≈ 83.7% |
| Сенсорлық экран | Иә |
| Жақтаусыз дисплей | Иә |
| Экран мүмкіндіктері | Емкостты сенсорлы экран Көп нүктелі сенсорлы экран |
Аппараттық
| Чипсет (SoC) | MediaTek Helio P60 |
| CPU ядролары | 8 |
| Өндіріс техпроцесі | 12 nm |
| CPU ең жоғары жиілігі | 2.0 GHz |
| CPU архитектурасы | 64-bit |
| Микроархитектура | Cortex-A53 Cortex-A73 |
| Жедел жад түрі | LPDDR4X |
| GPU | ARM Mali-G72 MP3 |
| RAM | 4GB |
| Сақтау орны | 128GB |
| Ішкі сақтау түрі | eMMC 5.1 |
| Нұсқалар | 128GB 4GB RAM |
| Кеңейтілетін сақтау | Иә |
| Карта ұялары | microSDXC |
Бағдарламалық жасақтама
| Операциялық жүйе | Android 9.0 (Pie) |
Негізгі камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Қос камера | 16 MP, ƒ/1.7, 1.12 μm, 1/2.8" Сенсор өлшемі PDAF 8 MP |
| Жарқыл | Иә |
| Жарқыл түрі | Қос LED Dual-Tone жарқылы |
| Мүмкіндіктер | Үздіксіз түсіру режимі Экспозицияны өтеу Бет анықтау Геотегтеу Жоғары динамикалық диапазон (HDR) ISO параметрлері Панорама Фокустау үшін түртіңіз |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 1080p @ 30 fps |
Алдыңғы камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Бір камера | 16 MP, ƒ/2.2, 26 mm ( Кең бұрыш ), 1.0 μm, 1/3.06" Сенсор өлшемі |
| Мүмкіндіктер | Жоғары динамикалық диапазон (HDR) |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 1080p @ 30 fps |
Батарея
| Түрі | Li-Ion |
| Сыйымдылық | 5150 mAh |
| Алынуы | Алынбайтын |
| Сымды қуаттау қуаты | 18 W |
| Жылдам қуаттау | Иә |
Желі
| SIM карталары | Қос SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE қолдауы | Иә |
| Деректер жылдамдығы | LTE (2CA) Cat13 600/50 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| 2G диапазондары | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| 3G диапазондары | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G диапазондары | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
Байланыс
| Wi-Fi қолдауы | Иә ( Wi-Fi 4 ) |
| Wi-Fi стандарттары | 802.11/a/b/g/n |
| Wi-Fi мүмкіндіктері | Мобильді хотспот, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Иә, v4.1 |
| USB порттары | USB Type-C 2.0 |
| USB қосылымы | USB арқылы зарядтау, USB жаппай сақтау құрылғысы (UMS) |
| GPS қолдауы | Иә |
| GPS мүмкіндіктері | GPS, GLONASS |
| NFC қолдауы | Иә |
Мультимедиа
| Дыбыс зорайтқыш | Иә |
| Құлаққап ұясы | Иә |
| FM-радио | Иә |
Мүмкіндіктер
| Сенсорлар | Акселерометр Компас / Магнитометр Саусақ ізін тану сенсоры Гироскоп Жақындау сенсоры |
Ескерту: Бұл беттегі ақпараттың 100% дәлдігіне кепілдік бере алмаймыз.
Umidigi F1 шолулары
Бейне шолулар
Umidigi F1 суреттері
Жиі қойылатын сұрақтар
-
Umidigi F1 бағасы қандай?
Umidigi F1 бағасы - €200, ал алдағы күндерде баға өзгеруі мүмкін.
-
Umidigi F1 шығарылым күні қандай?
Umidigi F1 ресми түрде Сейсенбі, 01 Қаңтар 2019 шығарылды
-
Umidigi F1 дүкендерде бар ма?
Жоқ, Umidigi F1 ресми дүкендерде бола бермейді, өйткені ол бұдан былай өндіріске кірмейді. Бірақ сіз оны eBay және т.б. сияқты бейресми дүкендерден таба аласыз ...
-
Umidigi F1 салмағы қандай?
Umidigi F1-дің салмағы 186 грамм
-
Umidigi F1 экранының өлшемі қандай?
Umidigi F1 экранының өлшемі - 6.3 дюйм
-
Umidigi F1-де қанша камера бар?
Umidigi F1 артында Қос камера және алдыңғы жағында Бір камера бар