Ulefone Note 7P
Ulefone Note 7P сипаттамалары
Жалпы
| Бренд атауы | Ulefone |
| Модель атауы | Note 7P |
| Жарияланған күні | Сәрсенбі, 01 Мамыр 2019 |
| Сатылымға шыққан күні | Сәрсенбі, 01 Мамыр 2019 |
| Күйі | Тоқтатылды |
Дизайн
| Биіктігі | 156.1 мм (6.15 дюйм) |
| Ені | 73.7 мм (2.90 дюйм) |
| Қалыңдық | 9.7 мм (0.38 дюйм) |
| Салмақ | 178 g (6.28 унция) |
| Түстер | Қара, алтын, Ымырт |
Дисплей
| Дисплей түрі | IPS LCD |
| Дисплей өлшемі | 6.1 дюйм |
| Ажыратымдылық | 600 × 1280 пиксель |
| Пиксель тығыздығы | 232 ppi |
| Экран-дене қатынасы | ≈ 80.2% |
| Сенсорлық экран | Иә |
| Жақтаусыз дисплей | Иә |
| Экран мүмкіндіктері | Емкостты сенсорлы экран Көп нүктелі сенсорлы экран |
Аппараттық
| Чипсет (SoC) | MediaTek Helio A22 |
| CPU ядролары | 4 |
| Өндіріс техпроцесі | 16 nm |
| CPU ең жоғары жиілігі | 2.0 GHz |
| CPU архитектурасы | 64-bit |
| Микроархитектура | Cortex-A53 |
| Жедел жад түрі | LPDDR4X |
| GPU | IMG PowerVR |
| RAM | 3GB |
| Сақтау орны | 32GB |
| Ішкі сақтау түрі | eMMC 5.1 |
| Нұсқалар | 32GB 3GB RAM |
| Кеңейтілетін сақтау | Иә |
| Карта ұялары | microSDXC |
Бағдарламалық жасақтама
| Операциялық жүйе | Android 9.0 (Pie) |
Негізгі камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Қос камера | 8 MP, ƒ/1.8 ( Кең бұрыш ) Авто-жарқыл 2 MP |
| Жарқыл | Иә |
| Жарқыл түрі | LED жарқылы |
| Мүмкіндіктер | Үздіксіз түсіру режимі Сандық зум Экспозицияны өтеу Бет тану Жоғары динамикалық диапазон (HDR) ISO параметрлері Фокустау үшін түртіңіз |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 1080p @ 30 fps |
Алдыңғы камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Бір камера | 5 MP |
Батарея
| Түрі | Li-Poly |
| Сыйымдылық | 3500 mAh |
Желі
| SIM карталары | Қос SIM (Nano-SIM + Micro-SIM) |
| VoLTE қолдауы | Иә |
| Деректер жылдамдығы | LTE (2CA) Cat7 300/150 Mbps, HSPA 42.2/11.5 Mbps |
| 2G диапазондары | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G диапазондары | HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz |
| 4G диапазондары | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b20 (800 MHz) |
Байланыс
| Wi-Fi қолдауы | Иә ( Wi-Fi 5 ) |
| Wi-Fi стандарттары | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Wi-Fi мүмкіндіктері | Dual-band, Мобильді хотспот, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Иә, v5.0 |
| USB порттары | Micro-USB 2.0 |
| USB қосылымы | USB арқылы зарядтау, USB жаппай сақтау құрылғысы (UMS) |
| GPS қолдауы | Иә |
| GPS мүмкіндіктері | GPS, GLONASS |
| NFC қолдауы | Жоқ |
Мультимедиа
| Дыбыс зорайтқыш | Иә |
| Құлаққап ұясы | Иә |
| FM-радио | Иә |
Мүмкіндіктер
| Сенсорлар | Акселерометр Саусақ ізін тану сенсоры Жақындау сенсоры |
Ескерту: Бұл беттегі ақпараттың 100% дәлдігіне кепілдік бере алмаймыз.
Ulefone Note 7P шолулары
Бейне шолулар
Ulefone Note 7P суреттері
Жиі қойылатын сұрақтар
-
Ulefone Note 7P шығарылым күні қандай?
Ulefone Note 7P ресми түрде Сәрсенбі, 01 Мамыр 2019 шығарылды
-
Ulefone Note 7P дүкендерде бар ма?
Жоқ, Ulefone Note 7P ресми дүкендерде бола бермейді, өйткені ол бұдан былай өндіріске кірмейді. Бірақ сіз оны eBay және т.б. сияқты бейресми дүкендерден таба аласыз ...
-
Ulefone Note 7P салмағы қандай?
Ulefone Note 7P-дің салмағы 178 грамм
-
Ulefone Note 7P экранының өлшемі қандай?
Ulefone Note 7P экранының өлшемі - 6.1 дюйм
-
Ulefone Note 7P-де қанша камера бар?
Ulefone Note 7P артында Қос камера және алдыңғы жағында Бір камера бар