Ulefone Armor X8i
Ulefone Armor X8i сипаттамалары
Жалпы
| Бренд атауы | Ulefone |
| Модель атауы | Armor X8i |
| Жарияланған күні | Бейсенбі, 23 Қыркүйек 2021 |
| Сатылымға шыққан күні | Бейсенбі, 23 Қыркүйек 2021 |
| Күйі | Қолжетімді |
| Бағалар | €150 |
Дизайн
| Биіктігі | 160.3 мм (6.31 дюйм) |
| Ені | 79 мм (3.11 дюйм) |
| Қалыңдық | 13.8 мм (0.54 дюйм) |
| Салмақ | 256 g (9.03 унция) |
| Түстер | Қара, Қызғылт сары, Қызыл |
| Қорғаныс (су/шаң) | Шаңға төзімді Суға төзімділік |
| Қорғау сертификаттары | IP68, IP69K |
Дисплей
| Дисплей түрі | IPS LCD |
| Дисплей өлшемі | 5.7 дюйм |
| Ажыратымдылық | 720 × 1440 пиксель |
| Пішім қатынасы | 18:9 |
| Пиксель тығыздығы | 282 ppi |
| Экран-дене қатынасы | ≈ 66.2% |
| Экран қорғанысы | Құлауға төзімді (1,2 м дейін), MIL-STD-810G стандартына сай |
| Сенсорлық экран | Иә |
| Жақтаусыз дисплей | Иә |
| Экран мүмкіндіктері | Сыйымдылықты сенсорлы экран Көп нүктелі сенсорлы экран |
Аппараттық
| Чипсет (SoC) | MediaTek Helio A25 |
| CPU ядролары | 8 |
| Өндіріс техпроцесі | 12 nm |
| CPU ең жоғары жиілігі | 1.8 GHz |
| CPU архитектурасы | 64-bit |
| Микроархитектура | Cortex-A53 |
| Жедел жад түрі | LPDDR4X |
| GPU | IMG PowerVR GE8320 |
| RAM | 3GB |
| Сақтау орны | 32GB |
| Ішкі сақтау түрі | eMMC 5.1 |
| Нұсқалар | 32GB 3GB RAM |
| Кеңейтілетін сақтау | Иә |
| Карта ұялары | microSDXC |
Бағдарламалық жасақтама
| Операциялық жүйе | Android 11 (Red Velvet Cake) |
Негізгі камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Бір камера | 13 MP, ƒ/2.2 ( Кең бұрыш ) Авто-жарқыл |
| Жарқыл | Иә |
| Жарқыл түрі | Қос LED жарқылы |
| Мүмкіндіктер | Жоғары динамикалық диапазон (HDR) Панорама |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 1080p @ 30 fps |
Алдыңғы камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Бір камера | 8 MP, ƒ/2.4 |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 1080p @ 30 fps |
Батарея
| Түрі | Li-Poly |
| Сыйымдылық | 5080 mAh |
| Сымды қуаттау қуаты | 10 W |
Желі
| SIM карталары | Қос SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE қолдауы | Иә |
| Деректер жылдамдығы | LTE Cat7 300/150 Mbps, HSPA 21.1/5.76 Mbps |
| 2G диапазондары | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G диапазондары | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G диапазондары | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b17 (700), b19 (800), b20 (800), b28 (700 MHz) |
Байланыс
| Wi-Fi қолдауы | Иә ( Wi-Fi 5 ) |
| Wi-Fi стандарттары | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Wi-Fi мүмкіндіктері | Мобильді хотспот, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Иә, v5.0 |
| USB порттары | USB Type-C 2.0 |
| USB қосылымы | USB арқылы зарядтау, USB жаппай сақтау құрылғысы (UMS) |
| GPS қолдауы | Иә |
| GPS мүмкіндіктері | GPS, BDS, GALILEO, GLONASS |
| NFC қолдауы | Иә |
Мультимедиа
| Дыбыс зорайтқыш | Иә |
| Құлаққап ұясы | Иә |
| FM-радио | Иә |
Мүмкіндіктер
| Сенсорлар | Акселерометр Компас / Магнитометр Саусақ ізін тану сенсоры Жақындау сенсоры |
Ескерту: Бұл беттегі ақпараттың 100% дәлдігіне кепілдік бере алмаймыз.
Ulefone Armor X8i шолулары
Бейне шолулар
Ulefone Armor X8i суреттері
Жиі қойылатын сұрақтар
-
Ulefone Armor X8i бағасы қандай?
Ulefone Armor X8i бағасы - €150, ал алдағы күндерде баға өзгеруі мүмкін.
-
Ulefone Armor X8i шығарылым күні қандай?
Ulefone Armor X8i ресми түрде Бейсенбі, 23 Қыркүйек 2021 шығарылды
-
Ulefone Armor X8i дүкендерде бар ма?
Ия, Ulefone Armor X8i дүкендерде қол жетімді, өйткені ол әлі де өндірісте.
-
Ulefone Armor X8i салмағы қандай?
Ulefone Armor X8i-дің салмағы 256 грамм
-
Ulefone Armor X8i экранының өлшемі қандай?
Ulefone Armor X8i экранының өлшемі - 5.7 дюйм
-
Ulefone Armor X8i 5G желілерін қолдайды ма?
Жоқ, Ulefone Armor X8i 5G желісін қолдамайды
-
Ulefone Armor X8i-де қанша камера бар?
Ulefone Armor X8i артында Бір камера және алдыңғы жағында Бір камера бар