Ulefone Armor X6
Ulefone Armor X6 сипаттамалары
Жалпы
| Бренд атауы | Ulefone |
| Модель атауы | Armor X6 |
| Жарияланған күні | Жексенбі, 01 Желтоқсан 2019 |
| Сатылымға шыққан күні | Жексенбі, 01 Желтоқсан 2019 |
| Күйі | Тоқтатылды |
Дизайн
| Биіктігі | 150 мм (5.91 дюйм) |
| Ені | 78.9 мм (3.11 дюйм) |
| Қалыңдық | 14.4 мм (0.57 дюйм) |
| Салмақ | 223 g (7.87 унция) |
| Түстер | Қара |
| Қорғаныс (су/шаң) | Шаңға төзімді Суға төзімділік |
| Қорғау сертификаттары | IP68 |
Дисплей
| Дисплей түрі | IPS LCD |
| Дисплей өлшемі | 5 дюйм |
| Ажыратымдылық | 720 × 1280 пиксель |
| Пішім қатынасы | 16:9 |
| Пиксель тығыздығы | 294 ppi |
| Экран-дене қатынасы | ≈ 58.2% |
| Экран қорғанысы | Құлауға төзімді (1,2 м дейін), MIL-STD-810G стандартына сай |
| Сенсорлық экран | Иә |
| Жақтаусыз дисплей | Иә |
| Экран мүмкіндіктері | Емкостты сенсорлы экран Көп нүктелі сенсорлы экран |
Аппараттық
| Чипсет (SoC) | MediaTek MT6580 |
| CPU ядролары | 4 |
| Өндіріс техпроцесі | 28 nm |
| CPU ең жоғары жиілігі | 1.3 GHz |
| CPU архитектурасы | 32-bit |
| Микроархитектура | Cortex-A7 |
| Жедел жад түрі | LPDDR3 |
| GPU | ARM Mali-400 MP2 |
| RAM | 2GB |
| Сақтау орны | 16GB |
| Ішкі сақтау түрі | eMMC 5.1 |
| Нұсқалар | 16GB 2GB RAM |
| Кеңейтілетін сақтау | Иә |
| Карта ұялары | microSDXC |
Бағдарламалық жасақтама
| Операциялық жүйе | Android 9.0 (Pie) |
Негізгі камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Бір камера | 8 MP, ƒ/2.2 ( Кең бұрыш ) Авто жарқыл |
| Жарқыл | Иә |
| Жарқыл түрі | Қос LED жарқылы |
| Мүмкіндіктер | Үздіксіз түсіру режимі Экспозицияны өтеу Жоғары динамикалық диапазон (HDR) ISO параметрлері Панорама Фокустау үшін түртіңіз |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 720p @ 30 fps |
Алдыңғы камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Бір камера | 5 MP |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 720p @ 30 fps |
Батарея
| Түрі | Li-Poly |
| Сыйымдылық | 4000 mAh |
Желі
| SIM карталары | Қос SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Деректер жылдамдығы | HSPA 42.2/11.5 Mbps |
| 2G диапазондары | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G диапазондары | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
Байланыс
| Wi-Fi қолдауы | Иә ( Wi-Fi 4 ) |
| Wi-Fi стандарттары | 802.11/b/g/n |
| Wi-Fi мүмкіндіктері | Мобильді хотспот |
| Bluetooth | Иә, v4.0 |
| USB порттары | Micro-USB 2.0 |
| USB қосылымы | USB арқылы зарядтау, USB жаппай сақтау құрылғысы (UMS) |
| GPS қолдауы | Иә |
| GPS мүмкіндіктері | GPS |
| NFC қолдауы | Жоқ |
Мультимедиа
| Дыбыс зорайтқыш | Иә |
| Құлаққап ұясы | Иә |
| FM-радио | Иә |
Мүмкіндіктер
| Сенсорлар | Акселерометр Компас / Магнитометр Жақындау сенсоры |
Ескерту: Бұл беттегі ақпараттың 100% дәлдігіне кепілдік бере алмаймыз.
Ulefone Armor X6 шолулары
Бейне шолулар
Ulefone Armor X6 суреттері
Жиі қойылатын сұрақтар
-
Ulefone Armor X6 шығарылым күні қандай?
Ulefone Armor X6 ресми түрде Жексенбі, 01 Желтоқсан 2019 шығарылды
-
Ulefone Armor X6 дүкендерде бар ма?
Жоқ, Ulefone Armor X6 ресми дүкендерде бола бермейді, өйткені ол бұдан былай өндіріске кірмейді. Бірақ сіз оны eBay және т.б. сияқты бейресми дүкендерден таба аласыз ...
-
Ulefone Armor X6 салмағы қандай?
Ulefone Armor X6-дің салмағы 223 грамм
-
Ulefone Armor X6 экранының өлшемі қандай?
Ulefone Armor X6 экранының өлшемі - 5 дюйм
-
Ulefone Armor X6-де қанша камера бар?
Ulefone Armor X6 артында Бір камера және алдыңғы жағында Бір камера бар