Ulefone Armor Mini 20
Ulefone Armor Mini 20 сипаттамалары
Жалпы
| Бренд атауы | Ulefone |
| Модель атауы | Armor Mini 20 |
| Жарияланған күні | Жексенбі, 01 Қыркүйек 2024 |
| Сатылымға шыққан күні | Жексенбі, 01 Қыркүйек 2024 |
| Күйі | Қолжетімді |
Дизайн
| Биіктігі | 133.5 мм (5.26 дюйм) |
| Ені | 63.3 мм (2.49 дюйм) |
| Қалыңдық | 24.9 мм (0.98 дюйм) |
| Салмақ | 301 g (10.62 унция) |
| Түстер | Қара |
| Қорғаныс (су/шаң) | Шаң мен суға төзімді (жоғары қысымды су қарқындарына шыдайды; 30 минутқа дейін 2 m тереңдікке батыруға болады) |
| Қорғау сертификаттары | IP68, IP69K |
Дисплей
| Дисплей түрі | IPS LCD |
| Дисплей өлшемі | 4.7 дюйм |
| Ажыратымдылық | 720 × 1600 пиксель |
| Жаңарту жылдамдығы | 90 Hz |
| Пішім қатынасы | 20:9 |
| Пиксель тығыздығы | 373 ppi |
| Экран-дене қатынасы | ≈ 63.1% |
| Экран қорғанысы | Corning Gorilla Glass Victus шынысы, Құлауға төзімді (2 м дейін), MIL-STD-810H стандартына сай, Mohs деңгейі 4 |
| Сенсорлық экран | Иә |
| Жақтаусыз дисплей | Жоқ |
| Экран мүмкіндіктері | Емкостты сенсорлы экран Көп нүктелі сенсорлы экран |
Аппараттық
| Чипсет (SoC) | MediaTek Helio G99 |
| CPU ядролары | 8 |
| Өндіріс техпроцесі | 6 nm |
| CPU ең жоғары жиілігі | 2.2 GHz |
| CPU архитектурасы | 64-bit |
| Микроархитектура | 2x 2.2 GHz – Cortex-A76 6x 2.0 GHz – Cortex-A55 |
| Жедел жад түрі | LPDDR4X |
| GPU | ARM Mali-G57 MC2 |
| RAM | 8GB |
| Сақтау орны | 256GB |
| Ішкі сақтау түрі | UFS 2.2 |
| Нұсқалар | 256GB 8GB RAM |
| Кеңейтілетін сақтау | Иә |
| Карта ұялары | microSDXC |
Бағдарламалық жасақтама
| Операциялық жүйе | Android 14 (Upside Down Cake) |
Негізгі камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Қос камера | 50 MP, ƒ/2.0 ( Кең бұрыш ), 1.2 μm, 1/1.31" Сенсор өлшемі 64 MP, ƒ/1.8 ( Түнгі көру ) 2 инфрақызыл жарық |
| Жарқыл | Иә |
| Жарқыл түрі | Қос LED жарқылы |
| Мүмкіндіктер | Жоғары динамикалық диапазон (HDR) Панорама |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 1440p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
Алдыңғы камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Бір камера | 32 MP, ƒ/2.5 ( Кең бұрыш ), 0.8 μm, 1/2.8" Сенсор өлшемі |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 1440p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
Батарея
| Түрі | Li-Poly |
| Сыйымдылық | 6200 mAh |
| Сымды қуаттау қуаты | 33 W |
| Сымсыз қуаттау | Иә |
| Сымсыз қуаттау қуаты | 15 W |
| Мүмкіндіктер | Кері сымсыз зарядтау |
Желі
| SIM карталары | Қос SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Деректер жылдамдығы | LTE, HSPA |
| 2G диапазондары | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| 3G диапазондары | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| 4G диапазондары | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b32 (1500), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
Байланыс
| Wi-Fi қолдауы | Иә ( Wi-Fi 5 ) |
| Wi-Fi стандарттары | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Wi-Fi мүмкіндіктері | Dual-band |
| Bluetooth | Иә, v5.2 |
| USB порттары | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB қосылымы | USB арқылы зарядтау, USB жаппай сақтау құрылғысы (UMS) |
| GPS қолдауы | Иә |
| GPS мүмкіндіктері | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| NFC қолдауы | Иә |
Мультимедиа
| Дыбыс зорайтқыш | Иә |
| Құлаққап ұясы | Иә |
| FM-радио | Иә |
Мүмкіндіктер
| Сенсорлар | Акселерометр Барометр Компас Гироскоп Жақындау сенсоры Жанындағы саусақ ізі сенсоры |
| Арнайы мүмкіндіктер | 500 люменді арнайы фонарь |
Ескерту: Бұл беттегі ақпараттың 100% дәлдігіне кепілдік бере алмаймыз.
Ulefone Armor Mini 20 суреттері
Жиі қойылатын сұрақтар
-
Ulefone Armor Mini 20 шығарылым күні қандай?
Ulefone Armor Mini 20 ресми түрде Жексенбі, 01 Қыркүйек 2024 шығарылды
-
Ulefone Armor Mini 20 дүкендерде бар ма?
Ия, Ulefone Armor Mini 20 дүкендерде қол жетімді, өйткені ол әлі де өндірісте.
-
Ulefone Armor Mini 20 салмағы қандай?
Ulefone Armor Mini 20-дің салмағы 301 грамм
-
Ulefone Armor Mini 20 экранының өлшемі қандай?
Ulefone Armor Mini 20 экранының өлшемі - 4.7 дюйм
-
Ulefone Armor Mini 20 5G желілерін қолдайды ма?
Жоқ, Ulefone Armor Mini 20 5G желісін қолдамайды
-
Ulefone Armor Mini 20-де қанша камера бар?
Ulefone Armor Mini 20 артында Қос камера және алдыңғы жағында Бір камера бар