Ulefone Armor 7
Ulefone Armor 7 сипаттамалары
Жалпы
| Бренд атауы | Ulefone |
| Модель атауы | Armor 7 |
| Жарияланған күні | Сейсенбі, 01 Қазан 2019 |
| Сатылымға шыққан күні | Сейсенбі, 01 Қазан 2019 |
| Күйі | Тоқтатылды |
| Бағалар | €440 |
Дизайн
| Биіктігі | 165.9 мм (6.53 дюйм) |
| Ені | 81 мм (3.19 дюйм) |
| Қалыңдық | 13.6 мм (0.54 дюйм) |
| Салмақ | 290 g (10.23 унция) |
| Түстер | Қара |
| Қорғаныс (су/шаң) | Шаңға төзімді Суға төзімділік |
| Қорғау сертификаттары | IP68, IP69K |
Дисплей
| Дисплей түрі | IPS LCD |
| Дисплей өлшемі | 6.3 дюйм |
| Ажыратымдылық | 1080 × 2340 пиксель |
| Пішім қатынасы | 19.5:9 |
| Пиксель тығыздығы | 409 ppi |
| Экран-дене қатынасы | ≈ 72.5% |
| Экран қорғанысы | Құлауға төзімді (1,2 м дейін), MIL-STD-810G стандартына сай |
| Сенсорлық экран | Иә |
| Жақтаусыз дисплей | Иә |
| Экран мүмкіндіктері | Емкостты сенсорлы экран Көп нүктелі сенсорлы экран |
Аппараттық
| Чипсет (SoC) | MediaTek Helio P90 |
| CPU ядролары | 8 |
| Өндіріс техпроцесі | 12 nm |
| CPU ең жоғары жиілігі | 2.2 GHz |
| CPU архитектурасы | 64-bit |
| Микроархитектура | Cortex-A55 Cortex-A75 |
| Жедел жад түрі | LPDDR4X |
| GPU | IMG PowerVR GM 9446 |
| RAM | 8GB |
| Сақтау орны | 128GB |
| Нұсқалар | 128GB 8GB RAM |
| Кеңейтілетін сақтау | Иә |
| Карта ұялары | microSDXC |
Бағдарламалық жасақтама
| Операциялық жүйе | Android 9.0 (Pie) |
Негізгі камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Үш камера | 48 MP, ƒ/1.7 ( Кең бұрыш ), 0.8 μm, 1/2.0" Сенсор өлшемі PDAF 16 MP, ƒ/2.0 ( Кең бұрыш ) Авто жарқыл 8 MP, ƒ/2.4 ( Телеобъектив ) |
| Жарқыл | Иә |
| Жарқыл түрі | Бес LED жарқылы |
| Мүмкіндіктер | Үздіксіз түсіру режимі Сандық зум Экспозицияны өтеу Бет анықтау Жоғары динамикалық диапазон (HDR) ISO параметрлері Панорама Фокустау үшін түртіңіз |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
Алдыңғы камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Бір камера | 16 MP, ƒ/2.0 ( Кең бұрыш ), 1.0 μm, 1/3.06" Сенсор өлшемі |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 1080p @ 30 fps |
Батарея
| Түрі | Li-Poly |
| Сыйымдылық | 5500 mAh |
| Сымды қуаттау қуаты | 15 W |
| Сымсыз қуаттау | Иә |
| Сымсыз қуаттау қуаты | 10 W |
| Жылдам қуаттау | Иә |
Желі
| SIM карталары | Қос SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE қолдауы | Иә |
| Деректер жылдамдығы | LTE (2CA) Cat13 600/150 Mbps, HSPA 42.2/11.5 Mbps |
| 2G диапазондары | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| 3G диапазондары | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G диапазондары | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
Байланыс
| Wi-Fi қолдауы | Иә ( Wi-Fi 5 ) |
| Wi-Fi стандарттары | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Wi-Fi мүмкіндіктері | Dual-band, Мобильді хотспот, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Иә, v5.0 |
| USB порттары | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB қосылымы | USB арқылы зарядтау, USB жаппай сақтау құрылғысы (UMS) |
| GPS қолдауы | Иә |
| GPS мүмкіндіктері | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS |
| NFC қолдауы | Иә |
Мультимедиа
| Дыбыс зорайтқыш | Иә |
| Құлаққап ұясы | Жоқ |
| FM-радио | Иә |
Мүмкіндіктер
| Сенсорлар | Акселерометр Барорецептор Компас / Магнитометр Coulombmeter Саусақ ізін тану сенсоры Гироскоп Жүрек соғысы датчигі Жақындау сенсоры |
Ескерту: Бұл беттегі ақпараттың 100% дәлдігіне кепілдік бере алмаймыз.
Ulefone Armor 7 шолулары
Бейне шолулар
Ulefone Armor 7 суреттері
Жиі қойылатын сұрақтар
-
Ulefone Armor 7 бағасы қандай?
Ulefone Armor 7 бағасы - €440, ал алдағы күндерде баға өзгеруі мүмкін.
-
Ulefone Armor 7 шығарылым күні қандай?
Ulefone Armor 7 ресми түрде Сейсенбі, 01 Қазан 2019 шығарылды
-
Ulefone Armor 7 дүкендерде бар ма?
Жоқ, Ulefone Armor 7 ресми дүкендерде бола бермейді, өйткені ол бұдан былай өндіріске кірмейді. Бірақ сіз оны eBay және т.б. сияқты бейресми дүкендерден таба аласыз ...
-
Ulefone Armor 7 салмағы қандай?
Ulefone Armor 7-дің салмағы 290 грамм
-
Ulefone Armor 7 экранының өлшемі қандай?
Ulefone Armor 7 экранының өлшемі - 6.3 дюйм
-
Ulefone Armor 7-де қанша камера бар?
Ulefone Armor 7 артында Үш камера және алдыңғы жағында Бір камера бар