Ulefone Armor 24
Ulefone Armor 24 сипаттамалары
Жалпы
| Бренд атауы | Ulefone |
| Модель атауы | Armor 24 |
| Жарияланған күні | Жұма, 01 Қыркүйек 2023 |
| Сатылымға шыққан күні | Жұма, 01 Қыркүйек 2023 |
| Күйі | Қолжетімді |
| Бағалар | €260 |
Дизайн
| Биіктігі | 181.2 мм (7.13 дюйм) |
| Ені | 87 мм (3.43 дюйм) |
| Қалыңдық | 27.5 мм (1.08 дюйм) |
| Салмақ | 647 g (22.82 унция) |
| Түстер | Қара |
| Қорғаныс (су/шаң) | Шаңға төзімді Суға төзімділік |
| Қорғау сертификаттары | IP68, IP69K |
Дисплей
| Дисплей түрі | IPS LCD |
| Дисплей өлшемі | 6.78 дюйм |
| Ажыратымдылық | 1080 × 2460 пиксель |
| Жаңарту жылдамдығы | 120 Hz |
| Пиксель тығыздығы | 396 ppi |
| Экран-дене қатынасы | ≈ 69.2% |
| Экран қорғанысы | Corning Gorilla Glass 5 шынысы, Құлауға төзімді (1,5 м дейін), MIL-STD-810H стандартына сай, Mohs деңгейі 4 |
| Сенсорлық экран | Иә |
| Жақтаусыз дисплей | Жоқ |
| Экран мүмкіндіктері | Емкостты сенсорлы экран Көп нүктелі сенсорлы экран |
Аппараттық
| Чипсет (SoC) | MediaTek Helio G96 |
| CPU ядролары | 8 |
| Өндіріс техпроцесі | 12 nm |
| CPU ең жоғары жиілігі | 2.05 GHz |
| CPU архитектурасы | 64-bit |
| Микроархитектура | 2x 2.05 GHz – Cortex-A76 6x 2.0 GHz – Cortex-A55 |
| Жедел жад түрі | LPDDR4X |
| GPU | ARM Mali-G57 MC2 |
| RAM | 12GB |
| Сақтау орны | 256GB |
| Нұсқалар | 256GB 12GB RAM |
| Кеңейтілетін сақтау | Иә |
| Карта ұялары | microSDXC |
Бағдарламалық жасақтама
| Операциялық жүйе | Android 13 (Tiramisu) |
Негізгі камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Қос камера | 64 MP, ƒ/1.9 ( Кең бұрыш ), 0.8 μm, 1/1.7" Сенсор өлшемі PDAF 64 MP, ƒ/1.8 ( Түнгі көру ) 2 инфрақызыл жарық |
| Жарқыл | Иә |
| Жарқыл түрі | LED жарқылы |
| Мүмкіндіктер | Жоғары динамикалық диапазон (HDR) Панорама |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 1440p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
Алдыңғы камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Бір камера | 16 MP, ƒ/2.2 ( Кең бұрыш ), 1.0 μm |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 1080p @ 30 fps |
Батарея
| Түрі | Li-Poly |
| Сыйымдылық | 22000 mAh |
| Сымды қуаттау қуаты | 66 W |
| Мүмкіндіктер | Кері сымды зарядтау |
Желі
| SIM карталары | Қос SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Деректер жылдамдығы | LTE, HSPA |
| 2G диапазондары | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G диапазондары | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G диапазондары | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b17 (700), b19 (800), b20 (800), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b66 (1700 MHz) |
Байланыс
| Wi-Fi қолдауы | Иә ( Wi-Fi 5 ) |
| Wi-Fi стандарттары | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Wi-Fi мүмкіндіктері | Dual-band |
| Bluetooth | Иә, v5.2 |
| USB порттары | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB қосылымы | USB арқылы зарядтау, USB жаппай сақтау құрылғысы (UMS) |
| GPS қолдауы | Иә |
| GPS мүмкіндіктері | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS |
| NFC қолдауы | Иә |
Мультимедиа
| Дыбыс зорайтқыш | Иә |
| Құлаққап ұясы | Иә |
| FM-радио | Иә |
Мүмкіндіктер
| Сенсорлар | Акселерометр Компас Гироскоп Жақындау сенсоры Жанындағы саусақ ізі сенсоры |
| Арнайы мүмкіндіктер | Аксессуар қосқышы (Ulefone эндоскоп, микроскоп) 1000 люменді арнайы шам |
Ескерту: Бұл беттегі ақпараттың 100% дәлдігіне кепілдік бере алмаймыз.
Ulefone Armor 24 суреттері
Жиі қойылатын сұрақтар
-
Ulefone Armor 24 бағасы қандай?
Ulefone Armor 24 бағасы - €260, ал алдағы күндерде баға өзгеруі мүмкін.
-
Ulefone Armor 24 шығарылым күні қандай?
Ulefone Armor 24 ресми түрде Жұма, 01 Қыркүйек 2023 шығарылды
-
Ulefone Armor 24 дүкендерде бар ма?
Ия, Ulefone Armor 24 дүкендерде қол жетімді, өйткені ол әлі де өндірісте.
-
Ulefone Armor 24 салмағы қандай?
Ulefone Armor 24-дің салмағы 647 грамм
-
Ulefone Armor 24 экранының өлшемі қандай?
Ulefone Armor 24 экранының өлшемі - 6.78 дюйм
-
Ulefone Armor 24 5G желілерін қолдайды ма?
Жоқ, Ulefone Armor 24 5G желісін қолдамайды
-
Ulefone Armor 24-де қанша камера бар?
Ulefone Armor 24 артында Қос камера және алдыңғы жағында Бір камера бар