Tecno Spark 9
Tecno Spark 9 сипаттамалары
Жалпы
| Бренд атауы | Tecno |
| Модель атауы | Spark 9 |
| Модельдің басқа атауы | KG5p (Халықаралық) |
| Жарияланған күні | Дүйсенбі, 18 Шілде 2022 |
| Сатылымға шыққан күні | Дүйсенбі, 15 Тамыз 2022 |
| Күйі | Қолжетімді |
| Бағалар | €120 |
Дизайн
| Биіктігі | 164.6 мм (6.48 дюйм) |
| Ені | 76 мм (2.99 дюйм) |
| Қалыңдық | 9 мм (0.35 дюйм) |
| Түстер | Infinity Black, Аспан айнасы |
Дисплей
| Дисплей түрі | IPS LCD |
| Дисплей өлшемі | 6.6 дюйм |
| Ажыратымдылық | 720 × 1600 пиксель |
| Жаңарту жылдамдығы | 90 Hz |
| Пішім қатынасы | 20:9 |
| Пиксель тығыздығы | 266 ppi |
| Экран-дене қатынасы | ≈ 84.1% |
| Сенсорлық экран | Иә |
| Жақтаусыз дисплей | Иә |
| Экран мүмкіндіктері | Емкостты сенсорлы экран Көп нүктелі сенсорлы экран |
Аппараттық
| Чипсет (SoC) | MediaTek Helio G37 |
| CPU ядролары | 8 |
| Өндіріс техпроцесі | 12 nm |
| CPU ең жоғары жиілігі | 2.3 GHz |
| CPU архитектурасы | 64-bit |
| Микроархитектура | 4x 2.3 GHz – Cortex-A53 4x 1.8 GHz – Cortex-A53 |
| Жедел жад түрі | LPDDR4X |
| GPU | IMG PowerVR GE8320 |
| RAM | 3GB, 4GB, 6GB |
| Сақтау орны | 64GB, 128GB |
| Нұсқалар | 64GB 3GB RAM 64GB 4GB RAM 128GB 6GB RAM |
| Кеңейтілетін сақтау | Иә |
| Карта ұялары | microSDXC |
Бағдарламалық жасақтама
| Операциялық жүйе | Android 12 (Snow Cone) |
| Пайдаланушы интерфейсі (UI) | HIOS 8.6 |
| Google Play қызметтері | Иә |
Негізгі камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Қос камера | 13 MP, ƒ/1.9, 27 mm ( Кең бұрыш ) Авто жарқыл 0.08 MP ( Көмекші объектив ) |
| Жарқыл | Иә |
| Жарқыл түрі | Қос LED жарқылы |
| Мүмкіндіктер | Үздіксіз түсіру режимі Экспозицияны өтеу Бет анықтау Жоғары динамикалық диапазон (HDR) ISO параметрлері Панорама Фокустау үшін түртіңіз |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 1080p @ 30 fps |
Алдыңғы камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Бір камера | 8 MP ( Кең бұрыш ) |
| Жарқыл | Иә |
| Жарқыл түрі | LED жарқылы |
| Бейне түсіру | Иә |
Батарея
| Сыйымдылық | 5000 mAh |
Желі
| SIM карталары | Қос SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE қолдауы | Иә |
| Деректер жылдамдығы | LTE, HSPA |
| 2G диапазондары | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G диапазондары | HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz |
| 4G диапазондары | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
Байланыс
| Wi-Fi қолдауы | Иә ( Wi-Fi 5 ) |
| Wi-Fi стандарттары | 802.11/b/g/n/ac |
| Wi-Fi мүмкіндіктері | Мобильді хотспот |
| Bluetooth | Иә, v5.0 |
| USB порттары | Micro-USB 2.0 USB On-The-Go |
| USB қосылымы | USB арқылы зарядтау, USB жаппай сақтау құрылғысы (UMS) |
| GPS қолдауы | Иә |
| GPS мүмкіндіктері | GPS |
| NFC қолдауы | Жоқ |
Мультимедиа
| Дыбыс зорайтқыш | Иә |
| Құлаққап ұясы | Иә |
| FM-радио | Иә |
Мүмкіндіктер
| Сенсорлар | Акселерометр Саусақ ізін тану сенсоры Жақындау сенсоры |
Ескерту: Бұл беттегі ақпараттың 100% дәлдігіне кепілдік бере алмаймыз.
Tecno Spark 9 суреттері
Жиі қойылатын сұрақтар
-
Tecno Spark 9 бағасы қандай?
Tecno Spark 9 бағасы - €120, ал алдағы күндерде баға өзгеруі мүмкін.
-
Tecno Spark 9 шығарылым күні қандай?
Tecno Spark 9 ресми түрде Дүйсенбі, 15 Тамыз 2022 шығарылды
-
Tecno Spark 9 дүкендерде бар ма?
Ия, Tecno Spark 9 дүкендерде қол жетімді, өйткені ол әлі де өндірісте.
-
Tecno Spark 9 экранының өлшемі қандай?
Tecno Spark 9 экранының өлшемі - 6.6 дюйм
-
Tecno Spark 9 5G желілерін қолдайды ма?
Жоқ, Tecno Spark 9 5G желісін қолдамайды
-
Tecno Spark 9-де қанша камера бар?
Tecno Spark 9 артында Қос камера және алдыңғы жағында Бір камера бар
-
Google Play қызметтерін Tecno Spark 9-де қолдана аламын ба?
Иә, Google Play қызметтері Tecno Spark 9-де толығымен қолдау көрсетіледі