Tecno Pouvoir 4 Pro
Tecno Pouvoir 4 Pro сипаттамалары
Жалпы
| Бренд атауы | Tecno |
| Модель атауы | Pouvoir 4 Pro |
| Жарияланған күні | Бейсенбі, 23 Шілде 2020 |
| Сатылымға шыққан күні | Бейсенбі, 23 Шілде 2020 |
| Күйі | Тоқтатылды |
Дизайн
| Биіктігі | 174.9 мм (6.89 дюйм) |
| Ені | 79.6 мм (3.13 дюйм) |
| Қалыңдық | 9.2 мм (0.36 дюйм) |
| Корпус материалдары | Артқы: Пластик Рамка: Пластик Алдыңғы жағы: шыны |
| Түстер | Қызықты күлгін, Мұзды нефрит түсі, Тұманды сұр түс |
Дисплей
| Дисплей түрі | IPS LCD |
| Дисплей өлшемі | 7 дюйм |
| Ажыратымдылық | 720 × 1640 пиксель |
| Пиксель тығыздығы | 256 ppi |
| Экран-дене қатынасы | ≈ 83.6% |
| Ең жоғары жарықтылық | 480 cd/m² |
| Сенсорлық экран | Иә |
| Жақтаусыз дисплей | Иә |
| Экран мүмкіндіктері | Емкостты сенсорлы экран Көп нүктелі сенсорлы экран |
Аппараттық
| Чипсет (SoC) | MediaTek Helio P22 |
| CPU ядролары | 8 |
| Өндіріс техпроцесі | 12 nm |
| CPU ең жоғары жиілігі | 2.0 GHz |
| CPU архитектурасы | 64-bit |
| Микроархитектура | 4x 2.0 GHz – Cortex-A53 4x 1.5 GHz – Cortex-A53 |
| Жедел жад түрі | LPDDR4X |
| GPU | IMG PowerVR GE8320 |
| RAM | 4GB, 6GB |
| Сақтау орны | 64GB, 128GB |
| Нұсқалар | 64GB 4GB RAM 128GB 6GB RAM |
| Кеңейтілетін сақтау | Иә |
| Карта ұялары | microSDXC |
Бағдарламалық жасақтама
| Операциялық жүйе | Android 10 (Quince Tart) |
| Пайдаланушы интерфейсі (UI) | HIOS 6.0 |
Негізгі камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Үш камера | 16 MP, ƒ/1.9 ( Кең бұрыш ) Авто жарқыл 5 MP ( Макро ) 0.08 MP ( Көмекші объектив ) |
| Жарқыл | Иә |
| Жарқыл түрі | Төрт LED жарқылы |
| Мүмкіндіктер | Үздіксіз түсіру режимі Экспозицияны өтеу Бет анықтау Жоғары динамикалық диапазон (HDR) ISO параметрлері Панорама Фокустау үшін түртіңіз |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 1080p @ 30 fps |
Алдыңғы камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Бір камера | 16 MP, ƒ/2.0, 27 mm ( Кең бұрыш ) |
| Жарқыл | Иә |
| Жарқыл түрі | Қос LED жарқылы |
Батарея
| Сыйымдылық | 6000 mAh |
| Сымды қуаттау қуаты | 18 W |
| Жылдам қуаттау | Иә |
Желі
| VoLTE қолдауы | Иә |
| Деректер жылдамдығы | LTE Cat4 150/50 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| 2G диапазондары | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G диапазондары | HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz |
| 4G диапазондары | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b7 (2600), b8 (900), b20 (800), b28 (700 MHz) |
Байланыс
| Wi-Fi қолдауы | Иә ( Wi-Fi 4 ) |
| Wi-Fi стандарттары | 802.11/a/b/g/n |
| Wi-Fi мүмкіндіктері | Dual-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Иә, v5.0 |
| USB порттары | Micro-USB 2.0 |
| USB қосылымы | USB арқылы зарядтау, USB жаппай сақтау құрылғысы (UMS) |
| GPS қолдауы | Иә |
| GPS мүмкіндіктері | GPS |
| NFC қолдауы | Жоқ |
Мультимедиа
| Дыбыс зорайтқыш | Иә |
| Құлаққап ұясы | Иә |
| Аудио мүмкіндіктері | Стерео динамиктер |
| FM-радио | Иә |
Мүмкіндіктер
| Сенсорлар | Акселерометр Саусақ ізін тану сенсоры Жақындау сенсоры |
Ескерту: Бұл беттегі ақпараттың 100% дәлдігіне кепілдік бере алмаймыз.
Tecno Pouvoir 4 Pro шолулары
Бейне шолулар
Tecno Pouvoir 4 Pro суреттері
Жиі қойылатын сұрақтар
-
Tecno Pouvoir 4 Pro шығарылым күні қандай?
Tecno Pouvoir 4 Pro ресми түрде Бейсенбі, 23 Шілде 2020 шығарылды
-
Tecno Pouvoir 4 Pro дүкендерде бар ма?
Жоқ, Tecno Pouvoir 4 Pro ресми дүкендерде бола бермейді, өйткені ол бұдан былай өндіріске кірмейді. Бірақ сіз оны eBay және т.б. сияқты бейресми дүкендерден таба аласыз ...
-
Tecno Pouvoir 4 Pro экранының өлшемі қандай?
Tecno Pouvoir 4 Pro экранының өлшемі - 7 дюйм
-
Tecno Pouvoir 4 Pro 5G желілерін қолдайды ма?
Жоқ, Tecno Pouvoir 4 Pro 5G желісін қолдамайды
-
Tecno Pouvoir 4 Pro-де қанша камера бар?
Tecno Pouvoir 4 Pro артында Үш камера және алдыңғы жағында Бір камера бар