Tecno Camon 15 Air
Tecno Camon 15 Air сипаттамалары
Жалпы
| Бренд атауы | Tecno |
| Модель атауы | Camon 15 Air |
| Модельдің басқа атауы | CD6 (Халықаралық) CD6S (Халықаралық) |
| Жарияланған күні | Дүйсенбі, 13 Сәуір 2020 |
| Сатылымға шыққан күні | Дүйсенбі, 13 Сәуір 2020 |
| Күйі | Тоқтатылды |
Дизайн
| Биіктігі | 164.5 мм (6.48 дюйм) |
| Ені | 76.5 мм (3.01 дюйм) |
| Қалыңдық | 9 мм (0.35 дюйм) |
| Корпус материалдары | Артқы: Пластик Рамка: Пластик Алдыңғы жағы: Gorilla әйнек 3 |
| Түстер | Көк мұзды көл, Малахит көк, Тұманды сұр түс |
Дисплей
| Дисплей түрі | IPS LCD |
| Дисплей өлшемі | 6.6 дюйм |
| Ажыратымдылық | 720 × 1600 пиксель |
| Пішім қатынасы | 20:9 |
| Пиксель тығыздығы | 266 ppi |
| Экран-дене қатынасы | ≈ 83.6% |
| Экран қорғанысы | Corning Gorilla Glass 3 шынысы |
| Сенсорлық экран | Иә |
| Жақтаусыз дисплей | Иә |
| Экран мүмкіндіктері | Емкостты сенсорлы экран Көп нүктелі сенсорлы экран |
Аппараттық
| Чипсет (SoC) | MediaTek Helio P22 |
| CPU ядролары | 8 |
| Өндіріс техпроцесі | 12 nm |
| CPU ең жоғары жиілігі | 2.0 GHz |
| CPU архитектурасы | 64-bit |
| Микроархитектура | 4x 2.0 GHz – Cortex-A53 4x 1.5 GHz – Cortex-A53 |
| Жедел жад түрі | LPDDR4X |
| GPU | IMG PowerVR GE8320 |
| RAM | 3GB |
| Сақтау орны | 64GB |
| Ішкі сақтау түрі | eMMC 5.1 |
| Нұсқалар | 64GB 3GB RAM |
| Кеңейтілетін сақтау | Иә |
| Карта ұялары | microSDXC |
Бағдарламалық жасақтама
| Операциялық жүйе | Android 10 (Quince Tart) |
| Пайдаланушы интерфейсі (UI) | HIOS 6.0 |
Негізгі камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Үш камера | 48 MP, ƒ/1.8 PDAF 2 MP ( Макро ) 0.08 MP ( Көмекші объектив ) |
| Жарқыл | Иә |
| Жарқыл түрі | Төрт LED жарқылы |
| Мүмкіндіктер | Экспозицияны өтеу Бет тану Геотегтеу Жоғары динамикалық диапазон (HDR) ISO параметрлері Панорама Фокустау үшін түртіңіз |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 1080p @ 30 fps |
Алдыңғы камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Бір камера | 8 MP, ƒ/2.0 ( Кең бұрыш ) |
| Жарқыл | Иә |
| Жарқыл түрі | Қос LED жарқылы |
| Мүмкіндіктер | Жоғары динамикалық диапазон (HDR) |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 1080p @ 30 fps |
Батарея
| Сыйымдылық | 5000 mAh |
Желі
| SIM карталары | Қос SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE қолдауы | Иә |
| Деректер жылдамдығы | LTE Cat4 150/50 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| 2G диапазондары | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G диапазондары | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G диапазондары | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b20 (800), b28 (700 MHz) |
Байланыс
| Wi-Fi қолдауы | Иә ( Wi-Fi 4 ) |
| Wi-Fi стандарттары | 802.11/b/g/n |
| Wi-Fi мүмкіндіктері | Мобильді хотспот |
| Bluetooth | Иә, v5.0 |
| USB порттары | Micro-USB 2.0 USB On-The-Go |
| USB қосылымы | USB арқылы зарядтау, USB жаппай сақтау құрылғысы (UMS) |
| GPS қолдауы | Иә |
| GPS мүмкіндіктері | GPS |
| NFC қолдауы | Жоқ |
Мультимедиа
| Дыбыс зорайтқыш | Иә |
| Құлаққап ұясы | Иә |
| FM-радио | Иә |
Мүмкіндіктер
| Сенсорлар | Акселерометр Саусақ ізін тану сенсоры Жақындау сенсоры |
Ескерту: Бұл беттегі ақпараттың 100% дәлдігіне кепілдік бере алмаймыз.
Tecno Camon 15 Air шолулары
Бейне шолулар
Tecno Camon 15 Air суреттері
Жиі қойылатын сұрақтар
-
Tecno Camon 15 Air шығарылым күні қандай?
Tecno Camon 15 Air ресми түрде Дүйсенбі, 13 Сәуір 2020 шығарылды
-
Tecno Camon 15 Air дүкендерде бар ма?
Жоқ, Tecno Camon 15 Air ресми дүкендерде бола бермейді, өйткені ол бұдан былай өндіріске кірмейді. Бірақ сіз оны eBay және т.б. сияқты бейресми дүкендерден таба аласыз ...
-
Tecno Camon 15 Air экранының өлшемі қандай?
Tecno Camon 15 Air экранының өлшемі - 6.6 дюйм
-
Tecno Camon 15 Air 5G желілерін қолдайды ма?
Жоқ, Tecno Camon 15 Air 5G желісін қолдамайды
-
Tecno Camon 15 Air-де қанша камера бар?
Tecno Camon 15 Air артында Үш камера және алдыңғы жағында Бір камера бар