Мәзір

Тақырып

Тіл

TCL Tab A1 Plus 5
TCL

TCL Tab A1 Plus

  • Операциялық жүйе Android 16
  • Дисплей 12.2 дюйм 2400x1600 пиксель
  • Батарея 8000 mAh
  • Өнімділік 6GB RAM Snapdragon 4 Gen 2
  • Камера 8MP 1080p
  • Сақтау орны 128/256GB

TCL Tab A1 Plus сипаттамалары

Жалпы

Бренд атауы
TCL
Модель атауы
Tab A1 Plus
Жарияланған күні
Сейсенбі, 03 Наурыз 2026
Сатылымға шыққан күні
Сәрсенбі, 01 Сәуір 2026
Күйі
Қолжетімді

Дизайн

Биіктігі
275.6 мм (10.85 дюйм)
Ені
189.3 мм (7.45 дюйм)
Қалыңдық
6.7 мм (0.26 дюйм)
Салмақ
542 g (19.12 унция)
Корпус материалдары
Артқы беті: алюминий
Қоршау: Алюминий
Алдыңғы жағы: шыны
Түстер
қою көк
Қорғаныс (су/шаң)
Шаңдан қорғалған және суға төзімді (су шашынуға қарсы)
Қорғау сертификаттары
IP54
Дизайн ерекшеліктері
Стилусқа қолдау

Дисплей

Дисплей түрі
IPS LCD
Дисплей өлшемі
12.2 дюйм
Ажыратымдылық
2400 × 1600 пиксель
Жаңарту жылдамдығы
120 Hz
Пішім қатынасы
3:2
Пиксель тығыздығы
236 ppi
Экран-дене қатынасы
≈ 85%
Ең жоғары жарықтылық
550 cd/m²
Сенсорлық экран
Иә
Жақтаусыз дисплей
Жоқ
Экран мүмкіндіктері
Сыйымдылықты сенсорлы экран
Көп нүктелі сенсорлы экран

Аппараттық

Чипсет (SoC)
Qualcomm Snapdragon 4 Gen 2
CPU ядролары
8
Өндіріс техпроцесі
4 nm
CPU ең жоғары жиілігі
2.2 GHz
CPU архитектурасы
64-bit
Микроархитектура
2x 2.2 GHz – Cortex-A78
6x 1.95 GHz – Cortex-A55
Жедел жад түрі
LPDDR5X
GPU
Qualcomm Adreno 613
RAM
6GB
Сақтау орны
128GB, 256GB
Нұсқалар
128GB 6GB RAM
256GB 6GB RAM
Кеңейтілетін сақтау
Иә
Карта ұялары
microSDXC

Бағдарламалық жасақтама

Операциялық жүйе
Android 16 (Baklava), Android 17 (Cinnamon Bun) дейін жаңарту жоспарланған

Негізгі камера

Камера қолдауы
Иә
Бір камера
8 MP, ƒ/2.0 ( Кең бұрыш ), 1.12 μm, 1/4.0" Сенсор өлшемі
Автофокус (AF)
Жарқыл
Иә
Жарқыл түрі
LED жарқылы
Бейне түсіру
Иә
Бейне ажыратымдылығы
1080p @ 30 fps

Алдыңғы камера

Камера қолдауы
Иә
Бір камера
5 MP
Бейне түсіру
Иә
Бейне ажыратымдылығы
1080p @ 30 fps

Батарея

Сыйымдылық
8000 mAh
Сымды қуаттау қуаты
20 W

Желі

Ұялы байланыс
Жоқ

Байланыс

Wi-Fi қолдауы
Иә ( Wi-Fi 5 )
Wi-Fi стандарттары
802.11/a/b/g/n/ac
Wi-Fi мүмкіндіктері
Dual-band
Bluetooth
Иә, v5.0
USB порттары
USB Type-C 2.0
USB қосылымы
USB арқылы зарядтау, USB жаппай сақтау құрылғысы (UMS)
GPS қолдауы
Жоқ
NFC қолдауы
Жоқ

Мультимедиа

Дыбыс зорайтқыш
Иә
Құлаққап ұясы
Жоқ
Аудио мүмкіндіктері
Төрт динамик, Стерео динамиктер

Мүмкіндіктер

Сенсорлар
Акселерометр
Жақындау сенсоры (тек керек-жарақтар үшін)

Ескерту: Бұл беттегі ақпараттың 100% дәлдігіне кепілдік бере алмаймыз.

TCL Tab A1 Plus суреттері

Жиі қойылатын сұрақтар

TCL Tab A1 Plus шығарылым күні қандай?

TCL Tab A1 Plus ресми түрде Сәрсенбі, 01 Сәуір 2026 шығарылды

TCL Tab A1 Plus дүкендерде бар ма?

Ия, TCL Tab A1 Plus дүкендерде қол жетімді, өйткені ол әлі де өндірісте.

TCL Tab A1 Plus салмағы қандай?

TCL Tab A1 Plus-дің салмағы 542 грамм

TCL Tab A1 Plus экранының өлшемі қандай?

TCL Tab A1 Plus экранының өлшемі - 12.2 дюйм

TCL Tab A1 Plus 5G желілерін қолдайды ма?

Жоқ, TCL Tab A1 Plus 5G желісін қолдамайды

TCL Tab A1 Plus-де қанша камера бар?

TCL Tab A1 Plus артында Бір камера және алдыңғы жағында Бір камера бар