TCL Tab 10L
TCL Tab 10L сипаттамалары
Жалпы
| Бренд атауы | TCL |
| Модель атауы | Tab 10L |
| Модельдің басқа атауы | 8491X (Халықаралық) |
| Жарияланған күні | Сейсенбі, 04 Қаңтар 2022 |
| Күйі | Қолжетімді |
| Бағалар | ₹7,299 |
Дизайн
| Биіктігі | 243.2 мм (9.57 дюйм) |
| Ені | 158.2 мм (6.23 дюйм) |
| Қалыңдық | 9.2 мм (0.36 дюйм) |
| Салмақ | 426 g (15.03 унция) |
| Түстер | Prime Black |
Дисплей
| Дисплей түрі | IPS LCD |
| Дисплей өлшемі | 10.1 дюйм |
| Ажыратымдылық | 800 × 1280 пиксель |
| Пішім қатынасы | 16:10 |
| Пиксель тығыздығы | 149 ppi |
| Экран-дене қатынасы | ≈ 76.9% |
| Сенсорлық экран | Иә |
| Жақтаусыз дисплей | Иә |
| Экран мүмкіндіктері | Емкостты сенсорлы экран Көп нүктелі сенсорлы экран |
Аппараттық
| Чипсет (SoC) | MediaTek MT8167 |
| CPU ядролары | 4 |
| Өндіріс техпроцесі | 28 nm |
| CPU ең жоғары жиілігі | 1.5 GHz |
| CPU архитектурасы | 64-bit |
| Микроархитектура | Cortex-A35 |
| Жедел жад түрі | LPDDR4 |
| GPU | IMG PowerVR GE8300 |
| RAM | 2GB |
| Сақтау орны | 32GB |
| Ішкі сақтау түрі | eMMC 5.1 |
| Нұсқалар | 32GB 2GB RAM |
| Кеңейтілетін сақтау | Иә |
| Карта ұялары | microSDXC |
Бағдарламалық жасақтама
| Операциялық жүйе | Android 11 (Red Velvet Cake) |
Негізгі камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Бір камера | 2 MP |
| Мүмкіндіктер | Сандық зум |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 720p |
Алдыңғы камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Бір камера | 2 MP |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 720p |
Батарея
| Түрі | Li-Poly |
| Сыйымдылық | 4080 mAh |
Желі
| Ұялы байланыс | Жоқ |
Байланыс
| Wi-Fi қолдауы | Иә ( Wi-Fi 4 ) |
| Wi-Fi стандарттары | 802.11/b/g/n |
| Wi-Fi мүмкіндіктері | Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Иә, v4.2 |
| USB порттары | USB Type-C 2.0 |
| USB қосылымы | USB арқылы зарядтау, USB жаппай сақтау құрылғысы (UMS) |
| GPS қолдауы | Жоқ |
| NFC қолдауы | Жоқ |
Мультимедиа
| Дыбыс зорайтқыш | Иә |
| Құлаққап ұясы | Иә |
| Аудио мүмкіндіктері | Қос динамиктер |
| FM-радио | Жоқ |
Мүмкіндіктер
| Сенсорлар | Акселерометр |
Ескерту: Бұл беттегі ақпараттың 100% дәлдігіне кепілдік бере алмаймыз.
TCL Tab 10L суреттері
Жиі қойылатын сұрақтар
-
TCL Tab 10L бағасы қандай?
TCL Tab 10L бағасы - ₹7,299, ал алдағы күндерде баға өзгеруі мүмкін.
-
TCL Tab 10L дүкендерде бар ма?
Ия, TCL Tab 10L дүкендерде қол жетімді, өйткені ол әлі де өндірісте.
-
TCL Tab 10L салмағы қандай?
TCL Tab 10L-дің салмағы 426 грамм
-
TCL Tab 10L экранының өлшемі қандай?
TCL Tab 10L экранының өлшемі - 10.1 дюйм
-
TCL Tab 10L-де қанша камера бар?
TCL Tab 10L артында Бір камера және алдыңғы жағында Бір камера бар