TCL 20 R 5G
TCL 20 R 5G сипаттамалары
Жалпы
| Бренд атауы | TCL |
| Модель атауы | 20 R 5G |
| Модельдің басқа атауы | T767H (Халықаралық) |
| Жарияланған күні | Сейсенбі, 07 Қыркүйек 2021 |
| Сатылымға шыққан күні | Бейсенбі, 23 Қыркүйек 2021 |
| Күйі | Қолжетімді |
| Бағалар | €180 |
Дизайн
| Биіктігі | 164.3 мм (6.47 дюйм) |
| Ені | 75 мм (2.95 дюйм) |
| Қалыңдық | 9 мм (0.35 дюйм) |
| Салмақ | 186 g (6.56 унция) |
| Корпус материалдары | Артқы: Пластик Рамка: Пластик Алдыңғы жағы: шыны |
| Түстер | Көк, Сұр |
Дисплей
| Дисплей түрі | IPS LCD |
| Дисплей өлшемі | 6.52 дюйм |
| Ажыратымдылық | 720 × 1600 пиксель |
| Жаңарту жылдамдығы | 90 Hz |
| Пішім қатынасы | 20:9 |
| Пиксель тығыздығы | 269 ppi |
| Экран-дене қатынасы | ≈ 83.3% |
| Ең жоғары жарықтылық | 500 cd/m² |
| Сенсорлық экран | Иә |
| Жақтаусыз дисплей | Иә |
| Экран мүмкіндіктері | Емкостты сенсорлы экран Көп нүктелі сенсорлы экран |
Аппараттық
| Чипсет (SoC) | MediaTek Dimensity 700 |
| CPU ядролары | 8 |
| Өндіріс техпроцесі | 7 nm |
| CPU ең жоғары жиілігі | 2.2 GHz |
| CPU архитектурасы | 64-bit |
| Микроархитектура | Cortex-A76 Cortex-A55 |
| Жедел жад түрі | LPDDR4X |
| GPU | ARM Mali-G57 MC2 |
| RAM | 4GB |
| Сақтау орны | 64GB, 128GB |
| Нұсқалар | 64GB 4GB RAM 128GB 4GB RAM |
| Кеңейтілетін сақтау | Иә |
| Карта ұялары | microSDXC |
Бағдарламалық жасақтама
| Операциялық жүйе | Android 11 (Red Velvet Cake) |
| Пайдаланушы интерфейсі (UI) | TCL UI |
Негізгі камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Үш камера | 13 MP, ƒ/2.2, 27 mm ( Кең бұрыш ), 1.12 μm, 1/3.0" Сенсор өлшемі PDAF 2 MP ( Макро ) 0.08 MP ( Көмекші объектив ) |
| Жарқыл | Иә |
| Жарқыл түрі | LED жарқылы |
| Мүмкіндіктер | Авто-жарқыл Үздіксіз түсіру режимі Сандық зум Экспозицияны өтеу Бет тану Жоғары динамикалық диапазон (HDR) ISO параметрлері Панорама Фокустау үшін түртіңіз |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 1080p @ 30 fps |
Алдыңғы камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Бір камера | 8 MP, ƒ/2.0, 26 mm ( Кең бұрыш ), 1.12 μm, 1/4.0" Сенсор өлшемі |
| Мүмкіндіктер | Жоғары динамикалық диапазон (HDR) |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 1080p @ 30 fps |
Батарея
| Түрі | Li-Poly |
| Сыйымдылық | 4500 mAh |
| Сымды қуаттау қуаты | 10 W |
Желі
| SIM карталары | Бір SIM (Nano-SIM) Қос SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE қолдауы | Иә |
| Деректер жылдамдығы | 5G 2.7 Gbps DL, LTE Cat13 400/100 Mbps, HSPA 42.2/11.5 Mbps |
| 2G диапазондары | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G диапазондары | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G диапазондары | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b20 (800), b26 (850), b28 (700), b32 (1500), b38 (2600), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
| 5G диапазондары | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n28 (700), n40 (2300), n78 (3500 MHz) |
Байланыс
| Wi-Fi қолдауы | Иә ( Wi-Fi 5 ) |
| Wi-Fi стандарттары | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Wi-Fi мүмкіндіктері | Dual-band, Мобильді хотспот, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Иә, v5.2 |
| USB порттары | USB Type-C 2.0 |
| USB қосылымы | USB арқылы зарядтау, USB жаппай сақтау құрылғысы (UMS) |
| GPS қолдауы | Иә |
| GPS мүмкіндіктері | GPS, BDS, GALILEO, GLONASS |
| NFC қолдауы | Иә |
Мультимедиа
| Дыбыс зорайтқыш | Иә |
| Құлаққап ұясы | Иә |
| FM-радио | Иә |
Мүмкіндіктер
| Сенсорлар | Акселерометр Компас / Магнитометр Саусақ ізін тану сенсоры Жақындау сенсоры |
Ескерту: Бұл беттегі ақпараттың 100% дәлдігіне кепілдік бере алмаймыз.
TCL 20 R 5G суреттері
Жиі қойылатын сұрақтар
-
TCL 20 R 5G бағасы қандай?
TCL 20 R 5G бағасы - €180, ал алдағы күндерде баға өзгеруі мүмкін.
-
TCL 20 R 5G шығарылым күні қандай?
TCL 20 R 5G ресми түрде Бейсенбі, 23 Қыркүйек 2021 шығарылды
-
TCL 20 R 5G дүкендерде бар ма?
Ия, TCL 20 R 5G дүкендерде қол жетімді, өйткені ол әлі де өндірісте.
-
TCL 20 R 5G салмағы қандай?
TCL 20 R 5G-дің салмағы 186 грамм
-
TCL 20 R 5G экранының өлшемі қандай?
TCL 20 R 5G экранының өлшемі - 6.52 дюйм
-
TCL 20 R 5G 5G желілерін қолдайды ма?
Иә, TCL 20 R 5G келесі жиіліктерде 5G желілерін қолдайды: n1, n3, n5, n7, n8, n28, n40, n78
-
TCL 20 R 5G-де қанша камера бар?
TCL 20 R 5G артында Үш камера және алдыңғы жағында Бір камера бар