TCL 10 TabMid
TCL 10 TabMid сипаттамалары
Жалпы
| Бренд атауы | TCL |
| Модель атауы | 10 TabMid |
| Жарияланған күні | Сейсенбі, 01 Қыркүйек 2020 |
| Күйі | Тоқтатылды |
| Бағалар | €230 |
Дизайн
| Биіктігі | 209.4 мм (8.24 дюйм) |
| Ені | 125.2 мм (4.93 дюйм) |
| Қалыңдық | 8.6 мм (0.34 дюйм) |
| Салмақ | 325 g (11.46 унция) |
| Түстер | Prime Black |
Дисплей
| Дисплей түрі | IPS LCD |
| Дисплей өлшемі | 8 дюйм |
| Ажыратымдылық | 1200 × 1920 пиксель |
| Пішім қатынасы | 16:10 |
| Пиксель тығыздығы | 283 ppi |
| Экран-дене қатынасы | ≈ 70.8% |
| Сенсорлық экран | Иә |
| Жақтаусыз дисплей | Жоқ |
| Экран мүмкіндіктері | Сыйымдылықты сенсорлы экран Көп нүктелі сенсорлы экран |
Аппараттық
| Чипсет (SoC) | Qualcomm Snapdragon 665 |
| CPU ядролары | 8 |
| Өндіріс техпроцесі | 11 nm |
| CPU ең жоғары жиілігі | 2.0 GHz |
| CPU архитектурасы | 64-bit |
| Микроархитектура | 4x 2.0 GHz – Kryo 260 Gold (Cortex-A73) 4x 1.8 GHz – Kryo 260 Silver (Cortex-A53) |
| Жедел жад түрі | LPDDR4X |
| GPU | Qualcomm Adreno 610 |
| RAM | 3GB |
| Сақтау орны | 32GB |
| Ішкі сақтау түрі | eMMC 5.1 |
| Нұсқалар | 32GB 3GB RAM |
| Кеңейтілетін сақтау | Иә |
| Карта ұялары | microSDXC |
Бағдарламалық жасақтама
| Операциялық жүйе | Android 10 (Quince Tart) |
| Пайдаланушы интерфейсі (UI) | TCL UI |
Негізгі камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Бір камера | 5 MP, ƒ/2.0 ( Кең бұрыш ), 1.12 μm, 1/4.0" Сенсор өлшемі |
| Жарқыл | Иә |
| Жарқыл түрі | LED жарқылы |
| Мүмкіндіктер | Сандық зум |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 1080p @ 30 fps |
Алдыңғы камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Бір камера | 5 MP, ƒ/2.4 ( Кең бұрыш ), 1.12 μm, 1/5.0" Сенсор өлшемі |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 1080p @ 30 fps |
Батарея
| Түрі | Li-Poly |
| Сыйымдылық | 5500 mAh |
| Сымды қуаттау қуаты | 18 W |
| Жылдам қуаттау | Иә |
| Мүмкіндіктер | Кері сымды зарядтау |
Желі
| SIM карталары | Бір SIM (Nano-SIM) |
| VoLTE қолдауы | Иә |
| Деректер жылдамдығы | LTE Cat4 150/50 Mbps, HSPA 42.2/11.5 Mbps |
| 2G диапазондары | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G диапазондары | HSPA: 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G диапазондары | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b26 (850), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
Байланыс
| Wi-Fi қолдауы | Иә ( Wi-Fi 5 ) |
| Wi-Fi стандарттары | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Wi-Fi мүмкіндіктері | Dual-band, Мобильді хотспот, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Иә, v5.0 |
| USB порттары | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB қосылымы | USB арқылы зарядтау, USB жаппай сақтау құрылғысы (UMS) |
| GPS қолдауы | Иә |
| GPS мүмкіндіктері | GPS |
| NFC қолдауы | Жоқ |
Мультимедиа
| Дыбыс зорайтқыш | Иә |
| Құлаққап ұясы | Иә |
| FM-радио | Жоқ |
Мүмкіндіктер
| Сенсорлар | Акселерометр |
Ескерту: Бұл беттегі ақпараттың 100% дәлдігіне кепілдік бере алмаймыз.
TCL 10 TabMid суреттері
Жиі қойылатын сұрақтар
-
TCL 10 TabMid бағасы қандай?
TCL 10 TabMid бағасы - €230, ал алдағы күндерде баға өзгеруі мүмкін.
-
TCL 10 TabMid дүкендерде бар ма?
Жоқ, TCL 10 TabMid ресми дүкендерде бола бермейді, өйткені ол бұдан былай өндіріске кірмейді. Бірақ сіз оны eBay және т.б. сияқты бейресми дүкендерден таба аласыз ...
-
TCL 10 TabMid салмағы қандай?
TCL 10 TabMid-дің салмағы 325 грамм
-
TCL 10 TabMid экранының өлшемі қандай?
TCL 10 TabMid экранының өлшемі - 8 дюйм
-
TCL 10 TabMid-де қанша камера бар?
TCL 10 TabMid артында Бір камера және алдыңғы жағында Бір камера бар