Samsung Galaxy Z Fold Wide
Samsung Galaxy Z Fold Wide сипаттамалары
Жалпы
| Бренд атауы | Samsung |
| Модель атауы | Galaxy Z Fold Wide |
| Модельдің басқа атауы | SM-F971B (Халықаралық) SM-F971B/DS (Халықаралық) SM-F971U (Халықаралық) SM-F971U1 (Халықаралық) |
| Күйі | Қауесет |
Дизайн
| Биіктігі | 161.4 мм (6.35 дюйм) |
| Ені | 123.9 мм (4.88 дюйм) |
| Қалыңдық | 4.9 мм (0.19 дюйм) |
| Салмақ | 199 g (7.02 унция) |
| Түстер | Қара, Басқа түстер |
| Қорғаныс (су/шаң) | Толық шаң өтпейтін және суға төзімді (30 минутқа дейін 1,5 m тереңдікке батырылуы мүмкін) |
| Қорғау сертификаттары | IP48 |
| Дизайн ерекшеліктері | Жетілдірілген сауытты алюминий қаңқа |
Дисплей
| Дисплей түрі | Бүктелетін Dynamic LTPO AMOLED 2X |
| Дисплей өлшемі | 7.6 дюйм |
| Ажыратымдылық | 1828 × 2584 пиксель |
| Жаңарту жылдамдығы | 120 Hz |
| Пиксель тығыздығы | 416 ppi |
| Экран-дене қатынасы | ≈ 87.9% |
| Экран қорғанысы | Corning Gorilla Glass Ceramic 2 |
| Сенсорлық экран | Иә |
| Жақтаусыз дисплей | Жоқ |
| Экран мүмкіндіктері | Сыйымдылықты сенсорлы экран HDR10+ Көп нүктелі сенсорлы экран |
Аппараттық
| Чипсет (SoC) | Qualcomm Snapdragon 8 Elite |
| CPU ядролары | 8 |
| Өндіріс техпроцесі | 3 nm |
| CPU ең жоғары жиілігі | 4320 MHz |
| CPU архитектурасы | 64-bit |
| Микроархитектура | 2x 4.32 GHz – Oryon V2 Phoenix L 6x 3.53 GHz – Oryon V2 Phoenix M |
| Жедел жад түрі | LPDDR5X |
| GPU | Qualcomm Adreno 830 (1100 MHz) |
| RAM | 12GB, 16GB |
| Сақтау орны | 256GB, 512GB, 1TB |
| Ішкі сақтау түрі | UFS 4.0 |
| Нұсқалар | 256GB 12GB RAM 512GB 12GB RAM 1TB 16GB RAM |
| Кеңейтілетін сақтау | Жоқ |
Бағдарламалық жасақтама
| Операциялық жүйе | Android 16 (Baklava), Ең көбі 7 негізгі Android жаңарту |
| Пайдаланушы интерфейсі (UI) | Samsung One UI 8 |
Негізгі камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Қос камера | 50 MP ( Кең бұрыш ) Оптикалық кескін тұрақтандыру (OIS) PDAF 50 MP ( Ультракең бұрыш ) Автофокус (AF) |
| Жарқыл | Иә |
| Жарқыл түрі | LED жарқылы |
| Мүмкіндіктер | Жоғары динамикалық диапазон (HDR) Панорама |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60 fps |
| Бейне мүмкіндіктері | Gyro-EIS, Оптикалық кескін тұрақтандыру (OIS) |
Алдыңғы камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Қос камера | 10 MP, ƒ/2.2, 18 mm ( Ультракең бұрыш ), 1.12 μm, 1/3.0" Сенсор өлшемі 10 MP, ƒ/2.2, 24 mm ( Кең бұрыш ), 1.12 μm, 1/3.0" Сенсор өлшемі |
| Мүмкіндіктер | Жоғары динамикалық диапазон (HDR) |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60 fps |
| Бейне мүмкіндіктері | Gyro-EIS |
Батарея
| Түрі | Li-Poly |
| Сыйымдылық | 4800 mAh |
| Сымды қуаттау қуаты | 45 W |
Желі
| SIM карталары | Қос SIM (Nano-SIM + Nano-SIM + eSIM + eSIM) |
| VoLTE қолдауы | Иә |
| Деректер жылдамдығы | 5G, LTE, HSPA |
| 2G диапазондары | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G диапазондары | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G диапазондары | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
| 5G диапазондары | 5G: n1 (2100), n2 (1900 MHz) |
Байланыс
| Wi-Fi қолдауы | Иә ( Wi-Fi 7 ) |
| Wi-Fi стандарттары | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| Wi-Fi мүмкіндіктері | Tri-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Иә, v5.4 |
| USB порттары | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB қосылымы | USB арқылы зарядтау, USB жаппай сақтау құрылғысы (UMS) |
| GPS қолдауы | Иә |
| GPS мүмкіндіктері | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| NFC қолдауы | Иә |
Мультимедиа
| Дыбыс зорайтқыш | Иә |
| Құлаққап ұясы | Жоқ |
| Аудио мүмкіндіктері | Жоғары битрейтті аудионы қолдау, Стерео динамиктер |
| FM-радио | Жоқ |
Мүмкіндіктер
| Сенсорлар | Акселерометр Барометр Компас Гироскоп Жақындау сенсоры Жанындағы саусақ ізі сенсоры |
| Арнайы мүмкіндіктер | Дисплейді күшейтуге арналған титан тақта қабаты |
Ескерту: Бұл беттегі ақпараттың 100% дәлдігіне кепілдік бере алмаймыз.
Samsung Galaxy Z Fold Wide суреттері
Жиі қойылатын сұрақтар
-
Samsung Galaxy Z Fold Wide дүкендерде бар ма?
Жоқ, Samsung Galaxy Z Fold Wide ресми дүкендерде жоқ, өйткені ол әлі босатылмаған.
-
Samsung Galaxy Z Fold Wide салмағы қандай?
Samsung Galaxy Z Fold Wide-дің салмағы 199 грамм
-
Samsung Galaxy Z Fold Wide экранының өлшемі қандай?
Samsung Galaxy Z Fold Wide экранының өлшемі - 7.6 дюйм
-
Samsung Galaxy Z Fold Wide 5G желілерін қолдайды ма?
Иә, Samsung Galaxy Z Fold Wide келесі жиіліктерде 5G желілерін қолдайды: n1, n2
-
Samsung Galaxy Z Fold Wide-де қанша камера бар?
Samsung Galaxy Z Fold Wide артында Қос камера және алдыңғы жағында Қос камера бар