Samsung Galaxy XCover6 Pro
Samsung Galaxy XCover6 Pro сипаттамалары
Жалпы
| Бренд атауы | Samsung |
| Модель атауы | Galaxy XCover6 Pro |
| Модельдің басқа атауы | SM-G736U (Халықаралық) SM-G736U1 (Халықаралық) SM-G736B (Халықаралық) SM-G736B/DS (Халықаралық) |
| Жарияланған күні | Сәрсенбі, 29 Маусым 2022 |
| Сатылымға шыққан күні | Сәрсенбі, 13 Шілде 2022 |
| Күйі | Қолжетімді |
| Бағалар | £199 €229.46 $150.60 C$299.99 |
Дизайн
| Биіктігі | 168.8 мм (6.65 дюйм) |
| Ені | 79.9 мм (3.15 дюйм) |
| Қалыңдық | 9.9 мм (0.39 дюйм) |
| Салмақ | 235 g (8.29 унция) |
| Түстер | Қара |
| Қорғаныс (су/шаң) | Шаңға төзімді Суға төзімділік |
| Қорғау сертификаттары | IP68 |
Дисплей
| Дисплей түрі | IPS LCD |
| Дисплей өлшемі | 6.6 дюйм |
| Ажыратымдылық | 1080 × 2408 пиксель |
| Жаңарту жылдамдығы | 120 Hz |
| Пішім қатынасы | 20:9 |
| Пиксель тығыздығы | 400 ppi |
| Экран-дене қатынасы | ≈ 77.8% |
| Экран қорғанысы | Corning Gorilla Glass Victus+ шынысы, Құлауға төзімді (1,5 м дейін), MIL-STD-810H стандартына сай |
| Сенсорлық экран | Иә |
| Жақтаусыз дисплей | Жоқ |
| Экран мүмкіндіктері | Емкостты сенсорлы экран Көп нүктелі сенсорлы экран |
Аппараттық
| Чипсет (SoC) | Qualcomm Snapdragon 778G |
| CPU ядролары | 8 |
| Өндіріс техпроцесі | 6 nm |
| CPU ең жоғары жиілігі | 2.4 GHz |
| CPU архитектурасы | 64-bit |
| Микроархитектура | 1x 2.4 GHz – Cortex-A78 3x 2.4 GHz – Cortex-A78 4x 1.8 GHz – Cortex-A55 |
| Жедел жад түрі | LPDDR5 |
| GPU | Qualcomm Adreno 642L |
| RAM | 6GB |
| Сақтау орны | 128GB |
| Нұсқалар | 128GB 6GB RAM |
| Кеңейтілетін сақтау | Иә |
| Карта ұялары | microSDXC |
Бағдарламалық жасақтама
| Операциялық жүйе | Android 12 (Snow Cone), Жаңартуға болады Android 15 (Vanilla Ice Cream) |
| Пайдаланушы интерфейсі (UI) | Samsung One UI 7 |
Негізгі камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Қос камера | 50 MP, ƒ/1.8 ( Кең бұрыш ), 0.64 μm, 1/2.76" Сенсор өлшемі PDAF 8 MP, ƒ/2.2, 123° ( Ультракең бұрыш ), 1.12 μm, 1/4.0" Сенсор өлшемі |
| Жарқыл | Иә |
| Жарқыл түрі | Қос LED жарқылы |
| Мүмкіндіктер | Жоғары динамикалық диапазон (HDR) Панорама |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
Алдыңғы камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Бір камера | 13 MP, ƒ/2.2 ( Кең бұрыш ), 1.12 μm, 1/3.1" Сенсор өлшемі |
| Мүмкіндіктер | Жоғары динамикалық диапазон (HDR) |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 1080p @ 30 fps |
Батарея
| Түрі | Li-Poly |
| Сыйымдылық | 4050 mAh |
| Алынуы | Алынатын |
| Сымды қуаттау қуаты | 25 W |
| Жылдам қуаттау | Иә |
Желі
| SIM карталары | Бір SIM (Nano-SIM) Қос SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE қолдауы | Иә |
| Деректер жылдамдығы | 5G, LTE, HSPA |
| 2G диапазондары | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G диапазондары | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G диапазондары | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b14 (700), b17 (700), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b29 (700), b30 (2300), b32 (1500), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b48 (3800), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| 5G диапазондары | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n20 (800), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n78 (3500 MHz) |
Байланыс
| Wi-Fi қолдауы | Иә ( Wi-Fi 6 ) |
| Wi-Fi стандарттары | 802.11/a/b/g/n/ac/mc/ax |
| Wi-Fi мүмкіндіктері | Мобильді хотспот, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Иә, v5.2 |
| USB порттары | USB Type-C 3.2 |
| USB қосылымы | USB арқылы зарядтау, USB жаппай сақтау құрылғысы (UMS) |
| GPS қолдауы | Иә |
| GPS мүмкіндіктері | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| NFC қолдауы | Иә |
Мультимедиа
| Дыбыс зорайтқыш | Иә |
| Құлаққап ұясы | Иә |
| FM-радио | Жоқ |
Мүмкіндіктер
| Сенсорлар | Акселерометр Барометр Компас / Магнитометр Саусақ ізін тану сенсоры Гироскоп Жақындау сенсоры |
| Арнайы мүмкіндіктер | Samsung DeX (жұмыс үстелі тәжірибесін қолдау) |
Ескерту: Бұл беттегі ақпараттың 100% дәлдігіне кепілдік бере алмаймыз.
Samsung Galaxy XCover6 Pro шолулары
Бейне шолулар
Samsung Galaxy XCover6 Pro суреттері
Жиі қойылатын сұрақтар
-
Samsung Galaxy XCover6 Pro бағасы қандай?
Samsung Galaxy XCover6 Pro бағасы - $150.60, ал алдағы күндерде баға өзгеруі мүмкін.
-
Samsung Galaxy XCover6 Pro шығарылым күні қандай?
Samsung Galaxy XCover6 Pro ресми түрде Сәрсенбі, 13 Шілде 2022 шығарылды
-
Samsung Galaxy XCover6 Pro дүкендерде бар ма?
Ия, Samsung Galaxy XCover6 Pro дүкендерде қол жетімді, өйткені ол әлі де өндірісте.
-
Samsung Galaxy XCover6 Pro салмағы қандай?
Samsung Galaxy XCover6 Pro-дің салмағы 235 грамм
-
Samsung Galaxy XCover6 Pro экранының өлшемі қандай?
Samsung Galaxy XCover6 Pro экранының өлшемі - 6.6 дюйм
-
Samsung Galaxy XCover6 Pro 5G желілерін қолдайды ма?
Иә, Samsung Galaxy XCover6 Pro келесі жиіліктерде 5G желілерін қолдайды: n1, n3, n5, n7, n8, n20, n28, n38, n40, n41, n78
-
Samsung Galaxy XCover6 Pro-де қанша камера бар?
Samsung Galaxy XCover6 Pro артында Қос камера және алдыңғы жағында Бір камера бар