Samsung Galaxy Xcover Pro 2
Samsung Galaxy Xcover Pro 2 сипаттамалары
Жалпы
| Бренд атауы | Samsung |
| Модель атауы | Galaxy Xcover Pro 2 |
| Күйі | Бас тартылды |
Дизайн
| Биіктігі | 169.5 мм (6.67 дюйм) |
| Ені | 81.1 мм (3.19 дюйм) |
| Қалыңдық | 10.1 мм (0.40 дюйм) |
| Түстер | Қара |
| Қорғаныс (су/шаң) | Шаңға төзімді Суға төзімділік |
| Қорғау сертификаттары | IP68 |
Дисплей
| Дисплей түрі | IPS LCD |
| Дисплей өлшемі | 6.56 дюйм |
| Ажыратымдылық | 1080 × 2400 пиксель |
| Пішім қатынасы | 20:9 |
| Пиксель тығыздығы | 401 ppi |
| Экран-дене қатынасы | ≈ 75.6% |
| Экран қорғанысы | Corning Gorilla Glass 5 шынысы, MIL-STD-810G стандартына сай |
| Сенсорлық экран | Иә |
| Жақтаусыз дисплей | Иә |
| Экран мүмкіндіктері | Емкостты сенсорлы экран Көп нүктелі сенсорлы экран |
Аппараттық
| Чипсет (SoC) | Samsung Exynos 1280 |
| CPU ядролары | 8 |
| Өндіріс техпроцесі | 5 nm |
| CPU ең жоғары жиілігі | 2.4 GHz |
| CPU архитектурасы | 64-bit |
| Микроархитектура | Cortex-A78 Cortex-A55 |
| Жедел жад түрі | LPDDR5 |
| GPU | ARM Mali-G68 |
| RAM | 4GB, 6GB |
| Сақтау орны | 64GB, 128GB |
| Нұсқалар | 64GB 4GB RAM 128GB 6GB RAM |
| Кеңейтілетін сақтау | Иә |
| Карта ұялары | microSDXC |
Бағдарламалық жасақтама
| Операциялық жүйе | Android 12 (Snow Cone) |
| Пайдаланушы интерфейсі (UI) | Samsung One UI 4.1 |
Негізгі камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Қос камера | 25 MP, ƒ/1.7, 26 mm ( Кең бұрыш ) 8 MP, ƒ/2.2 ( Ультракең бұрыш ), 1.12 μm, 1/4.0" Сенсор өлшемі |
| Жарқыл | Иә |
| Жарқыл түрі | Қос LED жарқылы |
| Мүмкіндіктер | Жоғары динамикалық диапазон (HDR) Панорама |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 1080p @ 30 fps |
Алдыңғы камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Бір камера | 13 MP, ƒ/2.0 ( Кең бұрыш ), 1.12 μm, 1/3.1" Сенсор өлшемі |
| Мүмкіндіктер | Жоғары динамикалық диапазон (HDR) |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 1080p @ 30 fps |
Батарея
| Түрі | Li-Poly |
| Сыйымдылық | 4500 mAh |
| Алынуы | Алынатын |
| Сымды қуаттау қуаты | 25 W |
| Жылдам қуаттау | Иә |
Желі
| VoLTE қолдауы | Иә |
| Деректер жылдамдығы | 5G, LTE-A (CA), HSPA |
| 2G диапазондары | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G диапазондары | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G диапазондары | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
| 5G диапазондары | 5G: n1 (2100), n2 (1900 MHz) |
Байланыс
| Wi-Fi қолдауы | Иә ( Wi-Fi 5 ) |
| Wi-Fi стандарттары | 802.11/b/a/g/n/ac |
| Wi-Fi мүмкіндіктері | Dual-band, Мобильді хотспот, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Иә, v5.2 |
| USB порттары | USB Type-C 2.0 |
| USB қосылымы | USB арқылы зарядтау, USB жаппай сақтау құрылғысы (UMS) |
| GPS қолдауы | Иә |
| GPS мүмкіндіктері | GPS, BDS, GALILEO, GLONASS |
| NFC қолдауы | Иә |
Мультимедиа
| Дыбыс зорайтқыш | Иә |
| Құлаққап ұясы | Иә |
| FM-радио | Иә |
Мүмкіндіктер
| Сенсорлар | Акселерометр ANT+ Компас / Магнитометр Саусақ ізін тану сенсоры Гироскоп Жақындау сенсоры |
Ескерту: Бұл беттегі ақпараттың 100% дәлдігіне кепілдік бере алмаймыз.
Samsung Galaxy Xcover Pro 2 суреттері
Жиі қойылатын сұрақтар
-
Samsung Galaxy Xcover Pro 2 дүкендерде бар ма?
Жоқ, Samsung Galaxy Xcover Pro 2 дүкендерде бола бермейді, өйткені ол жойылды.
-
Samsung Galaxy Xcover Pro 2 экранының өлшемі қандай?
Samsung Galaxy Xcover Pro 2 экранының өлшемі - 6.56 дюйм
-
Samsung Galaxy Xcover Pro 2-де қанша камера бар?
Samsung Galaxy Xcover Pro 2 артында Қос камера және алдыңғы жағында Бір камера бар