Oppo Reno8 (China)
Oppo Reno8 (China) сипаттамалары
Жалпы
| Бренд атауы | Oppo |
| Модель атауы | Reno8 (China) |
| Модельдің басқа атауы | PGBM10 (Халықаралық) |
| Жарияланған күні | Дүйсенбі, 23 Мамыр 2022 |
| Сатылымға шыққан күні | Сәрсенбі, 01 Маусым 2022 |
| Күйі | Қолжетімді |
| Бағалар | €350 |
Дизайн
| Биіктігі | 160.6 мм (6.32 дюйм) |
| Ені | 73.4 мм (2.89 дюйм) |
| Қалыңдық | 7.7 мм (0.30 дюйм) |
| Салмақ | 179 g (6.31 унция) |
| Корпус материалдары | Рамка: Пластик Алдыңғы жағы: Gorilla әйнек 5 |
| Түстер | Қара, Көк, алтын, Күлгін |
Дисплей
| Дисплей түрі | AMOLED |
| Дисплей өлшемі | 6.43 дюйм |
| Ажыратымдылық | 1080 × 2400 пиксель |
| Жаңарту жылдамдығы | 90 Hz |
| Пішім қатынасы | 20:9 |
| Пиксель тығыздығы | 409 ppi |
| Экран-дене қатынасы | ≈ 84.7% |
| Ең жоғары жарықтылық | 800 cd/m² |
| Экран қорғанысы | Corning Gorilla Glass 5 шынысы |
| Сенсорлық экран | Иә |
| Жақтаусыз дисплей | Иә |
| Экран мүмкіндіктері | Емкостты сенсорлы экран Көп нүктелі сенсорлы экран |
Аппараттық
| Чипсет (SoC) | MediaTek Dimensity 1300 |
| CPU ядролары | 8 |
| Өндіріс техпроцесі | 6 nm |
| CPU ең жоғары жиілігі | 3 GHz |
| CPU архитектурасы | 64-bit |
| Микроархитектура | 1x 3.0 GHz – Cortex-A78 3x 2.6 GHz – Cortex-A78 4x 2.0 GHz – Cortex-A55 |
| Жедел жад түрі | LPDDR4X |
| GPU | ARM Mali-G77 MC9 |
| RAM | 8GB, 12GB |
| Сақтау орны | 128GB, 256GB |
| Ішкі сақтау түрі | UFS 3.1 |
| Нұсқалар | 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM 256GB 12GB RAM |
| Кеңейтілетін сақтау | Жоқ |
| Карта ұялары | microSDXC |
Бағдарламалық жасақтама
| Операциялық жүйе | Android 12 (Snow Cone), Жаңартуға болады Android 14 (Upside Down Cake) |
| Пайдаланушы интерфейсі (UI) | ColorOS 14 |
Негізгі камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Үш камера | 50 MP, ƒ/1.8, 24 mm ( Кең бұрыш ), 1/1.55" Сенсор өлшемі 2 MP ( Макро ) 0.08 MP ( Көмекші объектив ) |
| Жарқыл | Иә |
| Жарқыл түрі | Қос LED жарқылы |
| Мүмкіндіктер | Үздіксіз түсіру режимі Экспозицияны өтеу Бет анықтау Жоғары динамикалық диапазон (HDR) ISO параметрлері Панорама Фокустау үшін түртіңіз |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30/60/120 fps |
| Бейне мүмкіндіктері | Gyro-EIS |
Алдыңғы камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Бір камера | 32 MP, ƒ/2.4, 24 mm ( Кең бұрыш ), 0.8 μm, 1/2.74" Сенсор өлшемі |
| Мүмкіндіктер | Жоғары динамикалық диапазон (HDR) Панорама |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 1080p @ 30 fps |
| Бейне мүмкіндіктері | Gyro-EIS |
Батарея
| Түрі | Li-Poly |
| Сыйымдылық | 4500 mAh |
| Сымды қуаттау қуаты | 80 W |
| Жылдам қуаттау | Иә |
| Мүмкіндіктер | Кері сымды зарядтау Сымды зарядтау 0-ден 45%-ке дейін 10 минутта және 0-ден 100%-ке дейін 28 минутта (жарияланғандай) |
Желі
| SIM карталары | Қос SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE қолдауы | Иә |
| Деректер жылдамдығы | 5G, LTE, HSPA |
| 2G диапазондары | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 MHz |
| 3G диапазондары | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| 4G диапазондары | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
| 5G диапазондары | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n5 (850), n8 (900), n28 (700), n41 (2500), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Байланыс
| Wi-Fi қолдауы | Иә ( Wi-Fi 6 ) |
| Wi-Fi стандарттары | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Wi-Fi мүмкіндіктері | Dual-band, Мобильді хотспот, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Иә, v5.3 |
| USB порттары | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB қосылымы | USB арқылы зарядтау, USB жаппай сақтау құрылғысы (UMS) |
| GPS қолдауы | Иә |
| GPS мүмкіндіктері | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| NFC қолдауы | Иә |
Мультимедиа
| Дыбыс зорайтқыш | Иә |
| Құлаққап ұясы | Жоқ |
| FM-радио | Жоқ |
Мүмкіндіктер
| Сенсорлар | Акселерометр Компас Гироскоп Жақындау сенсоры Экран астындағы оптикалық саусақ ізі сенсоры |
Ескерту: Бұл беттегі ақпараттың 100% дәлдігіне кепілдік бере алмаймыз.
Oppo Reno8 (China) шолулары
Бейне шолулар
Oppo Reno8 (China) суреттері
Жиі қойылатын сұрақтар
-
Oppo Reno8 (China) бағасы қандай?
Oppo Reno8 (China) бағасы - €350, ал алдағы күндерде баға өзгеруі мүмкін.
-
Oppo Reno8 (China) шығарылым күні қандай?
Oppo Reno8 (China) ресми түрде Сәрсенбі, 01 Маусым 2022 шығарылды
-
Oppo Reno8 (China) дүкендерде бар ма?
Ия, Oppo Reno8 (China) дүкендерде қол жетімді, өйткені ол әлі де өндірісте.
-
Oppo Reno8 (China) салмағы қандай?
Oppo Reno8 (China)-дің салмағы 179 грамм
-
Oppo Reno8 (China) экранының өлшемі қандай?
Oppo Reno8 (China) экранының өлшемі - 6.43 дюйм
-
Oppo Reno8 (China) 5G желілерін қолдайды ма?
Иә, Oppo Reno8 (China) келесі жиіліктерде 5G желілерін қолдайды: n1, n3, n5, n8, n28, n41, n77, n78
-
Oppo Reno8 (China)-де қанша камера бар?
Oppo Reno8 (China) артында Үш камера және алдыңғы жағында Бір камера бар