Oppo Reno3 5G
Oppo Reno3 5G сипаттамалары
Жалпы
| Бренд атауы | Oppo |
| Модель атауы | Reno3 5G |
| Модельдің басқа атауы | PCHM30 (Халықаралық) PDCM00 (Халықаралық) A001OP (Халықаралық) |
| Жарияланған күні | Жексенбі, 01 Желтоқсан 2019 |
| Сатылымға шыққан күні | Жексенбі, 01 Желтоқсан 2019 |
| Күйі | Тоқтатылды |
| Бағалар | €440 |
Дизайн
| Биіктігі | 160.3 мм (6.31 дюйм) |
| Ені | 74.3 мм (2.93 дюйм) |
| Қалыңдық | 8 мм (0.31 дюйм) |
| Салмақ | 181 g (6.38 унция) |
| Корпус материалдары | Артқы беті: Gorilla Glass 5 Қоршау: Алюминий Алдыңғы жағы: Gorilla әйнек 5 |
| Түстер | Қара, Starry Night Blue, Күннің шығуы, Ақ |
Дисплей
| Дисплей түрі | AMOLED |
| Дисплей өлшемі | 6.4 дюйм |
| Ажыратымдылық | 1080 × 2400 пиксель |
| Пішім қатынасы | 20:9 |
| Пиксель тығыздығы | 408 ppi |
| Экран-дене қатынасы | ≈ 84.3% |
| Ең жоғары жарықтылық | 430 cd/m² |
| Сенсорлық экран | Иә |
| Жақтаусыз дисплей | Иә |
| Экран мүмкіндіктері | Емкостты сенсорлы экран Көп нүктелі сенсорлы экран |
Аппараттық
| Чипсет (SoC) | MediaTek Dimensity 1000L |
| CPU ядролары | 8 |
| Өндіріс техпроцесі | 7 nm |
| CPU ең жоғары жиілігі | 2.2 GHz |
| CPU архитектурасы | 64-bit |
| Микроархитектура | Cortex-A77 Cortex-A55 |
| Жедел жад түрі | LPDDR4X |
| GPU | ARM Mali-G77 MC9 |
| RAM | 8GB, 12GB |
| Сақтау орны | 128GB |
| Ішкі сақтау түрі | UFS 2.1 |
| Нұсқалар | 128GB 8GB RAM 128GB 12GB RAM |
| Кеңейтілетін сақтау | Жоқ |
Бағдарламалық жасақтама
| Операциялық жүйе | Android 10 (Quince Tart) |
| Пайдаланушы интерфейсі (UI) | ColorOS 7 |
Негізгі камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Төрт камера | 64 MP, ƒ/1.8, 26 mm ( Кең бұрыш ), 0.8 μm, 1/1.72" Сенсор өлшемі Оптикалық бейне тұрақтандыру (OIS) PDAF 8 MP, ƒ/2.2, 13 mm ( Ультракең бұрыш ), 1.4 μm, 1/3.2" Сенсор өлшемі 2 MP, ƒ/2.4, 1.75 μm, 1/5.0" Сенсор өлшемі 2 MP ( Көмекші объектив ) |
| Жарқыл | Иә |
| Жарқыл түрі | LED жарқылы |
| Мүмкіндіктер | Авто-жарқыл Үздіксіз түсіру режимі Сандық зум Экспозицияны өтеу Бет анықтау Жоғары динамикалық диапазон (HDR) ISO параметрлері Панорама Фокустау үшін түртіңіз |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30/60/120 fps |
| Бейне мүмкіндіктері | Gyro-EIS, Оптикалық кескін тұрақтандыру (OIS) |
Алдыңғы камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Бір камера | 32 MP, ƒ/2.0, 26 mm ( Кең бұрыш ), 0.8 μm, 1/2.8" Сенсор өлшемі |
| Мүмкіндіктер | Жоғары динамикалық диапазон (HDR) |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 1080p @ 30 fps |
Батарея
| Түрі | Li-Poly |
| Сыйымдылық | 4025 mAh |
| Алынуы | Алынбайтын |
| Сымды қуаттау қуаты | 30 W |
| Жылдам қуаттау | Иә |
Желі
| SIM карталары | Қос SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE қолдауы | Иә |
| Деректер жылдамдығы | 5G 4.7/2.5 Gbps, LTE, HSPA |
| 2G диапазондары | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 MHz |
| 3G диапазондары | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| 4G диапазондары | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b26 (850), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
| 5G диапазондары | 5G: n1 (2100), n41 (2500), n78 (3500), n79 (4700 MHz) |
Байланыс
| Wi-Fi қолдауы | Иә ( Wi-Fi 6 ) |
| Wi-Fi стандарттары | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Wi-Fi мүмкіндіктері | Dual-band, Мобильді хотспот, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Иә, v5.0 |
| USB порттары | USB Type-C 3.1 USB On-The-Go |
| USB қосылымы | USB арқылы зарядтау, USB жаппай сақтау құрылғысы (UMS) |
| GPS қолдауы | Иә |
| GPS мүмкіндіктері | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS (L1 & L5), QZSS |
| NFC қолдауы | Иә |
Мультимедиа
| Дыбыс зорайтқыш | Иә |
| Құлаққап ұясы | Иә |
Мүмкіндіктер
| Сенсорлар | Акселерометр Компас / Магнитометр Саусақ ізін тану сенсоры Гироскоп Жақындау сенсоры |
Ескерту: Бұл беттегі ақпараттың 100% дәлдігіне кепілдік бере алмаймыз.
Oppo Reno3 5G шолулары
Бейне шолулар
Oppo Reno3 5G суреттері
Жиі қойылатын сұрақтар
-
Oppo Reno3 5G бағасы қандай?
Oppo Reno3 5G бағасы - €440, ал алдағы күндерде баға өзгеруі мүмкін.
-
Oppo Reno3 5G шығарылым күні қандай?
Oppo Reno3 5G ресми түрде Жексенбі, 01 Желтоқсан 2019 шығарылды
-
Oppo Reno3 5G дүкендерде бар ма?
Жоқ, Oppo Reno3 5G ресми дүкендерде бола бермейді, өйткені ол бұдан былай өндіріске кірмейді. Бірақ сіз оны eBay және т.б. сияқты бейресми дүкендерден таба аласыз ...
-
Oppo Reno3 5G салмағы қандай?
Oppo Reno3 5G-дің салмағы 181 грамм
-
Oppo Reno3 5G экранының өлшемі қандай?
Oppo Reno3 5G экранының өлшемі - 6.4 дюйм
-
Oppo Reno3 5G-де қанша камера бар?
Oppo Reno3 5G артында Төрт камера және алдыңғы жағында Бір камера бар