Oppo Pad Air
Oppo Pad Air сипаттамалары
Жалпы
| Бренд атауы | Oppo |
| Модель атауы | Pad Air |
| Модельдің басқа атауы | OPD2102 (Халықаралық) X21N2 (Халықаралық) |
| Жарияланған күні | Дүйсенбі, 23 Мамыр 2022 |
| Сатылымға шыққан күні | Сәрсенбі, 01 Маусым 2022 |
| Күйі | Қолжетімді |
| Бағалар | €300 |
Дизайн
| Биіктігі | 245.1 мм (9.65 дюйм) |
| Ені | 154.8 мм (6.09 дюйм) |
| Қалыңдық | 6.9 мм (0.27 дюйм) |
| Салмақ | 440 g (15.52 унция) |
| Түстер | Сұр, күміс |
| Дизайн ерекшеліктері | Стилусқа қолдау |
Дисплей
| Дисплей түрі | IPS LCD |
| Дисплей өлшемі | 10.36 дюйм |
| Ажыратымдылық | 1200 × 2000 пиксель |
| Пішім қатынасы | 5:3 |
| Пиксель тығыздығы | 225 ppi |
| Экран-дене қатынасы | ≈ 80.5% |
| Ең жоғары жарықтылық | 360 cd/m² |
| Сенсорлық экран | Иә |
| Жақтаусыз дисплей | Иә |
| Экран мүмкіндіктері | Емкостты сенсорлы экран Көп нүктелі сенсорлы экран |
Аппараттық
| Чипсет (SoC) | Qualcomm Snapdragon 680 |
| CPU ядролары | 8 |
| Өндіріс техпроцесі | 6 nm |
| CPU ең жоғары жиілігі | 2.4 GHz |
| CPU архитектурасы | 64-bit |
| Микроархитектура | 4x 2.4 GHz – Kryo 265 Gold (Cortex-A73) 4x 1.9 GHz – Kryo 265 Silver (Cortex-A53) |
| Жедел жад түрі | LPDDR4X |
| GPU | Qualcomm Adreno 610 |
| RAM | 4GB, 6GB |
| Сақтау орны | 64GB, 128GB |
| Ішкі сақтау түрі | UFS 2.2 |
| Нұсқалар | 64GB 4GB RAM 128GB 4GB RAM 128GB 6GB RAM |
| Кеңейтілетін сақтау | Иә |
| Карта ұялары | microSDXC |
Бағдарламалық жасақтама
| Операциялық жүйе | Android 12 (Snow Cone) |
| Пайдаланушы интерфейсі (UI) | ColorOS 12 |
Негізгі камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Бір камера | 8 MP, ƒ/2.0 Автофокус (AF) |
| Мүмкіндіктер | Панорама |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 1080p @ 30 fps |
Алдыңғы камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Бір камера | 5 MP, ƒ/2.2 |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 1080p @ 30 fps |
Батарея
| Түрі | Li-Poly |
| Сыйымдылық | 7100 mAh |
| Сымды қуаттау қуаты | 18 W |
| Жылдам қуаттау | Иә |
Желі
| Ұялы байланыс | Жоқ |
Байланыс
| Wi-Fi қолдауы | Иә ( Wi-Fi 6 ) |
| Wi-Fi стандарттары | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Wi-Fi мүмкіндіктері | Dual-band, Мобильді хотспот, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Иә, v5.1 |
| USB порттары | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB қосылымы | USB арқылы зарядтау, USB жаппай сақтау құрылғысы (UMS) |
| GPS қолдауы | Жоқ |
| NFC қолдауы | Жоқ |
Мультимедиа
| Дыбыс зорайтқыш | Иә |
| Құлаққап ұясы | Жоқ |
| Аудио мүмкіндіктері | Стерео динамиктер |
| FM-радио | Жоқ |
Мүмкіндіктер
| Сенсорлар | Акселерометр Компас / Магнитометр Гироскоп |
Ескерту: Бұл беттегі ақпараттың 100% дәлдігіне кепілдік бере алмаймыз.
Oppo Pad Air суреттері
Жиі қойылатын сұрақтар
-
Oppo Pad Air бағасы қандай?
Oppo Pad Air бағасы - €300, ал алдағы күндерде баға өзгеруі мүмкін.
-
Oppo Pad Air шығарылым күні қандай?
Oppo Pad Air ресми түрде Сәрсенбі, 01 Маусым 2022 шығарылды
-
Oppo Pad Air дүкендерде бар ма?
Ия, Oppo Pad Air дүкендерде қол жетімді, өйткені ол әлі де өндірісте.
-
Oppo Pad Air салмағы қандай?
Oppo Pad Air-дің салмағы 440 грамм
-
Oppo Pad Air экранының өлшемі қандай?
Oppo Pad Air экранының өлшемі - 10.36 дюйм
-
Oppo Pad Air 5G желілерін қолдайды ма?
Жоқ, Oppo Pad Air 5G желісін қолдамайды
-
Oppo Pad Air-де қанша камера бар?
Oppo Pad Air артында Бір камера және алдыңғы жағында Бір камера бар