Oppo Find X9s Pro
Oppo Find X9s Pro сипаттамалары
Жалпы
| Бренд атауы | Oppo |
| Модель атауы | Find X9s Pro |
| Модельдің басқа атауы | PME110 (Халықаралық) |
| Жарияланған күні | Сейсенбі, 21 Сәуір 2026 |
| Сатылымға шыққан күні | Сейсенбі, 21 Сәуір 2026 |
| Күйі | Қолжетімді |
| Бағалар | €750 |
Дизайн
| Биіктігі | 150.5 мм (5.93 дюйм) |
| Ені | 71.7 мм (2.82 дюйм) |
| Қалыңдық | 8.4 мм (0.33 дюйм) |
| Салмақ | 198 g (6.98 унция) |
| Түстер | Жасыл, Қызғылт сары, титан, Ақ |
| Қорғаныс (су/шаң) | Шаң мен суға төзімді (жоғары қысымды су ағындарына төзімді; 1,5 м тереңдікке 30 минутқа батыруға болады) |
| Қорғау сертификаттары | IP68, IP69 |
Дисплей
| Дисплей түрі | LTPO AMOLED |
| Дисплей өлшемі | 6.32 дюйм |
| Ажыратымдылық | 1216 × 2640 пиксель |
| Жаңарту жылдамдығы | 144 Hz |
| Пішім қатынасы | 19.5:9 |
| Пиксель тығыздығы | 460 ppi |
| Экран-дене қатынасы | ≈ 90.7% |
| Ең жоғары жарықтылық | 1800 cd/m² |
| Сенсорлық экран | Иә |
| Жақтаусыз дисплей | Иә |
| Экран мүмкіндіктері | 1 миллиард түс 3840Hz PWM Dimming Сыйымдылықты сенсорлы экран Dolby Vision HDR Vivid Көп нүктелі сенсорлы экран |
Аппараттық
| Чипсет (SoC) | MediaTek Dimensity 9500 |
| CPU ядролары | 8 |
| Өндіріс техпроцесі | 3 nm |
| CPU ең жоғары жиілігі | 4.21 GHz |
| CPU архитектурасы | 64-bit |
| Микроархитектура | 1x 4.21 GHz – C1-Ultra 3x 3.5 GHz – C1-Premium 4x 2.7 GHz – C1-Pro |
| Жедел жад түрі | LPDDR5X |
| GPU | ARM Mali-G1 Ultra MC12 (12 ядро) |
| RAM | 12GB, 16GB |
| Сақтау орны | 256GB, 512GB, 1TB |
| Ішкі сақтау түрі | UFS 4.1 |
| Нұсқалар | 256GB 12GB RAM 512GB 12GB RAM 512GB 16GB RAM 1TB 16GB RAM |
| Кеңейтілетін сақтау | Жоқ |
Бағдарламалық жасақтама
| Операциялық жүйе | Android 16 (Baklava) |
| Пайдаланушы интерфейсі (UI) | ColorOS 16 |
Негізгі камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Үш камера | 200 MP, ƒ/1.6, 23 mm ( Кең бұрыш ), 0.56 μm, 1/1.4" Сенсор өлшемі Оптикалық кескін тұрақтандыру (OIS) PDAF 200 MP, ƒ/2.6, 65 mm ( Перископты телеобъектив ), x2.8 Оптикалық зум, 1/1.56" Сенсор өлшемі Оптикалық кескін тұрақтандыру (өңірге байланысты) PDAF 50 MP, ƒ/2.0, 15 mm, 120° ( Ультракең бұрыш ) PDAF |
| Жарқыл | Иә |
| Жарқыл түрі | Көпфокусты LED жарқылы |
| Мүмкіндіктер | Түс спектрі сенсоры Hasselblad түстерін калибрлеу Hasselblad Ultra HD Жоғары динамикалық диапазон (HDR) Автофокус (AF) Панорама |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 4320p @ 30 fps 2160p @ 30/60/120 fps 1080p @ 30/60/120/240 fps |
| Бейне мүмкіндіктері | 3D LUT, Dolby Vision HDR, Gyro-EIS, Оптикалық кескін тұрақтандыру (OIS) |
Алдыңғы камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Бір камера | 32 MP, ƒ/2.4, 21 mm ( Кең бұрыш ) |
| Мүмкіндіктер | Жоғары динамикалық диапазон (HDR) Панорама |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60 fps |
| Бейне мүмкіндіктері | Gyro-EIS |
Батарея
| Түрі | Si/C Li-Ion |
| Сыйымдылық | 7025 mAh |
| Сымды қуаттау қуаты | 80 W |
| Сымсыз қуаттау | Иә |
| Сымсыз қуаттау қуаты | 50 W |
Желі
| SIM карталары | Қос SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE қолдауы | Иә |
| Деректер жылдамдығы | 5G, LTE, HSPA |
| 2G диапазондары | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G диапазондары | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 1800 MHz |
| 4G диапазондары | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b18 (800), b19 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b43 (3700), b48 (3800), b66 (1700 MHz) |
| 5G диапазондары | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n18 (850), n25 (1900), n26 (850), n28 (700), n34 (2100), n38 (2600), n39 (1900), n40 (2300), n41 (2500), n48 (3500), n66 (2100), n77 (3700), n78 (3500), n79 (4700 MHz) |
Байланыс
| Wi-Fi қолдауы | Иә ( Wi-Fi 7 ) |
| Wi-Fi стандарттары | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| Wi-Fi мүмкіндіктері | Dual-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Иә, v6.1 |
| USB порттары | USB Type-C USB On-The-Go |
| USB қосылымы | USB арқылы зарядтау, USB жаппай сақтау құрылғысы (UMS) |
| GPS қолдауы | Иә |
| GPS мүмкіндіктері | BDS (B1I & B1C & B2a & B2b), GALILEO (E1 & E5a & E5b), GLONASS, GPS (L1 & L5), NavIC (L5), QZSS (L1 & L5) |
| NFC қолдауы | Иә |
Мультимедиа
| Дыбыс зорайтқыш | Иә |
| Құлаққап ұясы | Жоқ |
| Аудио мүмкіндіктері | Стерео динамиктер |
| FM-радио | Жоқ |
Мүмкіндіктер
| Сенсорлар | Акселерометр Компас Гироскоп Жақындау сенсоры Дисплей астындағы ультрадыбыстық саусақ ізі сенсоры |
| Арнайы мүмкіндіктер | Бағдарламаланатын қоректендіру көзі (PPS) Әмбебап жылдам зарядтау сипаттамасы (UFCS) USB Power Delivery |
Ескерту: Бұл беттегі ақпараттың 100% дәлдігіне кепілдік бере алмаймыз.
Oppo Find X9s Pro суреттері
Жиі қойылатын сұрақтар
-
Oppo Find X9s Pro бағасы қандай?
Oppo Find X9s Pro бағасы - €750, ал алдағы күндерде баға өзгеруі мүмкін.
-
Oppo Find X9s Pro шығарылым күні қандай?
Oppo Find X9s Pro ресми түрде Сейсенбі, 21 Сәуір 2026 шығарылды
-
Oppo Find X9s Pro дүкендерде бар ма?
Ия, Oppo Find X9s Pro дүкендерде қол жетімді, өйткені ол әлі де өндірісте.
-
Oppo Find X9s Pro салмағы қандай?
Oppo Find X9s Pro-дің салмағы 198 грамм
-
Oppo Find X9s Pro экранының өлшемі қандай?
Oppo Find X9s Pro экранының өлшемі - 6.32 дюйм
-
Oppo Find X9s Pro 5G желілерін қолдайды ма?
Иә, Oppo Find X9s Pro келесі жиіліктерде 5G желілерін қолдайды: n1, n2, n3, n5, n7, n8, n18, n25, n26, n28, n34, n38, n39, n40, n41, n48, n66, n77, n78, n79
-
Oppo Find X9s Pro-де қанша камера бар?
Oppo Find X9s Pro артында Үш камера және алдыңғы жағында Бір камера бар