Oppo A33 (2020)
Oppo A33 (2020) сипаттамалары
Жалпы
| Бренд атауы | Oppo |
| Модель атауы | A33 (2020) |
| Модельдің басқа атауы | CPH2137 (Халықаралық) |
| Жарияланған күні | Бейсенбі, 01 Қазан 2020 |
| Сатылымға шыққан күні | Бейсенбі, 01 Қазан 2020 |
| Күйі | Тоқтатылды |
| Бағалар | €130 |
Дизайн
| Биіктігі | 163.9 мм (6.45 дюйм) |
| Ені | 75.1 мм (2.96 дюйм) |
| Қалыңдық | 8.4 мм (0.33 дюйм) |
| Салмақ | 186 g (6.56 унция) |
| Түстер | Жалбыз кремі түсі, Ай жарығы қара |
Дисплей
| Дисплей түрі | IPS LCD |
| Дисплей өлшемі | 6.5 дюйм |
| Ажыратымдылық | 720 × 1600 пиксель |
| Жаңарту жылдамдығы | 90 Hz |
| Пішім қатынасы | 20:9 |
| Пиксель тығыздығы | 269 ppi |
| Экран-дене қатынасы | ≈ 83.5% |
| Экран қорғанысы | Corning Gorilla Glass 3 шынысы |
| Сенсорлық экран | Иә |
| Жақтаусыз дисплей | Иә |
| Экран мүмкіндіктері | Емкостты сенсорлы экран Көп нүктелі сенсорлы экран |
Аппараттық
| Чипсет (SoC) | Qualcomm Snapdragon 460 |
| CPU ядролары | 8 |
| Өндіріс техпроцесі | 11 nm |
| CPU ең жоғары жиілігі | 1.8 GHz |
| CPU архитектурасы | 64-bit |
| Микроархитектура | Qualcomm Kryo 240 |
| Жедел жад түрі | LPDDR4X |
| GPU | Qualcomm Adreno 610 |
| RAM | 3GB, 4GB |
| Сақтау орны | 32GB |
| Ішкі сақтау түрі | UFS 2.1 |
| Нұсқалар | 32GB 3GB RAM 32GB 4GB RAM |
| Кеңейтілетін сақтау | Иә |
| Карта ұялары | microSDXC |
Бағдарламалық жасақтама
| Операциялық жүйе | Android 10 (Quince Tart) |
| Пайдаланушы интерфейсі (UI) | ColorOS 7.2 |
Негізгі камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Үш камера | 13 MP, ƒ/2.2, 25 mm ( Кең бұрыш ), 1.12 μm, 1/3.06" Сенсор өлшемі PDAF 2 MP ( Макро ) 0.08 MP ( Көмекші объектив ) |
| Жарқыл | Иә |
| Жарқыл түрі | LED жарқылы |
| Мүмкіндіктер | Авто-жарқыл Үздіксіз түсіру режимі Сандық зум Экспозицияны өтеу Бет анықтау Жоғары динамикалық диапазон (HDR) ISO параметрлері Панорама Фазалық анықтау автофокусы (PDAF) Фокустау үшін түртіңіз |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 1080p @ 30 fps |
Алдыңғы камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Бір камера | 8 MP, ƒ/2.0 ( Кең бұрыш ) |
| Мүмкіндіктер | Жоғары динамикалық диапазон (HDR) |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 1080p @ 30 fps |
Батарея
| Түрі | Li-Poly |
| Сыйымдылық | 5000 mAh |
| Сымды қуаттау қуаты | 18 W |
| Жылдам қуаттау | Иә |
Желі
| SIM карталары | Қос SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE қолдауы | Иә |
| Деректер жылдамдығы | LTE, HSPA |
| 2G диапазондары | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G диапазондары | HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz |
| 4G диапазондары | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b38 (2600), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
Байланыс
| Wi-Fi қолдауы | Иә ( Wi-Fi 5 ) |
| Wi-Fi стандарттары | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Wi-Fi мүмкіндіктері | Dual-band, Мобильді хотспот, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Иә, v5.0 |
| USB порттары | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB қосылымы | USB арқылы зарядтау, USB жаппай сақтау құрылғысы (UMS) |
| GPS қолдауы | Иә |
| GPS мүмкіндіктері | GPS, BDS, GALILEO, GLONASS |
| NFC қолдауы | Жоқ |
Мультимедиа
| Дыбыс зорайтқыш | Иә |
| Құлаққап ұясы | Иә |
| Аудио мүмкіндіктері | Стерео динамиктер |
| FM-радио | Жоқ |
Мүмкіндіктер
| Сенсорлар | Акселерометр Компас / Магнитометр Саусақ ізін тану сенсоры Жақындау сенсоры |
Ескерту: Бұл беттегі ақпараттың 100% дәлдігіне кепілдік бере алмаймыз.
Oppo A33 (2020) суреттері
Жиі қойылатын сұрақтар
-
Oppo A33 (2020) бағасы қандай?
Oppo A33 (2020) бағасы - €130, ал алдағы күндерде баға өзгеруі мүмкін.
-
Oppo A33 (2020) шығарылым күні қандай?
Oppo A33 (2020) ресми түрде Бейсенбі, 01 Қазан 2020 шығарылды
-
Oppo A33 (2020) дүкендерде бар ма?
Жоқ, Oppo A33 (2020) ресми дүкендерде бола бермейді, өйткені ол бұдан былай өндіріске кірмейді. Бірақ сіз оны eBay және т.б. сияқты бейресми дүкендерден таба аласыз ...
-
Oppo A33 (2020) салмағы қандай?
Oppo A33 (2020)-дің салмағы 186 грамм
-
Oppo A33 (2020) экранының өлшемі қандай?
Oppo A33 (2020) экранының өлшемі - 6.5 дюйм
-
Oppo A33 (2020) 5G желілерін қолдайды ма?
Жоқ, Oppo A33 (2020) 5G желісін қолдамайды
-
Oppo A33 (2020)-де қанша камера бар?
Oppo A33 (2020) артында Үш камера және алдыңғы жағында Бір камера бар