OnePlus Nord N200 5G
OnePlus Nord N200 5G сипаттамалары
Жалпы
| Бренд атауы | OnePlus |
| Модель атауы | Nord N200 5G |
| Модельдің басқа атауы | DE2118 (Халықаралық) DE2117 (Халықаралық) |
| Жарияланған күні | Дүйсенбі, 21 Маусым 2021 |
| Сатылымға шыққан күні | Жұма, 25 Маусым 2021 |
| Күйі | Қолжетімді |
| Бағалар | €170 |
Дизайн
| Биіктігі | 163.1 мм (6.42 дюйм) |
| Ені | 74.9 мм (2.95 дюйм) |
| Қалыңдық | 8.3 мм (0.33 дюйм) |
| Салмақ | 189 g (6.67 унция) |
| Түстер | Көк |
Дисплей
| Дисплей түрі | IPS LCD |
| Дисплей өлшемі | 6.49 дюйм |
| Ажыратымдылық | 1080 × 2400 пиксель |
| Жаңарту жылдамдығы | 90 Hz |
| Пішім қатынасы | 20:9 |
| Пиксель тығыздығы | 405 ppi |
| Экран-дене қатынасы | ≈ 83.7% |
| Сенсорлық экран | Иә |
| Жақтаусыз дисплей | Иә |
| Экран мүмкіндіктері | Емкостты сенсорлы экран Көп нүктелі сенсорлы экран |
Аппараттық
| Чипсет (SoC) | Qualcomm Snapdragon 480 |
| CPU ядролары | 8 |
| Өндіріс техпроцесі | 8 nm |
| CPU ең жоғары жиілігі | 2.0 GHz |
| CPU архитектурасы | 64-bit |
| Микроархитектура | Cortex-A55 Cortex-A76 Qualcomm Kryo 460 |
| Жедел жад түрі | LPDDR4X |
| GPU | Qualcomm Adreno 619 |
| RAM | 4GB |
| Сақтау орны | 64GB |
| Ішкі сақтау түрі | UFS 2.1 |
| Нұсқалар | 64GB 4GB RAM |
| Кеңейтілетін сақтау | Иә |
| Карта ұялары | microSDXC |
Бағдарламалық жасақтама
| Операциялық жүйе | Android 11 (Red Velvet Cake) |
| Пайдаланушы интерфейсі (UI) | OxygenOS 11 |
Негізгі камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Үш камера | 13 MP, ƒ/2.2 ( Кең бұрыш ) PDAF 2 MP ( Макро ) 0.08 MP ( Көмекші объектив ) |
| Жарқыл | Иә |
| Жарқыл түрі | LED жарқылы |
| Мүмкіндіктер | Үздіксіз автофокус Үздіксіз түсіру режимі Контрастты анықтау автофокусы (CDAF) Сандық зум Экспозицияны өтеу Бет анықтау Геотегтеу Жоғары динамикалық диапазон (HDR) ISO параметрлері Макро режимі Панорама Фазалық анықтау автофокусы (PDAF) Көрініс режимі Өзін-өзі таймер Фокустау үшін түртіңіз Ақ теңгерім параметрлері |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 1080p @ 30 fps |
| Бейне мүмкіндіктері | Gyro-EIS |
Алдыңғы камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Бір камера | 16 MP, ƒ/2.1 |
| Мүмкіндіктер | Жоғары динамикалық диапазон (HDR) |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 1080p @ 30 fps |
Батарея
| Түрі | Li-Poly |
| Сыйымдылық | 5000 mAh |
| Сымды қуаттау қуаты | 18 W |
| Жылдам қуаттау | Иә |
Желі
| SIM карталары | Бір SIM (Nano-SIM) |
| VoLTE қолдауы | Иә |
| Деректер жылдамдығы | 5G, LTE Cat15 800/150 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| 2G диапазондары | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G диапазондары | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G диапазондары | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| 5G диапазондары | 5G: n2 (1900), n25 (1900), n41 (2500), n66 (2100), n71 (600 MHz) |
Байланыс
| Wi-Fi қолдауы | Иә ( Wi-Fi 5 ) |
| Wi-Fi стандарттары | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Wi-Fi мүмкіндіктері | Dual-band, Мобильді хотспот |
| Bluetooth | Иә, v5.1 |
| USB порттары | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB қосылымы | USB арқылы зарядтау, USB жаппай сақтау құрылғысы (UMS) |
| GPS қолдауы | Иә |
| GPS мүмкіндіктері | BDS, GPS (L1 & L5), GALILEO, GLONASS |
| NFC қолдауы | Иә |
Мультимедиа
| Дыбыс зорайтқыш | Иә |
| Құлаққап ұясы | Иә |
| FM-радио | Иә |
Мүмкіндіктер
| Сенсорлар | Акселерометр Барометр Компас / Магнитометр Саусақ ізін тану сенсоры Гироскоп Жақындау сенсоры |
Ескерту: Бұл беттегі ақпараттың 100% дәлдігіне кепілдік бере алмаймыз.
OnePlus Nord N200 5G шолулары
Бейне шолулар
OnePlus Nord N200 5G суреттері
Жиі қойылатын сұрақтар
-
OnePlus Nord N200 5G бағасы қандай?
OnePlus Nord N200 5G бағасы - €170, ал алдағы күндерде баға өзгеруі мүмкін.
-
OnePlus Nord N200 5G шығарылым күні қандай?
OnePlus Nord N200 5G ресми түрде Жұма, 25 Маусым 2021 шығарылды
-
OnePlus Nord N200 5G дүкендерде бар ма?
Ия, OnePlus Nord N200 5G дүкендерде қол жетімді, өйткені ол әлі де өндірісте.
-
OnePlus Nord N200 5G салмағы қандай?
OnePlus Nord N200 5G-дің салмағы 189 грамм
-
OnePlus Nord N200 5G экранының өлшемі қандай?
OnePlus Nord N200 5G экранының өлшемі - 6.49 дюйм
-
OnePlus Nord N200 5G 5G желілерін қолдайды ма?
Иә, OnePlus Nord N200 5G келесі жиіліктерде 5G желілерін қолдайды: n2, n25, n41, n66, n71
-
OnePlus Nord N200 5G-де қанша камера бар?
OnePlus Nord N200 5G артында Үш камера және алдыңғы жағында Бір камера бар