OnePlus Nord CE6 Lite
OnePlus Nord CE6 Lite сипаттамалары
Жалпы
| Бренд атауы | OnePlus |
| Модель атауы | Nord CE6 Lite |
| Жарияланған күні | Бейсенбі, 07 Мамыр 2026 |
| Сатылымға шыққан күні | Сейсенбі, 12 Мамыр 2026 |
| Күйі | Қолжетімді |
| Бағалар | €190 |
Дизайн
| Биіктігі | 165.9 мм (6.53 дюйм) |
| Ені | 76 мм (2.99 дюйм) |
| Қалыңдық | 8.5 мм (0.33 дюйм) |
| Салмақ | 208 g (7.34 унция) |
| Түстер | Қара, Жасыл |
| Қорғаныс (су/шаң) | Шаң өткізбейтін және суға төзімді (су шашына қарсы) |
| Қорғау сертификаттары | IP64 |
Дисплей
| Дисплей түрі | IPS LCD |
| Дисплей өлшемі | 6.72 дюйм |
| Ажыратымдылық | 1080 × 2400 пиксель |
| Жаңарту жылдамдығы | 144 Hz |
| Пішім қатынасы | 20:9 |
| Пиксель тығыздығы | 392 ppi |
| Экран-дене қатынасы | ≈ 86.5% |
| Ең жоғары жарықтылық | 1000 cd/m² |
| Экран қорғанысы | Төзімділікке немесе экстремалды жағдайларда қолдануға кепілдік бермейді, MIL-STD-810H стандартына сай |
| Сенсорлық экран | Иә |
| Жақтаусыз дисплей | Иә |
| Экран мүмкіндіктері | Сыйымдылықты сенсорлы экран Көп нүктелі сенсорлы экран |
Аппараттық
| Чипсет (SoC) | Mediatek Dimensity 7400 Apex |
| CPU ядролары | 8 |
| Өндіріс техпроцесі | 4 nm |
| CPU ең жоғары жиілігі | 2600 MHz |
| CPU архитектурасы | 64-bit |
| Микроархитектура | 4x 2.6 GHz – Cortex-A78 4x 2.0 GHz – Cortex-A55 |
| Жедел жад түрі | LPDDR5 |
| GPU | ARM Mali-G615 MC2 |
| RAM | 6GB, 8GB |
| Сақтау орны | 128GB, 256GB |
| Ішкі сақтау түрі | UFS 3.1 |
| Нұсқалар | 128GB 6GB RAM 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM |
| Кеңейтілетін сақтау | Иә |
| Карта ұялары | microSDXC |
Бағдарламалық жасақтама
| Операциялық жүйе | Android 16 (Baklava) |
Негізгі камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Қос камера | 50 MP, ƒ/1.8, 27 mm ( Кең бұрыш ), 0.61 μm, 1/2.88" Сенсор өлшемі PDAF 2 MP ( Көмекші объектив ) |
| Жарқыл | Иә |
| Жарқыл түрі | LED жарқылы |
| Мүмкіндіктер | Жоғары динамикалық диапазон (HDR) Панорама |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30/60/120 fps |
| Бейне мүмкіндіктері | Gyro-EIS |
Алдыңғы камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Бір камера | 8 MP, ƒ/2.0, 25 mm ( Кең бұрыш ), 1.12 μm, 1/4.0" Сенсор өлшемі |
| Мүмкіндіктер | Панорама |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 1080p @ 30 fps |
| Бейне мүмкіндіктері | Gyro-EIS |
Батарея
| Сыйымдылық | 7000 mAh |
| Сымды қуаттау қуаты | 45 W |
| Мүмкіндіктер | Байпас зарядтау Кері сымды зарядтау |
Желі
| SIM карталары | Қос SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE қолдауы | Иә |
| Деректер жылдамдығы | 5G, LTE, HSPA |
| 2G диапазондары | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G диапазондары | HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz |
| 4G диапазондары | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b8 (900), b28 (700), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
| 5G диапазондары | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n5 (850), n8 (900), n28 (700), n40 (2300), n41 (2500), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Байланыс
| Wi-Fi қолдауы | Иә ( Wi-Fi 5 ) |
| Wi-Fi стандарттары | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Wi-Fi мүмкіндіктері | Dual-band |
| Bluetooth | Иә, v5.4 |
| USB порттары | USB Type-C 2.0 |
| USB қосылымы | USB арқылы зарядтау, USB жаппай сақтау құрылғысы (UMS) |
| GPS қолдауы | Иә |
| GPS мүмкіндіктері | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| NFC қолдауы | Жоқ |
Мультимедиа
| Дыбыс зорайтқыш | Иә |
| Құлаққап ұясы | Жоқ |
| Аудио мүмкіндіктері | Стерео динамиктер |
| FM-радио | Жоқ |
Мүмкіндіктер
| Сенсорлар | Акселерометр Компас Гироскоп Жақындау сенсоры Жанындағы саусақ ізі сенсоры |
| Арнайы мүмкіндіктер | Бағдарламаланатын қоректендіру көзі (PPS) |
Ескерту: Бұл беттегі ақпараттың 100% дәлдігіне кепілдік бере алмаймыз.
OnePlus Nord CE6 Lite суреттері
Жиі қойылатын сұрақтар
-
OnePlus Nord CE6 Lite бағасы қандай?
OnePlus Nord CE6 Lite бағасы - €190, ал алдағы күндерде баға өзгеруі мүмкін.
-
OnePlus Nord CE6 Lite шығарылым күні қандай?
OnePlus Nord CE6 Lite ресми түрде Сейсенбі, 12 Мамыр 2026 шығарылды
-
OnePlus Nord CE6 Lite дүкендерде бар ма?
Ия, OnePlus Nord CE6 Lite дүкендерде қол жетімді, өйткені ол әлі де өндірісте.
-
OnePlus Nord CE6 Lite салмағы қандай?
OnePlus Nord CE6 Lite-дің салмағы 208 грамм
-
OnePlus Nord CE6 Lite экранының өлшемі қандай?
OnePlus Nord CE6 Lite экранының өлшемі - 6.72 дюйм
-
OnePlus Nord CE6 Lite 5G желілерін қолдайды ма?
Иә, OnePlus Nord CE6 Lite келесі жиіліктерде 5G желілерін қолдайды: n1, n3, n5, n8, n28, n40, n41, n77, n78
-
OnePlus Nord CE6 Lite-де қанша камера бар?
OnePlus Nord CE6 Lite артында Қос камера және алдыңғы жағында Бір камера бар