OnePlus 9
OnePlus 9 сипаттамалары
Жалпы
| Бренд атауы | OnePlus |
| Модель атауы | 9 |
| Модельдің басқа атауы | LE2113 (Халықаралық) LE2111 (Халықаралық) LE2110 (Халықаралық) LE2117 (Халықаралық) LE2115 (Халықаралық) |
| Жарияланған күні | Сейсенбі, 23 Наурыз 2021 |
| Сатылымға шыққан күні | Жұма, 26 Наурыз 2021 |
| Күйі | Қолжетімді |
| Бағалар | €123.27 $179 £240 |
Дизайн
| Биіктігі | 160 мм (6.30 дюйм) |
| Ені | 74.2 мм (2.92 дюйм) |
| Қалыңдық | 8.7 мм (0.34 дюйм) |
| Салмақ | 192 g (6.77 унция) |
| Қорғау сертификаттары | IP68 |
Дисплей
| Дисплей өлшемі | 6.55 дюйм |
| Ажыратымдылық | 1080 × 2400 пиксель |
| Жаңарту жылдамдығы | 120 Hz |
| Пішім қатынасы | 20:9 |
| Пиксель тығыздығы | 402 ppi |
| Экран-дене қатынасы | ≈ 87.6% |
| Ең жоғары жарықтылық | 1100 cd/m² |
Аппараттық
| Чипсет (SoC) | Qualcomm Snapdragon 888 |
| CPU ядролары | 8 |
| Өндіріс техпроцесі | 5 nm |
| CPU ең жоғары жиілігі | 2.84 GHz |
| CPU архитектурасы | 64-bit |
| Микроархитектура | 1x 2.84 GHz – Cortex-X1 3x 2.42 GHz – Cortex-A78 4x 1.8 GHz – Cortex-A55 |
| Жедел жад түрі | LPDDR5 |
| GPU | Qualcomm Adreno 660 |
| RAM | 8GB, 12GB |
| Сақтау орны | 128GB, 256GB |
| Ішкі сақтау түрі | UFS 3.1 |
| Нұсқалар | 128GB 8GB RAM 256GB 12GB RAM |
| Кеңейтілетін сақтау | Жоқ |
Бағдарламалық жасақтама
| Операциялық жүйе | Android 11 (Red Velvet Cake), Жаңартуға болады Android 13 (Tiramisu) |
Негізгі камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Үш камера | 48 MP, ƒ/1.8, 23 mm ( Кең бұрыш ), 1.12 μm, 1/1.43" Сенсор өлшемі 50 MP, ƒ/2.2, 14 mm ( Ультракең бұрыш ), 1.0 μm, 1/1.56" Сенсор өлшемі 2 MP, ƒ/2.4 ( Монохром ) |
| Жарқыл | Иә |
| Жарқыл түрі | Қос LED жарқылы |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 4320p @ 30 fps 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60/240 fps |
Алдыңғы камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Бір камера | 16 MP, ƒ/2.4 ( Кең бұрыш ), 1.0 μm, 1/3.06" Сенсор өлшемі |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 1080p @ 30 fps |
Батарея
| Түрі | Li-Poly |
| Сыйымдылық | 4500 mAh |
| Сымды қуаттау қуаты | 65 W |
| Сымсыз қуаттау | Иә |
| Сымсыз қуаттау қуаты | 15 W |
Желі
| SIM карталары | Бір SIM (Nano-SIM) Қос SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE қолдауы | Иә |
| Деректер жылдамдығы | 5G, LTE Cat20 2000/200 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| 2G диапазондары | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| 3G диапазондары | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 / 1800 MHz |
| 4G диапазондары | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b30 (2300), b32 (1500), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b46 (5200), b48 (3800), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| 5G диапазондары | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n20 (800), n25 (1900), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n48 (3500), n66 (2100), n71 (600), n77 (3700), n78 (3500), n79 (4700 MHz) |
Байланыс
| Wi-Fi қолдауы | Иә ( Wi-Fi 6 ) |
| Wi-Fi стандарттары | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Bluetooth | Иә, v5.2 |
| USB порттары | USB Type-C 3.1 USB On-The-Go |
| GPS қолдауы | Иә |
| NFC қолдауы | Иә |
Мультимедиа
| Дыбыс зорайтқыш | Иә |
| Құлаққап ұясы | Жоқ |
| FM-радио | Жоқ |
Ескерту: Бұл беттегі ақпараттың 100% дәлдігіне кепілдік бере алмаймыз.
OnePlus 9 шолулары
Бейне шолулар
OnePlus 9 суреттері
Жиі қойылатын сұрақтар
-
OnePlus 9 бағасы қандай?
OnePlus 9 бағасы - $179, ал алдағы күндерде баға өзгеруі мүмкін.
-
OnePlus 9 шығарылым күні қандай?
OnePlus 9 ресми түрде Жұма, 26 Наурыз 2021 шығарылды
-
OnePlus 9 дүкендерде бар ма?
Ия, OnePlus 9 дүкендерде қол жетімді, өйткені ол әлі де өндірісте.
-
OnePlus 9 салмағы қандай?
OnePlus 9-дің салмағы 192 грамм
-
OnePlus 9 экранының өлшемі қандай?
OnePlus 9 экранының өлшемі - 6.55 дюйм
-
OnePlus 9 5G желілерін қолдайды ма?
Иә, OnePlus 9 келесі жиіліктерде 5G желілерін қолдайды: n1, n2, n3, n5, n7, n8, n20, n25, n28, n38, n40, n41, n48, n66, n71, n77, n78, n79
-
OnePlus 9-де қанша камера бар?
OnePlus 9 артында Үш камера және алдыңғы жағында Бір камера бар