OnePlus 6T McLaren
OnePlus 6T McLaren сипаттамалары
Жалпы
| Бренд атауы | OnePlus |
| Модель атауы | 6T McLaren |
| Жарияланған күні | Бейсенбі, 13 Желтоқсан 2018 |
| Сатылымға шыққан күні | Бейсенбі, 13 Желтоқсан 2018 |
| Күйі | Тоқтатылды |
| Бағалар | €700 |
Дизайн
| Биіктігі | 157.5 мм (6.20 дюйм) |
| Ені | 74.8 мм (2.94 дюйм) |
| Қалыңдық | 8.2 мм (0.32 дюйм) |
| Салмақ | 185 g (6.53 унция) |
| Корпус материалдары | Артқы: Шыны Қоршау: Алюминий Алдыңғы жағы: Gorilla әйнек 6 |
| Түстер | Жылдам қызғылт сары |
Дисплей
| Дисплей түрі | Optic AMOLED |
| Дисплей өлшемі | 6.41 дюйм |
| Ажыратымдылық | 1080 × 2340 пиксель |
| Пішім қатынасы | 19.5:9 |
| Пиксель тығыздығы | 402 ppi |
| Экран-дене қатынасы | ≈ 85.6% |
| Экран қорғанысы | Corning Gorilla Glass 6 шынысы |
| Сенсорлық экран | Иә |
| Жақтаусыз дисплей | Иә |
| Экран мүмкіндіктері | Емкостты сенсорлы экран Көп нүктелі сенсорлы экран |
Аппараттық
| Чипсет (SoC) | Qualcomm Snapdragon 845 |
| CPU ядролары | 8 |
| Өндіріс техпроцесі | 10 nm |
| CPU ең жоғары жиілігі | 2.8 GHz |
| CPU архитектурасы | 64-bit |
| Микроархитектура | 4x 2.8 GHz – Cortex-A75 4x 1.8 GHz – Cortex-A55 |
| Жедел жад түрі | LPDDR4X |
| GPU | Qualcomm Adreno 630 |
| RAM | 10GB |
| Сақтау орны | 256GB |
| Ішкі сақтау түрі | UFS 2.1 |
| Нұсқалар | 256GB 10GB RAM |
| Кеңейтілетін сақтау | Жоқ |
Бағдарламалық жасақтама
| Операциялық жүйе | Android 9.0 (Pie), Жаңартуға болады Android 10 (Quince Tart) |
| Пайдаланушы интерфейсі (UI) | OxygenOS 10.0 |
Негізгі камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Қос камера | 16 MP, ƒ/1.7, 25 mm ( Кең бұрыш ), 1.22 μm, 1/2.6" Сенсор өлшемі Оптикалық бейне тұрақтандыру (OIS) PDAF 20 MP, ƒ/1.7, 25 mm ( Кең бұрыш ), 1.0 μm, 1/2.8" Сенсор өлшемі PDAF |
| Жарқыл | Иә |
| Жарқыл түрі | Қос LED жарқылы |
| Мүмкіндіктер | Үздіксіз түсіру режимі Экспозицияны өтеу Бет анықтау Жоғары динамикалық диапазон (HDR) ISO параметрлері Панорама Фокустау үшін түртіңіз |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60/240 fps 720p @ 480 fps |
| Бейне мүмкіндіктері | Auto HDR, Gyro-EIS |
Алдыңғы камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Бір камера | 16 MP, ƒ/2.0, 25 mm ( Кең бұрыш ), 1.0 μm, 1/3.06" Сенсор өлшемі |
| Мүмкіндіктер | Жоғары динамикалық диапазон (HDR) |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 1080p @ 30 fps |
| Бейне мүмкіндіктері | Gyro-EIS |
Батарея
| Түрі | Li-Poly |
| Сыйымдылық | 3700 mAh |
| Алынуы | Алынбайтын |
| Сымды қуаттау қуаты | 30 W |
| Жылдам қуаттау | Иә |
Желі
| SIM карталары | Қос SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE қолдауы | Иә |
| Деректер жылдамдығы | LTE (5CA) Cat16 1024/150 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| 2G диапазондары | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G диапазондары | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 / 1800 MHz |
| 4G диапазондары | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b29 (700), b30 (2300), b32 (1500), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b46 (5200), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
Байланыс
| Wi-Fi қолдауы | Иә ( Wi-Fi 5 ) |
| Wi-Fi стандарттары | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Wi-Fi мүмкіндіктері | DLNA, Dual-band, Мобильді хотспот, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Иә, v5.0 |
| USB порттары | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB қосылымы | USB арқылы зарядтау, USB жаппай сақтау құрылғысы (UMS) |
| GPS қолдауы | Иә |
| GPS мүмкіндіктері | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS |
| NFC қолдауы | Иә |
Мультимедиа
| Дыбыс зорайтқыш | Иә |
| Құлаққап ұясы | Жоқ |
| FM-радио | Жоқ |
Мүмкіндіктер
| Сенсорлар | Акселерометр Компас / Магнитометр Саусақ ізін тану сенсоры Гироскоп Жақындау сенсоры |
Ескерту: Бұл беттегі ақпараттың 100% дәлдігіне кепілдік бере алмаймыз.
OnePlus 6T McLaren шолулары
Бейне шолулар
OnePlus 6T McLaren суреттері
Жиі қойылатын сұрақтар
-
OnePlus 6T McLaren бағасы қандай?
OnePlus 6T McLaren бағасы - €700, ал алдағы күндерде баға өзгеруі мүмкін.
-
OnePlus 6T McLaren шығарылым күні қандай?
OnePlus 6T McLaren ресми түрде Бейсенбі, 13 Желтоқсан 2018 шығарылды
-
OnePlus 6T McLaren дүкендерде бар ма?
Жоқ, OnePlus 6T McLaren ресми дүкендерде бола бермейді, өйткені ол бұдан былай өндіріске кірмейді. Бірақ сіз оны eBay және т.б. сияқты бейресми дүкендерден таба аласыз ...
-
OnePlus 6T McLaren салмағы қандай?
OnePlus 6T McLaren-дің салмағы 185 грамм
-
OnePlus 6T McLaren экранының өлшемі қандай?
OnePlus 6T McLaren экранының өлшемі - 6.41 дюйм
-
OnePlus 6T McLaren-де қанша камера бар?
OnePlus 6T McLaren артында Қос камера және алдыңғы жағында Бір камера бар