OnePlus 10T
OnePlus 10T сипаттамалары
Жалпы
| Бренд атауы | OnePlus |
| Модель атауы | 10T |
| Модельдің басқа атауы | CPH2415 (Халықаралық) CPH2413 (Халықаралық) CPH2417 (Халықаралық) CPH2419 (Халықаралық) |
| Жарияланған күні | Сәрсенбі, 03 Тамыз 2022 |
| Сатылымға шыққан күні | Сенбі, 06 Тамыз 2022 |
| Күйі | Қолжетімді |
| Бағалар | $229.88 £499.99 €499 |
Дизайн
| Биіктігі | 163 мм (6.42 дюйм) |
| Ені | 75.4 мм (2.97 дюйм) |
| Қалыңдық | 8.8 мм (0.35 дюйм) |
| Салмақ | 204 g (7.20 унция) |
Дисплей
| Дисплей өлшемі | 6.7 дюйм |
| Ажыратымдылық | 1080 × 2412 пиксель |
| Жаңарту жылдамдығы | 120 Hz |
| Пішім қатынасы | 20:9 |
| Пиксель тығыздығы | 394 ppi |
| Экран-дене қатынасы | ≈ 87.9% |
Аппараттық
| Чипсет (SoC) | Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1 |
| CPU ядролары | 8 |
| Өндіріс техпроцесі | 4 nm |
| CPU ең жоғары жиілігі | 3.0 GHz |
| CPU архитектурасы | 64-bit |
| Микроархитектура | 1x 3.0 GHz – Cortex-X2 3x 2.5 GHz – Cortex-A710 4x 1.8 GHz – Cortex-A510 |
| Жедел жад түрі | LPDDR5 |
| GPU | Qualcomm Adreno 730 |
| RAM | 6GB, 8GB, 12GB, 16GB |
| Сақтау орны | 128GB, 256GB |
| Ішкі сақтау түрі | UFS 3.1 |
| Нұсқалар | 128GB 6GB RAM 128GB 8GB RAM 256GB 12GB RAM 256GB 16GB RAM |
| Кеңейтілетін сақтау | Жоқ |
Бағдарламалық жасақтама
| Операциялық жүйе | Android 12 (Snow Cone) |
Негізгі камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Үш камера | 50 MP, ƒ/1.8, 24 mm ( Кең бұрыш ), 1.0 μm, 1/1.56" Сенсор өлшемі 8 MP, ƒ/2.2, 120° ( Ультракең бұрыш ), 1.12 μm, 1/4.0" Сенсор өлшемі 2 MP ( Макро ) |
| Жарқыл | Иә |
| Жарқыл түрі | Қос LED жарқылы |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60/240 fps |
Алдыңғы камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Бір камера | 16 MP, ƒ/2.4, 24 mm ( Кең бұрыш ), 1.0 μm, 1/3" Сенсор өлшемі |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 1080p @ 30 fps |
Батарея
| Түрі | Li-Poly |
| Сыйымдылық | 4800 mAh |
| Сымды қуаттау қуаты | 150 W |
Желі
| SIM карталары | Қос SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE қолдауы | Иә |
| Деректер жылдамдығы | 5G, Cat20 2000/200 Mbps, LTE (4CA), HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| 2G диапазондары | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G диапазондары | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| 4G диапазондары | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b30 (2300), b32 (1500), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b46 (5200), b48 (3800), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| 5G диапазондары | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n20 (800), n25 (1900), n28 (700), n30 (2300), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n48 (3500), n66 (2100), n71 (600), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Байланыс
| Wi-Fi қолдауы | Иә ( Wi-Fi 6 ) |
| Wi-Fi стандарттары | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Bluetooth | Иә, v5.2 |
| USB порттары | USB Type-C 2.0 |
| GPS қолдауы | Иә |
| NFC қолдауы | Иә |
Мультимедиа
| Дыбыс зорайтқыш | Иә |
| Құлаққап ұясы | Жоқ |
| FM-радио | Жоқ |
Ескерту: Бұл беттегі ақпараттың 100% дәлдігіне кепілдік бере алмаймыз.
OnePlus 10T шолулары
Бейне шолулар
OnePlus 10T суреттері
Жиі қойылатын сұрақтар
-
OnePlus 10T бағасы қандай?
OnePlus 10T бағасы - $229.88, ал алдағы күндерде баға өзгеруі мүмкін.
-
OnePlus 10T шығарылым күні қандай?
OnePlus 10T ресми түрде Сенбі, 06 Тамыз 2022 шығарылды
-
OnePlus 10T дүкендерде бар ма?
Ия, OnePlus 10T дүкендерде қол жетімді, өйткені ол әлі де өндірісте.
-
OnePlus 10T салмағы қандай?
OnePlus 10T-дің салмағы 204 грамм
-
OnePlus 10T экранының өлшемі қандай?
OnePlus 10T экранының өлшемі - 6.7 дюйм
-
OnePlus 10T 5G желілерін қолдайды ма?
Иә, OnePlus 10T келесі жиіліктерде 5G желілерін қолдайды: n1, n2, n3, n5, n7, n8, n20, n25, n28, n30, n38, n40, n41, n48, n66, n71, n77, n78
-
OnePlus 10T-де қанша камера бар?
OnePlus 10T артында Үш камера және алдыңғы жағында Бір камера бар