Nokia X100
Nokia X100 сипаттамалары
Жалпы
| Бренд атауы | Nokia |
| Модель атауы | X100 |
| Жарияланған күні | Сейсенбі, 09 Қараша 2021 |
| Сатылымға шыққан күні | Жұма, 19 Қараша 2021 |
| Күйі | Қолжетімді |
| Бағалар | €220 |
Дизайн
| Биіктігі | 171.4 мм (6.75 дюйм) |
| Ені | 79.7 мм (3.14 дюйм) |
| Қалыңдық | 9.1 мм (0.36 дюйм) |
| Салмақ | 217 g (7.65 унция) |
| Түстер | Түн ортасы көк |
Дисплей
| Дисплей түрі | IPS LCD |
| Дисплей өлшемі | 6.67 дюйм |
| Ажыратымдылық | 1080 × 2400 пиксель |
| Пішім қатынасы | 20:9 |
| Пиксель тығыздығы | 395 ppi |
| Экран-дене қатынасы | ≈ 78.6% |
| Экран қорғанысы | Corning Gorilla Glass 3 шынысы |
| Сенсорлық экран | Иә |
| Жақтаусыз дисплей | Иә |
| Экран мүмкіндіктері | Емкостты сенсорлы экран Көп нүктелі сенсорлы экран |
Аппараттық
| Чипсет (SoC) | Qualcomm Snapdragon 480 |
| CPU ядролары | 8 |
| Өндіріс техпроцесі | 8 nm |
| CPU ең жоғары жиілігі | 2.0 GHz |
| CPU архитектурасы | 64-bit |
| Микроархитектура | Cortex-A55 Cortex-A76 Qualcomm Kryo 460 |
| Жедел жад түрі | LPDDR4X |
| GPU | Qualcomm Adreno 619 |
| RAM | 6GB |
| Сақтау орны | 128GB |
| Нұсқалар | 128GB 6GB RAM |
| Кеңейтілетін сақтау | Иә |
| Карта ұялары | microSDXC |
Бағдарламалық жасақтама
| Операциялық жүйе | Android 11 (Red Velvet Cake) |
Негізгі камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Төрт камера | 48 MP ( Кең бұрыш ) PDAF 5 MP ( Ультракең бұрыш ) 2 MP ( Макро ) 0.08 MP ( Көмекші объектив ) |
| Жарқыл | Иә |
| Жарқыл түрі | LED жарқылы |
| Мүмкіндіктер | Авто-жарқыл Үздіксіз түсіру режимі Сандық зум Экспозицияны өтеу Бет анықтау Жоғары динамикалық диапазон (HDR) ISO параметрлері Панорама Zeiss оптикасы |
| Бейне түсіру | Иә |
Алдыңғы камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Бір камера | 16 MP ( Кең бұрыш ) |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 1080p @ 30 fps |
Батарея
| Түрі | Li-Poly |
| Сыйымдылық | 4470 mAh |
| Сымды қуаттау қуаты | 18 W |
| Жылдам қуаттау | Иә |
Желі
| SIM карталары | Бір SIM (Nano-SIM) |
| VoLTE қолдауы | Иә |
| Деректер жылдамдығы | 5G, LTE, HSPA |
| 2G диапазондары | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G диапазондары | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G диапазондары | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b71 (600 MHz) |
| 5G диапазондары | 5G: n25 (1900), n41 (2500), n66 (2100), n71 (600 MHz) |
Байланыс
| Wi-Fi қолдауы | Иә ( Wi-Fi 5 ) |
| Wi-Fi стандарттары | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Wi-Fi мүмкіндіктері | Dual-band, Мобильді хотспот, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Иә, v5.1 |
| USB порттары | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB қосылымы | USB арқылы зарядтау, USB жаппай сақтау құрылғысы (UMS) |
| GPS қолдауы | Иә |
| GPS мүмкіндіктері | GPS, GALILEO, GLONASS |
| NFC қолдауы | Иә |
Мультимедиа
| Дыбыс зорайтқыш | Иә |
| Құлаққап ұясы | Иә |
| FM-радио | Иә |
Мүмкіндіктер
| Сенсорлар | Акселерометр Барометр Компас / Магнитометр Саусақ ізін тану сенсоры Гироскоп Жақындау сенсоры |
Ескерту: Бұл беттегі ақпараттың 100% дәлдігіне кепілдік бере алмаймыз.
Nokia X100 шолулары
Бейне шолулар
Nokia X100 суреттері
Жиі қойылатын сұрақтар
-
Nokia X100 бағасы қандай?
Nokia X100 бағасы - €220, ал алдағы күндерде баға өзгеруі мүмкін.
-
Nokia X100 шығарылым күні қандай?
Nokia X100 ресми түрде Жұма, 19 Қараша 2021 шығарылды
-
Nokia X100 дүкендерде бар ма?
Ия, Nokia X100 дүкендерде қол жетімді, өйткені ол әлі де өндірісте.
-
Nokia X100 салмағы қандай?
Nokia X100-дің салмағы 217 грамм
-
Nokia X100 экранының өлшемі қандай?
Nokia X100 экранының өлшемі - 6.67 дюйм
-
Nokia X100 5G желілерін қолдайды ма?
Иә, Nokia X100 келесі жиіліктерде 5G желілерін қолдайды: n25, n41, n66, n71
-
Nokia X100-де қанша камера бар?
Nokia X100 артында Төрт камера және алдыңғы жағында Бір камера бар