Nokia C20
Nokia C20 сипаттамалары
Жалпы
| Бренд атауы | Nokia |
| Модель атауы | C20 |
| Модельдің басқа атауы | TA-1339 (Халықаралық) TA-1348 (Халықаралық) TA-1352 (Халықаралық) TA-1356 (Халықаралық) |
| Жарияланған күні | Бейсенбі, 08 Сәуір 2021 |
| Сатылымға шыққан күні | Жексенбі, 06 Маусым 2021 |
| Күйі | Қолжетімді |
| Бағалар | €80 |
Дизайн
| Биіктігі | 169.9 мм (6.69 дюйм) |
| Ені | 77.9 мм (3.07 дюйм) |
| Қалыңдық | 8.8 мм (0.35 дюйм) |
| Салмақ | 191 g (6.74 унция) |
| Түстер | қою көк, Құм түсі |
Дисплей
| Дисплей түрі | IPS LCD |
| Дисплей өлшемі | 6.52 дюйм |
| Ажыратымдылық | 720 × 1600 пиксель |
| Пішім қатынасы | 20:9 |
| Пиксель тығыздығы | 269 ppi |
| Экран-дене қатынасы | ≈ 77.5% |
| Сенсорлық экран | Иә |
| Жақтаусыз дисплей | Иә |
| Экран мүмкіндіктері | Емкостты сенсорлы экран Көп нүктелі сенсорлы экран |
Аппараттық
| Чипсет (SoC) | Unisoc SC9863A |
| CPU ядролары | 8 |
| Өндіріс техпроцесі | 28 nm |
| CPU ең жоғары жиілігі | 1.6 GHz |
| CPU архитектурасы | 64-bit |
| Микроархитектура | Cortex-A55 |
| Жедел жад түрі | LPDDR4X |
| GPU | IMG PowerVR GE8322 |
| RAM | 1GB, 2GB |
| Сақтау орны | 16GB, 32GB |
| Ішкі сақтау түрі | eMMC 5.1 |
| Нұсқалар | 16GB 1GB RAM 16GB 2GB RAM 32GB 2GB RAM |
| Кеңейтілетін сақтау | Иә |
| Карта ұялары | microSDXC |
Бағдарламалық жасақтама
| Операциялық жүйе | Android 11 (Red Velvet Cake) |
Негізгі камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Бір камера | 5 MP |
| Жарқыл | Иә |
| Жарқыл түрі | LED жарқылы |
| Мүмкіндіктер | Сандық зум Жоғары динамикалық диапазон (HDR) |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 720p @ 30 fps |
Алдыңғы камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Бір камера | 5 MP |
| Жарқыл | Иә |
| Жарқыл түрі | LED жарқылы |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 720p fps |
Батарея
| Түрі | Li-Ion |
| Сыйымдылық | 3000 mAh |
| Алынуы | Алынатын |
Желі
| SIM карталары | Бір SIM (Nano-SIM) Қос SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE қолдауы | Иә |
| Деректер жылдамдығы | LTE Cat4 150/50 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| 2G диапазондары | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G диапазондары | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G диапазондары | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b17 (700), b20 (800), b28 (700), b38 (2600), b40 (2300), b41 (2500), b66 (1700 MHz) |
Байланыс
| Wi-Fi қолдауы | Иә ( Wi-Fi 4 ) |
| Wi-Fi стандарттары | 802.11/b/g/n |
| Wi-Fi мүмкіндіктері | Мобильді хотспот |
| Bluetooth | Иә, v4.2 |
| USB порттары | Micro-USB 2.0 |
| USB қосылымы | USB арқылы зарядтау, USB жаппай сақтау құрылғысы (UMS) |
| GPS қолдауы | Иә |
| GPS мүмкіндіктері | GPS |
| NFC қолдауы | Жоқ |
Мультимедиа
| Дыбыс зорайтқыш | Иә |
| Құлаққап ұясы | Иә |
| FM-радио | Иә |
Мүмкіндіктер
| Сенсорлар | Акселерометр Жақындау сенсоры |
Ескерту: Бұл беттегі ақпараттың 100% дәлдігіне кепілдік бере алмаймыз.
Nokia C20 шолулары
Бейне шолулар
Nokia C20 суреттері
Жиі қойылатын сұрақтар
-
Nokia C20 бағасы қандай?
Nokia C20 бағасы - €80, ал алдағы күндерде баға өзгеруі мүмкін.
-
Nokia C20 шығарылым күні қандай?
Nokia C20 ресми түрде Жексенбі, 06 Маусым 2021 шығарылды
-
Nokia C20 дүкендерде бар ма?
Ия, Nokia C20 дүкендерде қол жетімді, өйткені ол әлі де өндірісте.
-
Nokia C20 салмағы қандай?
Nokia C20-дің салмағы 191 грамм
-
Nokia C20 экранының өлшемі қандай?
Nokia C20 экранының өлшемі - 6.52 дюйм
-
Nokia C20 5G желілерін қолдайды ма?
Жоқ, Nokia C20 5G желісін қолдамайды
-
Nokia C20-де қанша камера бар?
Nokia C20 артында Бір камера және алдыңғы жағында Бір камера бар