Nokia 8 V 5G UW
Nokia 8 V 5G UW сипаттамалары
Жалпы
| Бренд атауы | Nokia |
| Модель атауы | 8 V 5G UW |
| Жарияланған күні | Бейсенбі, 12 Қараша 2020 |
| Сатылымға шыққан күні | Бейсенбі, 12 Қараша 2020 |
| Күйі | Тоқтатылды |
| Бағалар | €590 |
Дизайн
| Биіктігі | 171.9 мм (6.77 дюйм) |
| Ені | 78.6 мм (3.09 дюйм) |
| Қалыңдық | 9 мм (0.35 дюйм) |
| Салмақ | 230 g (8.11 унция) |
| Түстер | Сұр метеор |
Дисплей
| Дисплей түрі | IPS LCD |
| Дисплей өлшемі | 6.81 дюйм |
| Ажыратымдылық | 1080 × 2400 пиксель |
| Пішім қатынасы | 20:9 |
| Пиксель тығыздығы | 386 ppi |
| Экран-дене қатынасы | ≈ 82.9% |
| Экран қорғанысы | Corning Gorilla Glass шынысы |
| Сенсорлық экран | Иә |
| Жақтаусыз дисплей | Иә |
| Экран мүмкіндіктері | Емкостты сенсорлы экран Көп нүктелі сенсорлы экран |
Аппараттық
| Чипсет (SoC) | Qualcomm Snapdragon 765G |
| CPU ядролары | 8 |
| Өндіріс техпроцесі | 7 nm |
| CPU ең жоғары жиілігі | 2.4 GHz |
| CPU архитектурасы | 64-bit |
| Микроархитектура | Cortex-A76 Cortex-A55 Qualcomm Kryo 475 |
| Жедел жад түрі | LPDDR4X |
| GPU | Qualcomm Adreno 620 |
| RAM | 6GB |
| Сақтау орны | 64GB |
| Ішкі сақтау түрі | eMMC 5.1 |
| Нұсқалар | 64GB 6GB RAM |
| Кеңейтілетін сақтау | Иә |
| Карта ұялары | microSDXC |
Бағдарламалық жасақтама
| Операциялық жүйе | Android 10 (Quince Tart) |
Негізгі камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Төрт камера | 64 MP, ƒ/1.8 ( Кең бұрыш ), 0.8 μm, 1/1.72" Сенсор өлшемі PDAF 12 MP, ƒ/2.2, 120° ( Ультракең бұрыш ), 1.4 μm, 1/2.43" Сенсор өлшемі Авто-жарқыл 2 MP ( Макро ) 0.08 MP ( Көмекші объектив ) |
| Жарқыл | Иә |
| Жарқыл түрі | Қос LED жарқылы |
| Мүмкіндіктер | Үздіксіз түсіру режимі Сандық зум Экспозицияны өтеу Бет тану Жоғары динамикалық диапазон (HDR) ISO параметрлері Панорама Фокустау үшін түртіңіз Zeiss оптикасы |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/240 fps 720p @ 960 fps |
| Бейне мүмкіндіктері | Gyro-EIS |
Алдыңғы камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Бір камера | 24 MP, ƒ/2.0 ( Кең бұрыш ), 0.9 μm, 1/2.8" Сенсор өлшемі |
| Мүмкіндіктер | Жоғары динамикалық диапазон (HDR) Zeiss оптикасы |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 1080p @ 30 fps |
Батарея
| Түрі | Li-Poly |
| Сыйымдылық | 4500 mAh |
| Сымды қуаттау қуаты | 18 W |
| Жылдам қуаттау | Иә |
Желі
| SIM карталары | Бір SIM (Nano-SIM) |
| VoLTE қолдауы | Иә |
| Деректер жылдамдығы | 5G 2.4/1.2 Gbps, LTE (4CA) Cat18 1200/150 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| 2G диапазондары | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G диапазондары | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G диапазондары | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b20 (800), b28 (700), b46 (5200), b66 (1700 MHz) |
| 5G диапазондары | 5G: n2 (1900), n5 (850), n66 (2100), n260 (39000), n261 (28000 MHz) |
Байланыс
| Wi-Fi қолдауы | Иә ( Wi-Fi 5 ) |
| Wi-Fi стандарттары | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Wi-Fi мүмкіндіктері | Dual-band, Мобильді хотспот, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Иә, v5.0 |
| USB порттары | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB қосылымы | USB арқылы зарядтау, USB жаппай сақтау құрылғысы (UMS) |
| GPS қолдауы | Иә |
| GPS мүмкіндіктері | GPS, BDS, GLONASS |
| NFC қолдауы | Иә |
Мультимедиа
| Дыбыс зорайтқыш | Иә |
| Құлаққап ұясы | Иә |
| FM-радио | Иә |
Мүмкіндіктер
| Сенсорлар | Акселерометр Компас / Магнитометр Саусақ ізін тану сенсоры Гироскоп Жақындау сенсоры |
Ескерту: Бұл беттегі ақпараттың 100% дәлдігіне кепілдік бере алмаймыз.
Nokia 8 V 5G UW шолулары
Бейне шолулар
Nokia 8 V 5G UW суреттері
Жиі қойылатын сұрақтар
-
Nokia 8 V 5G UW бағасы қандай?
Nokia 8 V 5G UW бағасы - €590, ал алдағы күндерде баға өзгеруі мүмкін.
-
Nokia 8 V 5G UW шығарылым күні қандай?
Nokia 8 V 5G UW ресми түрде Бейсенбі, 12 Қараша 2020 шығарылды
-
Nokia 8 V 5G UW дүкендерде бар ма?
Жоқ, Nokia 8 V 5G UW ресми дүкендерде бола бермейді, өйткені ол бұдан былай өндіріске кірмейді. Бірақ сіз оны eBay және т.б. сияқты бейресми дүкендерден таба аласыз ...
-
Nokia 8 V 5G UW салмағы қандай?
Nokia 8 V 5G UW-дің салмағы 230 грамм
-
Nokia 8 V 5G UW экранының өлшемі қандай?
Nokia 8 V 5G UW экранының өлшемі - 6.81 дюйм
-
Nokia 8 V 5G UW 5G желілерін қолдайды ма?
Иә, Nokia 8 V 5G UW келесі жиіліктерде 5G желілерін қолдайды: n2, n5, n66, n260, n261
-
Nokia 8 V 5G UW-де қанша камера бар?
Nokia 8 V 5G UW артында Төрт камера және алдыңғы жағында Бір камера бар