Nokia 5.1
Nokia 5.1 сипаттамалары
Жалпы
| Бренд атауы | Nokia |
| Модель атауы | 5.1 |
| Модельдің басқа атауы | TA-1075 (Халықаралық) TA-1061 (Халықаралық) TA-1088 (Халықаралық) TA-1081 (Халықаралық) TA-1076 (Халықаралық) |
| Жарияланған күні | Сәрсенбі, 01 Тамыз 2018 |
| Сатылымға шыққан күні | Сәрсенбі, 01 Тамыз 2018 |
| Күйі | Тоқтатылды |
| Бағалар | €240 |
Дизайн
| Биіктігі | 151.1 мм (5.95 дюйм) |
| Ені | 70.7 мм (2.78 дюйм) |
| Қалыңдық | 8.3 мм (0.33 дюйм) |
| Салмақ | 150 g (5.29 унция) |
| Корпус материалдары | Артқы беті: алюминий Қоршау: Алюминий Алдыңғы жағы: Gorilla әйнек |
| Түстер | Қара, Мыс түсі, Күшті көк түс |
Дисплей
| Дисплей түрі | IPS LCD |
| Дисплей өлшемі | 5.5 дюйм |
| Ажыратымдылық | 1080 × 2160 пиксель |
| Пішім қатынасы | 18:9 |
| Пиксель тығыздығы | 439 ppi |
| Экран-дене қатынасы | ≈ 73.1% |
| Экран қорғанысы | Corning Gorilla Glass шынысы |
| Сенсорлық экран | Иә |
| Жақтаусыз дисплей | Иә |
| Экран мүмкіндіктері | Емкостты сенсорлы экран Көп нүктелі сенсорлы экран |
Аппараттық
| Чипсет (SoC) | MediaTek Helio P18 |
| CPU ядролары | 8 |
| Өндіріс техпроцесі | 28 nm |
| CPU ең жоғары жиілігі | 2.0 GHz |
| CPU архитектурасы | 64-bit |
| Микроархитектура | Cortex-A53 |
| Жедел жад түрі | LPDDR3 |
| GPU | ARM Mali-T860 MP2 |
| RAM | 2GB, 3GB |
| Сақтау орны | 16GB, 32GB |
| Нұсқалар | 16GB 2GB RAM 32GB 3GB RAM |
| Кеңейтілетін сақтау | Иә |
| Карта ұялары | microSDXC |
Бағдарламалық жасақтама
| Операциялық жүйе | Android 8.0 (Oreo), Жаңартуға болады Android 10 (Quince Tart) |
Негізгі камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Бір камера | 16 MP |
| Жарқыл | Иә |
| Жарқыл түрі | Қос LED Dual-Tone жарқылы |
| Мүмкіндіктер | Үздіксіз түсіру режимі Экспозицияны өтеу Бет анықтау Жоғары динамикалық диапазон (HDR) ISO параметрлері Панорама Фокустау үшін түртіңіз |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 1080p @ 30 fps |
Алдыңғы камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Бір камера | 8 MP |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 1080p @ 30 fps |
Батарея
| Түрі | Li-Ion |
| Сыйымдылық | 2970 mAh |
| Алынуы | Алынбайтын |
Желі
| SIM карталары | Қос SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE қолдауы | Иә |
| Деректер жылдамдығы | LTE Cat4 150/50 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| 2G диапазондары | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G диапазондары | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G диапазондары | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b17 (700), b20 (800), b28 (700), b38 (2600), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
Байланыс
| Wi-Fi қолдауы | Иә ( Wi-Fi 4 ) |
| Wi-Fi стандарттары | 802.11/a/b/g/n |
| Wi-Fi мүмкіндіктері | Dual-band, Мобильді хотспот, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Иә, v4.2 |
| USB порттары | Micro-USB 2.0 USB On-The-Go |
| USB қосылымы | USB арқылы зарядтау, USB жаппай сақтау құрылғысы (UMS) |
| GPS қолдауы | Иә |
| GPS мүмкіндіктері | GPS, BDS, GLONASS |
| NFC қолдауы | Иә |
Мультимедиа
| Дыбыс зорайтқыш | Иә |
| Құлаққап ұясы | Иә |
| FM-радио | Иә |
Мүмкіндіктер
| Сенсорлар | Акселерометр Компас / Магнитометр Саусақ ізін тану сенсоры Гироскоп Жақындау сенсоры |
Ескерту: Бұл беттегі ақпараттың 100% дәлдігіне кепілдік бере алмаймыз.
Nokia 5.1 суреттері
Жиі қойылатын сұрақтар
-
Nokia 5.1 бағасы қандай?
Nokia 5.1 бағасы - €240, ал алдағы күндерде баға өзгеруі мүмкін.
-
Nokia 5.1 шығарылым күні қандай?
Nokia 5.1 ресми түрде Сәрсенбі, 01 Тамыз 2018 шығарылды
-
Nokia 5.1 дүкендерде бар ма?
Жоқ, Nokia 5.1 ресми дүкендерде бола бермейді, өйткені ол бұдан былай өндіріске кірмейді. Бірақ сіз оны eBay және т.б. сияқты бейресми дүкендерден таба аласыз ...
-
Nokia 5.1 салмағы қандай?
Nokia 5.1-дің салмағы 150 грамм
-
Nokia 5.1 экранының өлшемі қандай?
Nokia 5.1 экранының өлшемі - 5.5 дюйм
-
Nokia 5.1-де қанша камера бар?
Nokia 5.1 артында Бір камера және алдыңғы жағында Бір камера бар