Nokia 3 V
Nokia 3 V сипаттамалары
Жалпы
| Бренд атауы | Nokia |
| Модель атауы | 3 V |
| Жарияланған күні | Жұма, 23 Тамыз 2019 |
| Сатылымға шыққан күні | Жұма, 23 Тамыз 2019 |
| Күйі | Тоқтатылды |
| Бағалар | €140 |
Дизайн
| Биіктігі | 161.2 мм (6.35 дюйм) |
| Ені | 76.2 мм (3.00 дюйм) |
| Қалыңдық | 9.1 мм (0.36 дюйм) |
| Салмақ | 188 g (6.63 унция) |
| Корпус материалдары | Артқы: Пластик Рамка: Пластик Алдыңғы жағы: шыны |
| Түстер | Көк |
Дисплей
| Дисплей түрі | IPS LCD |
| Дисплей өлшемі | 6.26 дюйм |
| Ажыратымдылық | 720 × 1520 пиксель |
| Пішім қатынасы | 19:9 |
| Пиксель тығыздығы | 269 ppi |
| Экран-дене қатынасы | ≈ 79.6% |
| Сенсорлық экран | Иә |
| Жақтаусыз дисплей | Иә |
| Экран мүмкіндіктері | Емкостты сенсорлы экран Көп нүктелі сенсорлы экран |
Аппараттық
| Чипсет (SoC) | Qualcomm Snapdragon 429 |
| CPU ядролары | 4 |
| Өндіріс техпроцесі | 12 nm |
| CPU ең жоғары жиілігі | 2.0 GHz |
| CPU архитектурасы | 64-bit |
| Микроархитектура | Cortex-A53 |
| Жедел жад түрі | LPDDR3 |
| GPU | Qualcomm Adreno 504 |
| RAM | 2GB |
| Сақтау орны | 16GB |
| Ішкі сақтау түрі | eMMC 5.1 |
| Нұсқалар | 16GB 2GB RAM |
| Кеңейтілетін сақтау | Иә |
| Карта ұялары | microSDXC |
Бағдарламалық жасақтама
| Операциялық жүйе | Android 9.0 (Pie), Жаңартуға болады Android 10 (Quince Tart) |
Негізгі камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Бір камера | 13 MP, ƒ/2.2, 1.12 μm, 1/3.1" Сенсор өлшемі Авто жарқыл |
| Жарқыл | Иә |
| Жарқыл түрі | LED жарқылы |
| Мүмкіндіктер | Үздіксіз түсіру режимі Сандық зум Экспозицияны өтеу Бет анықтау Геотегтеу Жоғары динамикалық диапазон (HDR) ISO параметрлері Панорама Фокустау үшін түртіңіз |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 1080p @ 30 fps |
Алдыңғы камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Бір камера | 5 MP, ƒ/2.2, 27 mm ( Кең бұрыш ), 1.12 μm, 1/5.0" Сенсор өлшемі |
| Бейне түсіру | Иә |
Батарея
| Түрі | Li-Ion |
| Сыйымдылық | 4000 mAh |
| Сымды қуаттау қуаты | 10 W |
Желі
| SIM карталары | Бір SIM (Nano-SIM) |
| VoLTE қолдауы | Иә |
| Деректер жылдамдығы | LTE Cat4 150/50 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| 2G диапазондары | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G диапазондары | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G диапазондары | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b4 (1700), b5 (850), b8 (900), b13 (700 MHz) |
Байланыс
| Wi-Fi қолдауы | Иә ( Wi-Fi 4 ) |
| Wi-Fi стандарттары | 802.11/b/g/n |
| Wi-Fi мүмкіндіктері | Мобильді хотспот |
| Bluetooth | Иә, v4.2 |
| USB порттары | Micro-USB 2.0 USB On-The-Go |
| USB қосылымы | USB арқылы зарядтау, USB жаппай сақтау құрылғысы (UMS) |
| GPS қолдауы | Иә |
| GPS мүмкіндіктері | GPS, BDS, GLONASS |
| NFC қолдауы | Жоқ |
Мультимедиа
| Дыбыс зорайтқыш | Иә |
| Құлаққап ұясы | Иә |
| FM-радио | Иә |
Мүмкіндіктер
| Сенсорлар | Акселерометр Жақындау сенсоры |
Ескерту: Бұл беттегі ақпараттың 100% дәлдігіне кепілдік бере алмаймыз.
Nokia 3 V суреттері
Жиі қойылатын сұрақтар
-
Nokia 3 V бағасы қандай?
Nokia 3 V бағасы - €140, ал алдағы күндерде баға өзгеруі мүмкін.
-
Nokia 3 V шығарылым күні қандай?
Nokia 3 V ресми түрде Жұма, 23 Тамыз 2019 шығарылды
-
Nokia 3 V дүкендерде бар ма?
Жоқ, Nokia 3 V ресми дүкендерде бола бермейді, өйткені ол бұдан былай өндіріске кірмейді. Бірақ сіз оны eBay және т.б. сияқты бейресми дүкендерден таба аласыз ...
-
Nokia 3 V салмағы қандай?
Nokia 3 V-дің салмағы 188 грамм
-
Nokia 3 V экранының өлшемі қандай?
Nokia 3 V экранының өлшемі - 6.26 дюйм
-
Nokia 3 V-де қанша камера бар?
Nokia 3 V артында Бір камера және алдыңғы жағында Бір камера бар