Motorola Tab G20
Motorola Tab G20 сипаттамалары
Жалпы
| Бренд атауы | Motorola |
| Модель атауы | Tab G20 |
| Жарияланған күні | Бейсенбі, 30 Қыркүйек 2021 |
| Сатылымға шыққан күні | Сенбі, 02 Қазан 2021 |
| Күйі | Қолжетімді |
| Бағалар | €130 |
Дизайн
| Биіктігі | 199.1 мм (7.84 дюйм) |
| Ені | 121.8 мм (4.80 дюйм) |
| Қалыңдық | 8.2 мм (0.32 дюйм) |
| Салмақ | 305 g (10.76 унция) |
| Корпус материалдары | Артқы беті: алюминий Қоршау: Алюминий Алдыңғы жағы: шыны |
| Түстер | Сұр түсті платина |
Дисплей
| Дисплей түрі | TDDI IPS LCD |
| Дисплей өлшемі | 8 дюйм |
| Ажыратымдылық | 800 × 1280 пиксель |
| Пішім қатынасы | 16:10 |
| Пиксель тығыздығы | 189 ppi |
| Экран-дене қатынасы | ≈ 76.5% |
| Ең жоғары жарықтылық | 350 cd/m² |
| Сенсорлық экран | Иә |
| Жақтаусыз дисплей | Иә |
| Экран мүмкіндіктері | Емкостты сенсорлы экран Көп нүктелі сенсорлы экран |
Аппараттық
| Чипсет (SoC) | MediaTek Helio P22T |
| CPU ядролары | 8 |
| Өндіріс техпроцесі | 12 nm |
| CPU ең жоғары жиілігі | 2.3 GHz |
| CPU архитектурасы | 64-bit |
| Микроархитектура | 4x 2.3 GHz – Cortex-A53 4x 1.5 GHz – Cortex-A53 |
| Жедел жад түрі | LPDDR4X |
| GPU | IMG PowerVR GE8320 |
| RAM | 3GB |
| Сақтау орны | 32GB |
| Ішкі сақтау түрі | eMMC 5.1 |
| Нұсқалар | 32GB 3GB RAM |
| Кеңейтілетін сақтау | Иә |
| Карта ұялары | microSDXC |
Бағдарламалық жасақтама
| Операциялық жүйе | Android 11 (Red Velvet Cake) |
Негізгі камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Бір камера | 5 MP Авто жарқыл |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 1080p @ 30 fps |
Алдыңғы камера
| Камера қолдауы | Иә |
| Бір камера | 2 MP |
| Бейне түсіру | Иә |
| Бейне ажыратымдылығы | 720p @ 30 fps |
Батарея
| Түрі | Li-Poly |
| Сыйымдылық | 5100 mAh |
| Сымды қуаттау қуаты | 10 W |
Желі
| Ұялы байланыс | Жоқ |
Байланыс
| Wi-Fi қолдауы | Иә ( Wi-Fi 5 ) |
| Wi-Fi стандарттары | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Wi-Fi мүмкіндіктері | Dual-band, Мобильді хотспот, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Иә, v5.0 |
| USB порттары | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB қосылымы | USB арқылы зарядтау, USB жаппай сақтау құрылғысы (UMS) |
| GPS қолдауы | Иә |
| GPS мүмкіндіктері | GPS, GLONASS |
| NFC қолдауы | Жоқ |
Мультимедиа
| Дыбыс зорайтқыш | Иә |
| Құлаққап ұясы | Иә |
| FM-радио | Иә |
Мүмкіндіктер
| Сенсорлар | Акселерометр Жақындау сенсоры |
Ескерту: Бұл беттегі ақпараттың 100% дәлдігіне кепілдік бере алмаймыз.
Motorola Tab G20 суреттері
Жиі қойылатын сұрақтар
-
Motorola Tab G20 бағасы қандай?
Motorola Tab G20 бағасы - €130, ал алдағы күндерде баға өзгеруі мүмкін.
-
Motorola Tab G20 шығарылым күні қандай?
Motorola Tab G20 ресми түрде Сенбі, 02 Қазан 2021 шығарылды
-
Motorola Tab G20 дүкендерде бар ма?
Ия, Motorola Tab G20 дүкендерде қол жетімді, өйткені ол әлі де өндірісте.
-
Motorola Tab G20 салмағы қандай?
Motorola Tab G20-дің салмағы 305 грамм
-
Motorola Tab G20 экранының өлшемі қандай?
Motorola Tab G20 экранының өлшемі - 8 дюйм
-
Motorola Tab G20 5G желілерін қолдайды ма?
Жоқ, Motorola Tab G20 5G желісін қолдамайды
-
Motorola Tab G20-де қанша камера бар?
Motorola Tab G20 артында Бір камера және алдыңғы жағында Бір камера бар