Мәзір

Тақырып

Тіл

Infinix Hot 20 Play 3
Infinix

Infinix Hot 20 Play

  • Операциялық жүйе Android 12 XOS 10.6
  • Дисплей 6.82 дюйм 720x1640 пиксель
  • Батарея 6000 mAh
  • Өнімділік 4GB RAM Helio G37
  • Камера 13MP 1080p
  • Сақтау орны 64/128GB

Infinix Hot 20 Play сипаттамалары

Жалпы

Бренд атауы
Infinix
Модель атауы
Hot 20 Play
Модельдің басқа атауы
X6825
Жарияланған күні
Бейсенбі, 13 Қазан 2022
Сатылымға шыққан күні
Бейсенбі, 13 Қазан 2022
Күйі
Қолжетімді
Бағалар
€130

Дизайн

Биіктігі
171 мм (6.73 дюйм)
Ені
78 мм (3.07 дюйм)
Қалыңдық
8.9 мм (0.35 дюйм)
Салмақ
209 g (7.37 унция)
Корпус материалдары
Артқы: Пластик
Рамка: Пластик
Алдыңғы жағы: Пластик
Түстер
Aurora Green, Фантастикалық күлгін, Luna Blue, Жарыс Қара түс

Дисплей

Дисплей түрі
IPS LCD
Дисплей өлшемі
6.82 дюйм
Ажыратымдылық
720 × 1640 пиксель
Жаңарту жылдамдығы
90 Hz
Пиксель тығыздығы
263 ppi
Экран-дене қатынасы
≈ 82.8%
Ең жоғары жарықтылық
500 cd/m²
Сенсорлық экран
Иә
Жақтаусыз дисплей
Иә
Экран мүмкіндіктері
Сыйымдылықты сенсорлы экран
Көп нүктелі сенсорлы экран

Аппараттық

Чипсет (SoC)
MediaTek Helio G37
CPU ядролары
8
Өндіріс техпроцесі
12 nm
CPU ең жоғары жиілігі
2.3 GHz
CPU архитектурасы
64-bit
Микроархитектура
4x 2.3 GHz – Cortex-A53
4x 1.8 GHz – Cortex-A53
Жедел жад түрі
LPDDR4X
GPU
IMG PowerVR GE8320
RAM
4GB
Сақтау орны
64GB, 128GB
Нұсқалар
64GB 4GB RAM
128GB 4GB RAM
Кеңейтілетін сақтау
Иә
Карта ұялары
microSDXC

Бағдарламалық жасақтама

Операциялық жүйе
Android 12 (Snow Cone)
Пайдаланушы интерфейсі (UI)
XOS 10.6

Негізгі камера

Камера қолдауы
Иә
Қос камера
13 MP, ƒ/1.8 ( Кең бұрыш ), 1.12 μm, 1/3.1" Сенсор өлшемі
Автофокус (AF)

0.08 MP ( Көмекші объектив )
Жарқыл
Иә
Жарқыл түрі
Төрт LED жарқылы
Бейне түсіру
Иә
Бейне ажыратымдылығы
1080p @ 30 fps

Алдыңғы камера

Камера қолдауы
Иә
Бір камера
8 MP
Жарқыл
Иә
Жарқыл түрі
Қос LED жарқылы
Бейне түсіру
Иә
Бейне ажыратымдылығы
1080p @ 30 fps

Батарея

Сыйымдылық
6000 mAh
Сымды қуаттау қуаты
18 W
Жылдам қуаттау
Иә

Желі

SIM карталары
Қос SIM (Nano-SIM + Nano-SIM)
VoLTE қолдауы
Иә
Деректер жылдамдығы
LTE, HSPA
2G диапазондары
GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz
3G диапазондары
HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz
4G диапазондары
LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b20 (800), b28 (700), b38 (2600), b40 (2300), b41 (2500 MHz)

Байланыс

Wi-Fi қолдауы
Иә ( Wi-Fi 5 )
Wi-Fi стандарттары
802.11/a/b/g/n/ac
Wi-Fi мүмкіндіктері
Dual-band, Мобильді хотспот
Bluetooth
Иә
USB порттары
USB Type-C 2.0
USB On-The-Go
USB қосылымы
USB арқылы зарядтау, USB жаппай сақтау құрылғысы (UMS)
GPS қолдауы
Иә
GPS мүмкіндіктері
GPS
NFC қолдауы
Жоқ

Мультимедиа

Дыбыс зорайтқыш
Иә
Құлаққап ұясы
Иә
Аудио мүмкіндіктері
Стерео динамиктер
FM-радио
Иә

Мүмкіндіктер

Сенсорлар
Акселерометр
Компас / Магнитометр
Саусақ ізін тану сенсоры
Гироскоп
Жақындау сенсоры

Ескерту: Бұл беттегі ақпараттың 100% дәлдігіне кепілдік бере алмаймыз.

Infinix Hot 20 Play суреттері

Жиі қойылатын сұрақтар

Infinix Hot 20 Play бағасы қандай?

Infinix Hot 20 Play бағасы - €130, ал алдағы күндерде баға өзгеруі мүмкін.

Infinix Hot 20 Play шығарылым күні қандай?

Infinix Hot 20 Play ресми түрде Бейсенбі, 13 Қазан 2022 шығарылды

Infinix Hot 20 Play дүкендерде бар ма?

Ия, Infinix Hot 20 Play дүкендерде қол жетімді, өйткені ол әлі де өндірісте.

Infinix Hot 20 Play салмағы қандай?

Infinix Hot 20 Play-дің салмағы 209 грамм

Infinix Hot 20 Play экранының өлшемі қандай?

Infinix Hot 20 Play экранының өлшемі - 6.82 дюйм

Infinix Hot 20 Play 5G желілерін қолдайды ма?

Жоқ, Infinix Hot 20 Play 5G желісін қолдамайды

Infinix Hot 20 Play-де қанша камера бар?

Infinix Hot 20 Play артында Қос камера және алдыңғы жағында Бір камера бар